Täiuslik käsitsemine: aeg, koorem ja sõiduk – kõik kontrolli all.

Antosel on olemas praktiliselt kõik, et teie igapäevast tööd kaubaveos alates 18 tonnist meeldivamaks teha: mugav praktiline töökoht, dünaamiline spontaanselt reageeriv jõuallikas ja muljetavaldavalt hea sõidukäitumine.

S- ja M- kabiinid ClassicSpace ja M-kabiin CompactSpace pakuvad parimaid eeltingimusi selleks, et saaksite pidevalt kasvavaid nõudmisi igapäevatöös kiiresti, mugavalt ja lihtsalt täita. Kuna need kohandavad end pidevalt vastavalt rakendusele ja pakuvad sellega väga head suhet pealisehitise pikkuse, kandevõime ja mugava, funktsionaalse töökoha vahel. Ühtlane 2300 mm-ne laius hoolitseb optimaalse ülevaate eest ja madal trepilaadse paigutusega sissepääs säästab jõuvarusid. Mugav juhiiste ja juhi poole pööratud asümmeetriline kokpit annavad kohe algusest peale edasi enesekindlat tunnet. Lühidalt: läbimõeldud ergonoomilisus, intuitiivne käsitsetavus ja praktilised hoiukohad ning panipaigad loovad harmoonilise tervikkontseptsiooni, mis teeb töö lihtsalt kergeks.

Ka Antose spontaanselt reageeriv dünaamiline jõuallikas veenab stardist alates. Koos käiguvahetusautomaatikaga Mercedes PowerShift 3 nagu ka rakendusele orienteeritud käikude ja tagasilla ülekannetega hoolitsevad võimsad Euro VI mootorid pea igas sõidusituatsioonis märgatava dünaamika ja ökonoomse sõiduelamuse eest. Peale selle toetavad vahetu tundlik roolisüsteem, lai raam, 4 vedruga õhkvedrustus ja tagasilla reguleerimisseade* läbi oma täiusliku kokkumängu eriti turvalist ja kindlat sõidutunnet. Maanteel samamoodi kui linnas või manööverdamisel. Peale selle vähendavad erinevad ohutus- ja abisüsteemid juhi vaeva. Märgatavalt paremaks käsitsemiseks. Igal sõidul.

* Saadaval vaid tüübile 4 × 2.