Lihtsalt rohkem koormat: Antos Loader ja Antos Volumer.

Kui vajate suuremat kandevõimet ja mahutavust, siis on meil lahendus: Antos Loader ja Antos Volumer – kaks tõelist spetsialisti, mis on loodud just selle jaoks, et kanda rohkem.

Valdkonnaspetsiifilised sõidukikontseptsioonid.

Antosega olete alates 18 tonnises kaubaveos eriti tõhusalt teel. Selleks et vastata sellele nõudmisele ka suurt kandevõimet nõudvate koormate ja suurte mahtude korral, töötasime välja Antos Loaderi ja Antos Volumeri. Sest spetsiaalne töö nõuab spetsiaalset tööriista – või veel täpsemalt öelduna spetsiaalseid sõidukeid.

Antos Loader tähistab optimeeritud kandevõimega sadul- ja madelveokeid, mis on ühed kergemad raskete kaubavedude sõidukid. Võimsate ja säästlike Euro VI mootorite ning rakendusele orienteeritud kabiinidega, loobumata seejuures suurest turvalisusest.

Antos Volumer pakub samuti võimalust veelgi tõhusamalt transportida. Nende vedude spetsialistidena veenavad madelveokid oma madala raamikõrgusega ja sadulveokid oma madala haakeseadme kõrgusega. Praktikas tähendab see laadimisruumi optimaalset kasutamist. Kõrvuti suure laadimismahuga annavad oma panuse ökonoomsuse suurendamisesse ka eriti säästlikud jõuülekandeseadme konfiguratsioonid ja näiteks Antos Volumeri äärmiselt suure mahutavusega paak.

Lühidalt: Antos Loaderi ja Antos Volumeriga pakub Mercedes-Benz praktilisi sõiduki konfiguratsioone, millega on kandevõimele ja mahtudele orienteeritud transport lihtsalt kasumlikum.