Veelgi suurem rõhk olulistel väärtustel.

Esmapilgust alates – ning pärast paljusid tuhandeid kilomeetreid.
Uus Atego avaldab igas aspektis muljet. Mitte ainult seetõttu, et omab oma eelkäija silmapaistvaid tugevusi, vaid ka seetõttu, et on neid veelgi edasi arendanud.

Lisaks muule kuuluvad nende hulka kõrge kvaliteet, erakordne töökindlus ja vastupidav konstruktsioon. Veelgi enam: kasutusele on võetud palju uut varustust ja tehnilisi lahendusi, mis tagavad, et uue Atego näol saad Sa veoki, mille efektiivsus ja toimimine on veenvad nii igapäevatöös kui ka raamatupidamisosakonna jaoks. Lisaplusside hulka kuuluvad veel senisest suuremad võimalused auto keret vastavalt oma soovidele kohandada ning kasvanud keskkonnasõbralikkus. Kõik see tõestab uue Atego väärtust ning muudab selle väikese raadiusega kergvedude teostamisel esimeseks valikuks.

Täpsemalt võib näiteks tuua uued tulevikku vaatavad eriti säästlikud 4- ja 6-silindrilised ridamootorid. Need mootorid vastavad Euro VI heitmestandardile - mis jõustus 2014. aastal. Uuel Ategol võimaldavad teiste seast esile tõusta ka Mercedes PowerShift 3 automaatkäigukast, innustavalt suurepärane juhitavus ja lisavarustusena pakutavad atraktiivsed kergmetallveljed. Ühtlasi annab lisandunud väärtustele vihje innovatiivne salong. Näiteks võib tuua täiesti puhtalt lehelt disainitud ergonoomilise juhi töökoha, valida võib kolme eri tüüpi salongi. Oma panuse annab ka varustus: nagu näiteks lisana pakutav nahkkattega rool jacomfort-vedrustatud iste. Nagu näete, on uue Atego näol teie käsutuses veok, mis ei jäta jaotusvedude osas praktiliselt ühtki küsimust vastuseta. Ja ühtlasi aitab otsustavalt teie jaotusvedusid kasumlikumaks muuta. Tere tulemast pardale!