Rätsepatööna valminud – tööks regionaalsetel jaotusvedudel.

Puhtalt lehelt loodud siseruum: senisest veelgi mugavam ja ergonoomilisem juhi töökoht annab valmisoleku igaks jaotusveoks. Teile teevad rõõmu ka standardvarustusse kuuluvad uued ja suure pöördemomendiga Euro VI mootorid ning Atego lihtne ja kindel juhitavus.

Uus Atego esindab uut veokite põlvkonda, millel kasutatakse suurt hulka uusi lahendusi – kõik loodud selleks, et muuta jaotusveod senisest lihtsamaks.

Kabiin ja varustus.

Lisaks sellele, et uue Atego kabiinide disain on efektne ja isikupärane, leiab ka nende seest rohkelt trumpe. Et uut Ategot oleks võimalik kohandada täpselt vastavalt planeeritava töö tüübile, on see saadaval kolme eri tüüpi salongiga, mis tagavad kõik kõrgel tasemel sõidumugavuse ja ergonoomika. Uued on näidikupaneel, multifunktsionaalne rool ja mugavad istmed. Kõik juhtseadmed ja panipaigad on paigutatud maksimaalset mugavust silmas pidades ning võimaldavad veoki kerget käsitsemist. 

Mootorid ja käigukastid.

Paljud uue Atego tugevused ilmnevad niipea, kui liikuma hakata: märksõnadeks on uus roolisüsteem, uue lahendusega tagasild, lisavarustusena pakutav Mercedes PowerShift 3 automatiseeritud käiguvahetussüsteem ja senisest võimsamad ja samas säästlikumad 4- ja 6-silindrilised ridamootorid. 

Sõidumugavus, kere kohandamise võimalused.

Pange tähele, et tänapäevased võimalused lubavad sõidukitele pakkuda väga erinevaid pealisehitisi ning seadistusviise. Uus Atego on selles osas eriti universaalne ning seda saab kohandada vastama sisuliselt kõikidele vajadustele. Alates laiast valikust tehase pakutavast seadmestikust kuni soovi korral tellitava lisa-meeskonnakabiinini, on erinevate võimaluste hulk väga suur. Kokkuvõttes tähendab see kõik, et uue Ategoga oled Sa oma igapäevatööks valmis paremini kui kunagi varem. Ning Atego on loodud tagama, et see nii ka jääks.