Igal reisil olemas: lisandunud efektiivsus.

Uus Atego tutvustab suurt hulka tehnilisi lahendusi, mille ülesandeks on tagada, et jaotusveod oleksid tulevikus eriti ökonoomsed. See tähendab madalat kütusekulu ja madalaid üleüldiseid kasutuskulusid– läbi kogu veoki eluea.

Et muuta Sinu kerg-jaotusveod veelgi kulutõhusamaks ja kasumlikumaks, on uue Atego puhul eriti suurt rõhku pandud ökonoomsusele.

Heaks näiteks on uued mootorid, mis vastavad 2014. aastal tutvustatud Euro VI heitmestandardile. Need säästlikud 4- ja 6-silindrilised ridamootorid ühendavad kütuseökonoomsuse ja kõrgel tasemel töökindluse. Madalat kütusekulu aitavad tagada säästlikud lisaseadmed, lisavarustusena saadaval olev Mercedes PowerShift 3 automatiseeritud käiguvahetussüsteem ja optimeeritud jõuülekanded. Lisaks kuulub standardvarusse näidikupaneeliga integreeritud FleetBoard® EcoSupport, mis toetab juhti säästliku sõidustiili kasutamisel. Pikemad hooldevälbad, vastupidavad komponendid ja Atego remondi- ja hooldesõbralik ehitus aitavad samuti kasutuskulusid madalal hoida.

Järgmine uue Atego trumbiks, mis aitab algusest peale kulusid vähendada, on senisest paremad võimalused kere kohandamiseks. Pidurdamisefektiivsust aitavad tagada standardvarustusse kuuluv elektrooniline pidurisüsteem koos ABS-iga, veojõukontroll ja nõlvalttõusu-abi.

Lisaks standardvarustusele on saadaval efektiivsust parandavad teenused nagu näiteks FleetBoard®, mis muudavad jaotusveod ökonoomsemaks. Nagu näete, pingutame me kõvasti, tagamaks, et uus Atego pakuks Sulle nii praegu kui ka tulevikus niivõrd vajalikku efektiivsust.