Uus Econic Mercedes-Benzilt.

Areng läbi innovatsiooni.

Mercedes-Benzi nimi on 125 aasta vältel tähistanud uuenduslikke ning kõrgeima kvaliteediga sõidukeid. Meie perfektsionism, innovaatilisus ja jätkusuutlikkus on nüüd viinud järgmise veokipõlvkonnani: uue Econicuni. Oma uue madala sisenemisega sõiduki puhul oleme järjekindlalt edasi arendanud unikaalset kontseptsiooni praktilise töö ja eri kasutusviiside nõudlike olude jaoks. Olgu selleks jaotusveod või muud ülesanded: oma ajast ees olev Econic muudab töö efektiivsemaks.

Uue Econicu trumbid:

Innovaatiline madala-sisenemise kontseptsioon.

Vaid kahe sammuga kabiinis: Econic muudab sisenemise ja väljumise mugavamaks kui ükski teine tarbesõiduk. Selline lahendus tõstab turvalisust, muudab tööprotsessid efektiivsemaks ja hoiab töömeeskonna tervist. Selline kontseptsioon tõestab, kui tõsiselt suhtub Econic tööohutusse. Ning tänu suurele panoraamsele klaasitud alale näeb juht teisi teekasutajaid alati silmade tasapinnal. Madala-raami kontseptsioonil on veel üks eelis: see muudab Econicu väga sobivaks paljude pealisehitiste ja eriotstarbeliste versioonide jaoks.

Maksimaalne ökonoomsus.

Mercedes-Benzi uue kõrgtehnoloogilise ja põhjalikult testitud mootoripõlvkonna loomisel oli põhieesmärgiks ökonoomsus. Tulemus: BlueEFFICIENCY Power mootor ja tehnoloogiad tagavad kuni neli protsenti väiksema kütusekulu ja 40 protsenti väiksema AdBlue kulu. Uus Econic säilitab suure kandevõime ja selle mootorid on senisest võimsamad. Suurepärane töökindlus, lühemad seisuajad, pikemad hooldevälbad ja väiksemad hoolde- ning remondikulud teevad Econicust majanduslikus mõttes veelgi efektiivsema.

Muljetavaldav efektiivsus.

Uus Econic on vastutustundlik. Sest Mercedes-Benzi BlueEFFICIENCY Power tehnoloogiad ulatuvad kaugemale, kui läbeb tarvis Euro VI heitmenormidele vastamiseks. Pidades silmas tulevikku, ühendavad need tehnoloogiad tipptasemel efektiivsuse ning keskkonnasõbralikkuse. BlueEFFICIENCY Power koosneb uuenduslikest tehnoloogiatest ning teenustest, mis tagavad madalama kütusekulu ja vähendavad nii koormust keskkonnale.
Tänu heitgaaside järeltöötluse põhjalikule arendamisele on uue Econicu heitmed vaid napilt tuvastatavad. Need on Euro V heitgaasistandardi nõuetest – mis kehtisid 2014. aastani - kuni 90 protsendi võrra puhtamad. Ning loodusliku gaasiga töötav Econic, mis jõuab peagi müügile, on veelgi keskkonnasõbralikum. Allisoni ECO tarkvaraga automaatkäigukast kannab jõu ratasteni efektiivsemalt ka madalatel mootoripööretel. Ning oma osa Econicu efektiivsusesse annab end ammu tõestanud madala põhja kontseptsioon, mis tagab mugava sisenemise ja sobib hästi eritüübiliste pealisehitiste jaoks.
Lisaks tehnilistele innovatsioonidele annavad efektiivsuse kasvu panuse teenused nagu Mercedes-Benz Profi-Training ning klientidele jagatavad nõuanded.