The new Atego

Jaotusvedude uus liider.

Uute mootorite, rohkete tehnoloogiliste innovatsioonide ning rikkaliku varustusega uus Atego toob jaotustransporti lisandväärtust, pühendumist ja efektiivsust.

Lisandväärtus: uus Atego arendab veelgi edasi oma eelkäija silmapaistvaid tugevusi ning keskendub kõige olulisematele väärtustele: kõrgele kvaliteedile, erakordsele usaldusväärsusele ja vastupidavusele.

Pühendumine: uuel Ategol aitavad alati oma hetkeülesandele täiuslikult pühenduda paljud spetsiaalselt igapäevaste jaotusvedude teostamiseks loodud lahendused. Senisest veelgi parem ergonoomika ning mugavus, suure pöördemomendiga Euro VI mootorid, Mercedes PowerShift 3 ja veel suur hulk omadusi teevad sõitmisest meeliülendava kogemuse.

Efektiivsus: kuni 5%* madalam kütusekulu, väiksemad hoolduskulud ja FleetBoard ® EcoSupport on vaid mõned näited, mis võimaldavad uuel Ategol igal reisil tagada silmapaistvat efektiivsust.

Uus välisdisain.

Uue Atego uus välisdisain on efektne, isikupärane ja mõjuv: alates kaitserauast ja LED-päevasõidutuledest kuni sujuvate joonte ja voolujoonelisuseni, mis ulatub katuseni välja – kõik on uus, pingutamatult terviklik ja tüüpiliselt Mercedes-Benz.
* Kütusesääst on pisut väiksem linnaliikluses.