Kõrge kvaliteet, silmapaistev usladusväärsus ja tõhusus.

7,5- kuni 16-tonnine Atego on tänu oma kõrgele kvaliteedile, väljapaistvale usaldusväärsusele ja vastupidavusele asendamatu töövahend ehitusega seotud töödel nagu aiatöödel, tee-ehitustöödel või käsitöö segmendis.

Lisaks sellele tagab Atego oma säästlike Euro VI mootorite, paljude pikendatud elueaga komponentide, madalate remondi- ja hoolduskulude ning suure paigaldusmugavusega eriti ökonoomse kasutamise.

Lühidalt – Mercedes-Benz pakub seda, mida praktikas nõutakse. Nii ehitusplatsil, kui teedel. Laske ennast selles veenda.

Olenemata sellest, millises ehitussektori harus te oma raha teenite, olenemata sellest, millist sõidukikonfiguratsiooni kasutate – Atego tõestab ennast igal juhul.

Atego suurt väärtust näitavad tema kõrge kvaliteet, väljapaistev usaldusväärsus, samuti pikk eluiga ja vastupidavus. Lisaks tagavad erinevad varustused ja tehnilised lahendused selle, et Atego näol on tegemist tõhusa ja kasutusele orienteeritud raskeveokiga, mis annab raamatupidamises sama veenvaid tulemusi nagu ehitusplatsil. Ategot iseloomustavad ka ergonoomiline juhi töökoht ja eriti sõltumatud sõiduomadused.
Lisaväärtust rõhutavad kõnekas eksterjööri ja interjööri kujundus.

Atego on tõeline proff ehitussektoris, kus saavad lahenduse peaaegu kõik vajadused igapäevasel kasutamisel. Veokiga, mis ei jäta teid üheski olukorras hätta, olete ehitussektoris veelgi edukam. Istuge sisse!