Kergeks tehtud raskeveotransport.

Kuni 250-tonnine Arocs.

Kuni 250-tonnise Arocsiga tuleb teedele sõiduk, mis ongi arendatud ja ehitatud eriti raskete ja suurte koormate jaoks. Veel enam – kuni 250-tonnine Arocs on mugavuse, sõiduki võimsuse ja paindlikkuse mõõdupuu. Esmapilgul, igal sõidul ja pauside ajal – kabiinidega pakub see täpselt sellist töö- ja olmemugavust, mida raskeveotranspordis vajate.

Tänu jõulistele, usaldusväärsetele Euro VI mootoritele, automaatlülitusega käigukastile Mercedes PowerShift 3 ja nt turboaeglusti-sidurile on tal jõuline, suurt koormust taluv ajam, mis pakub alati just sellist jõudlust, mida raskeveotransport praktikas nõuab.

Ja et seda äärmiselt suurt jõudlust saaks ka usaldusväärselt ära kasutada, oleme kuni 250-tonnise Arocs varustanud äärmiselt tugeva šassii-, vedrustus- ja raamikonstruktsiooniga, mis kannab olemasoleva jõu ka maksimaalse koormuse korral täpselt üle teele.

Maksimaalse paindlikkuse ja optimaalse praktilisuse eest hoolitseb varustus- ja mudelivariantide paljusus, mis pakub peaaegu igaks puhuks täiuslikult konfigureeritud sõidukit.