Muljetavaldav sõidudünaamika.

Muljetavaldav sõidudünaamika: lihtsalt kindlalt, iseseisvalt ja pingevabalt teel.

Võimsad, jõuülekandesüsteemiga ideaalselt sobituvad mootorid, stabiilsus ja täpne juhitavus ning arvukad tugi- ja turvasüsteemid vähendavad tuntavalt juhi koormust ning annavad talle erakordse sõidutunde. Ükski teine veoauto ei sõida nii kindlalt kui Actros.

Sõidudünaamika.

Actros paistab silma suurepärase sõidudünaamika poolest: selle jaoks töötavad kõik mootori-, šassii ja vedrustusosad täpselt kooskõlas. Nii hoolitsevad näiteks kõrge pöördemomendiga ridamootorite täpne reageerimine ja täiuslikult sellega sobitatud Mercedes-Benzi Powershift 3 robotkäigukasti käiguvahetusstrateegia mugava ja kiire paigaltvõtmise eest. Tulemuseks on väike kütusekulu.

Ka sõidumugavuse osas: kõik detailid on üksteisega täiuslikult sobitatud. Alates juhi nõudmistele vastavast roolimehhanismist ja raamist ning 4 õhkpadjaga vedrustusest kuni uudse tagasilla reguleerimisseadmeni. Turvalisuse eest hoolitsevad näiteks elektrooniline pidurdussüsteem ja stabiilsuskontroll. Lisaks sellele toetavad juhti pingelistes olukordades turvalisusja tugisüsteemid nagu tähelepanu-assistent, pidurdusassistent Active Brake Assist 3 ja Stop-and-go-funktsiooniga pikivahet hoidev püsikiirushoidja. Bi-ksenoonesilaternad, suunatuli, LED-päevatuli ja LED-tagatuled tagavad hea nähtavuse.

Kokkuvõttes: suurepärane sõidumugavus ning turvalisus. Algusest lõpuni.