Tellimustööna tehtud – rakendamiseks kerges kaubaveos.

Rakendus.

Selleks et oleksite optimaalselt valmis 6,5- kuni 16-tonniseks kaubaveoks: täiusliku kujundusega juhi töökoht, mis veenab suure ergonoomilisuse ja mugavusega. Peale selle hoolitsevad võimsad Euro VI mootorid, käiguvahetusautomaatika Mercedes PowerShift 3 ning ka enesekindel ja turvaline sõidukäitumine vaimustuse eest.

Atego näol on tegu veoautoga, mis hoolitseb paljude kasutusmugavuse lahendustega selle eest, et töö läheks kaubaveos sujuvalt.

Nii ei anna neli 2300 mm laiust kabiini Ategole üksnes markantset, selgesti äratuntavat välimust, vaid veenavad ka muljetavaldavate sisemiste väärtustega: eriti suureks kasutusmugavuseks on Atego saadaval kolme erineva kokpitivariandiga, mis hoolitsevad koos näidikuploki, multifunktsionaalse rooliratta ja mugavate istmetega suure sõidu- ja töömugavuse eest. Kõik elemendid ja panipaigad on paigutatud ergonoomiliselt ja võimaldavad autos töötades lihtsat käsitsemist.

Ka sõitmisel torkavad Atego tugevused kohe silma. Nende hulka kuuluvad näiteks täpne roolimehhanism ja tagasilla reguleerimisseade täpseks eesmärgipäraseks roolimiseks, käiguvahetusautomaatika Mercedes PowerShift 3 ja võimsad ning samas kütusesäästlikud 4- ja 6-silindrilised seeriamootorid.

Ja kuna nõudmised sõidukiga kaubaveos töötamisele on väga erinevad, ei jäta Atego ka pealisehitise sobivuse puhul pea ühtki soovi täitmata. See saab alguse elektri- ja elektroonikakontseptsioonist ning ei lõpe ammugi erinevate tehase eelpaigalduslahenduste juures.

Kõik ühes – Ategoga olete suurepäraselt varustatud igapäevaseks tööks 6,5- kuni 16-tonnises kaubaveos. Täna ja tulevikus.