Ökonoomsus ja keskkonnasäästlikkus

Säästlikud lahendused ning ennekõike kütust kokku hoidvad mootorid

Ökonoomsuse tagamiseks on uus Actros varustatud hulga säästlike lahenduste ning ennekõike kütust kokku hoidvate mootoritega. Mootori Euro5 nõuetele vastava variandi puhul on kütusekulu isegi 6 % eelkäija kütusekulust väiksem. Euro5 ja EEV nõuetele vastavate mootorite kõrval on uus Actros saadaval aga ka mootoritega, mis täidavad juba praegu Euro6 nõudeid. Lisaks eriti madalatele üldkuludele pakutakse uuele Actrosele uuendusliku tehnoloogia kõrval just selle sõiduki kasutamisel vajalikke teenuseid.

Mootor, käigukast, sillad, lisatarbijad, õhu- ja veeretakistus – kõiki neid detaile kohandati uue Actrose arendamisel nii, et oleks võimalik langetada kütusekulu. Nii aitavad lisaks säästlikele ridamootoritele ja suuremale mootori jahutusvõimele seeriaviisiliselt näiteks lühemad lülitusajad ja väiksem hõõrdekadu veosillal.

Uus Actros pakub palju uuenduslikke lahendusi, mis vähendavad tunduvalt veoauto kütusekulu ja CO2-emissiooni. Kütusekulu vähendamise aluseks on Mercedes-Benzi raskeveokites kasutatav BlueEfficiency Power tehnoloogia.

Uute kütusesäästlike mootorite, uue automaatlülitusega mehaanilise käigukasti Mercedes PowerShift 3 ja optimeeritud aerodünaamika kõrval aitavad diislikütuse kulu ja seega ka õhku paisatava CO2 hulka vähendada Actrose arvukad uuendused ja optimeeritud tehnilised lahendused.

Go to the web special

Every truck costs money, ours saves it. Learn more

Lahendused suurema ökonoomsuse saavutamiseks

Rohkem kasumlikkust teie transpordiülesannete lahendamisel: selle eesmärgi saavutamiseks ei anna me teile kasutada mitte üksnes ökonoomset, tulevikule orienteeritud sõidutehnikat, vaid ka teeninduse ja teenused, mis on kohandatud täpselt teie vajadustele. Suurema tõhususe nimel alates esimesest päevast. 

Üldine lahendus suurema kasumlikkuse jaoks. Veoauto kasumlikumaks kasutamiseks saab omanik üht-teist ära teha. Mercedes-Benz aitab kaasa sellele, et sõidukiga seotud kulude nagu soetamine, kütusekulu, hooldus ja remont, vähendamisega kasutataks veelgi paremini ära veoauto tohutu suurt majanduslikku potentsiaali. See saavutatakse tänu innovaatilisele sõidukiehitusele ning täpselt kliendi vajaduste järgi kohandatud teenindusele ja teenustele. Järgmistel lehekülgedel saate üksikasjaliku ülevaate, milliseid võimalusi me teile sõidukiga seotud kulude kokku hoidmiseks pakume. Lisaks sellele toetab telemaatikasüsteem FleetBoard optimeeritud sõiduki kasutamist ja aitab vähendada personali- ja halduskulusid. Veenduge selles ise.