Uus mugavuse dimensioon

Silmapaistvad omadused

Moodne töökoht, atraktiivne olmeruum ja ruum lõõgastava une jaoks – Actrose kabiinid pakuvad seda kõike. GigaSpace kabiin pakub kaugsõitudel erakordset mugavust: muljetavaldav seismiskõrgus1) (2,13 m), mahukad panipaigad ning liikumisvabadus kabiinis.

Täiuslik ergonoomia ja praktilised lahendused kujundavad Actrosest töökoha, mis on lihtsasti kasutatav ja mugav. See on terve rea ergonoomiliste ja funktsionaalselt üksteisega sobitatud komponentide kokku seadmise tulemus. Nende hulka kuuluvad näiteks juhi vajadusi silmas pidades sisustatud kabiin, mugavad istmed ja multifunktsionaalne rool. Kõik sõiduki funktsioonid on intuitiivselt kasutatavad ja häälestatud täpselt kaugsõidu vajadusi silmas pidades. Meeldiva atmosfääri Actrose sisemuses tagavad sõbraliku värvivalikuga sisekujundus, selge vormikeel ja kõrgekvaliteedilised ning hõlpsalt puhastatavad materjalid. Nende kõrval on otsustav tähendus ka töö- ja olmeruumi selgel eraldamisel.

Teineteisest selgelt eraldatud töökoht ja olmeruum

Läbimõeldud olmekontseptsioon ja Solostar-lahendus hoolitsevad lõõgastavate puhkepauside eest. Mugavad voodid tagavad sügava une. Seejuures suurendavad mitmed praktilised üksikasjad nagu valikulised salongilahendused2) heaolutunnet ja lisavad sõidukeile individuaalsust.