Uus Actros, kuni 250 tonni.

Uus kaugveo dimensioon.

Kuni 250-tonnise Actrosega tuleb teedele sadulveok, mis on arendatud ja ehitatud eriti raskete ja suurte koormate vedamiseks. Veelgi enam: kuni 250-tonnine Actros kehtestab standardid mugavuses, soiduki voimsuses ja paindlikkuses. Esmapilgul pakub see igal soidul ja igal puhkepausil GigaSpace- ja BigSpace-kabiinidega tapselt seda too- ja olmemugavust, mida te raskeveotranspordis vajate.

Oma jõulise, usaldusväärse Euro VI mootoriga, Mercedes PowerShift 3 käigukasti ja turbo-aeglusti-siduriga võimaldab Actros SLT just sellist jõudlust, mida raskeveotransport praktikas nõuab. Ja et te seda tohutut jõudlust ka usaldusväärselt kasutada saaksite, oleme kuni 250-tonnise Actrose varustanud eriti vastupidava šassii-, vedrustus- ja raamikonstruktsiooniga.

Maksimaalse paindlikkuse ja praktilisuse eest hoolitseb pakkumiste mitmekesisus varustuse ja mudelite osas. See pakub praktiliselt igaks kasutuseks taiuslikult konfigureeritud soidukit. Raskeveotransport on tehtud kergeks. Actros, kuni 250 tonni.

Total cost of ownership.

Every truck costs money. Ours saves it.

Online magazine

News from Mercedes-Benz Trucks.