Raske kaubavedu on tehtud kergeks. 18- kuni 26-tonnine Antos.

Kaubaveo puhul kehtivad täiesti omad vajadused.

Antos arendati spetsiaalselt välja kaubaveoks alates 18 tonnist, et teie nõudmisi näiteks toiduainete transportimisel, jahutustransportimisel või vedelike transportimisel ja silovaldkonnas 100% täita: suur kabiinivariantide valik pakub väga häid eeltingimusi, et pea igat pealisehitise pikkust, kandevõimet, ruumikust ja ülevaadet puudutavat nõudmist täita. Peale selle võimaldab ergonoomiline töökoht oma mugavate kuju säilitavate istmete, multifunktsionaalse rooliratta ja hästi loetava näidikuplokiga lihtsat ja täpset käsitsemist. Mercedes PowerShift 3, spontaanselt reageerivad Euro VI mootorid, rakenduseks optimeeritud käigu-/sillakombinatsioonid ja peenelt kohandatud veermik hoolitsevad hea sõidutunde eest.

Valdkonnaspetsiifilised sõidukikontseptsioonid.

Eriti ökonoomseks transpordiks kandevõimele ja mahule orienteeritud valdkondades on teile saadaval Antos Loader ja Antos Volumer. Antos Loader esindab absoluutset kandevõimele orienteeritust – see suudab juba tehasest alates lihtsalt rohkem kaasa võtta. Ükskõik kas transpordite teravilja või näiteks gaasi.

Antos Volumeril on väga suur veomaht ja seega võimalus näiteks autotööstuse tarnitavaid kaupu või näiteks „valgeid kaupu” nagu külmkapid või pesumasinad eriti tõhusalt transportida.

Sisenege ja kogege Mercedes-Benzi kaubaveos.