The new Actros.

Tere tulemast uude dimensiooni!

Edasi jõudmiseks on vaja autot, mis suudab kõike. Et olla positsioonis, kus saame pakkuda imelise auto kaugvedudeks - nii täna kui ka tulevikus - oleme kuulda võtnud nõudmisi mugavuse, tasuvuse, sõidu dünaamika ja kauba erilisuse suhtes ning Actrost üha uuesti ehitanud ja ümber disaininud.

Tulemus on põnev - pakkudes maksimaalse mugavusega kabiine. Lisaks töötab Actros tulusamalt, kui kunagi varem, tänu oma mitmetele kütust säästvatele tehnilistele innovatsioonidele ja perfektselt koordineeritud teenindusele. Ületamatu kasutamismugavus, turvalisus ja parim jõudlus - perfektselt konfiguteeritud auto kõikideks kaugvedudeks - koos suure varustuse valiku ja mudelivariantidega. Istu sisse ja naudi kaugvedude uut dimensiooni!

The new Actros

Enter a new Actros dimension in long-distance haulage

Online magazine

News from Mercedes-Benz Trucks.

Go to the web special

Every truck costs money, ours saves it. Learn more

Uus Mercedes-Benz Actros - muljetavaldav tehnoloogia ja mugavus.

Actrose mudelinime kandvad sõidukid jõudsid esmakordselt maanteedele 1996.aastal ning tänase päeva seisuga kannavad siis alguse saanud
edulugu edasi - koos klientide väärtuslike koormatega - enam kui 700 000 Mercedes-Benz sõidukit. See muljetavaldav autopark sai sel aastal täiendust uue põlvkonna mudeliseeriaga, millega astutakse pikk samm veelgi lähemale Mercedes-Benz elitaarsete sõiduautode mugavusele ning jätkatakse kindlat kurssi keskkonnasõbralikkuse ja ökonoomsuse teel.

Uue Actrose edasiarendamisel ei lähtutud ootustest luua pelgalt parem töövahend, vaid tulla välja uudse masinaga, mille üle saab uhke olla iga majanduslikult mõtlev transpordiettevõtte juht ning mille tehnoloogiat ning disainijoont hindavad tunnustavalt kõik kaugsõidutranspordiga igapäevaselt tegelevad autojuhid. Näiteks ei ole uue Actrose parem aerodünaamika tulnud juhi arvelt, vaid disainitud pakkuma inimesele ilmselget lisaväärtust- sõiduki uks katab kabiini valgustusega astmelauad pea täielikult, tagades mugava ja porivaba sisenemise- väljumise; kõrgendatud katuses leiduvad mahukad panipaigad, mida pikkadel sõitudel isiklike asjade hoidmiseks alati vaja.