FleetBoard

Tehnoloogia puhul on oluliseks märksõnaks ökonoomsus ja tehnoloogia on märksõna, mis iseloomustab FleetBoardi.

Uus Actros oma uute lahendustega tagab kõrge ökonoomsuse taseme. FleetBoardi pardaarvuti kuulub Actrose standardvarustusesse. FleetBoardi abil on Teil oma sõiduki üle täielik kontroll. FleetBoard TiiReci ja FleetBoard DispoPiloti arvutiterminalid on komplekssed abivahendid ettevõtte logistikalahenduste edendamiseks.

FleetBoard TiiRec. Kõik vajalik sõiduki haldamiseks

FleetBoard TiiRec on arvutiterminal, kus tehnilised andmed edastatakse sõiduki liidese kaudu. Tänu sisseehitatud GSM-/GPRS-modemile ja GPS-vastuvõtjale toimub kommunikatsioon üle mobiilsidevõrkude ja sõiduki andmed lingitakse positsiooni andmetega, nt sõiduki asukoha andmetega. Juht tuvastatakse FleetBoardi juhikaardi või DTCO juhikaardi kaudu.

FleetBoard DispoPilot on transpordihaldussüsteemi riistvara, mis on saadaval kahes variandis.

DispoPilot.mobile. Ühenda ja sõida.

DispoPilot.mobile'i riistavara abil pääsete juurde transpordihaldussüsteemi teenustele. Värvilise kuva- ja puuteekraaniga seade on hoidiku küljest lihtalt eemaldatav. Seade sisaldab pakendatud toodete salvestamiseks ribakoodiskannerit. Lisaks hõlmab see selliseid funktsioone nagu digiallkirjastamine ning otsene suhtlus peakorteriga tellimusvormi ja tekstiredaktorit kasutades. Veoki atribuudid saab ühendada navigatsioonisüsteemiga. Navigatsioonisüsteem sisaldab ka selliseid funktsioone nagu reahoidmise hoiatussüsteem ja marsruudi planeerimine, võttes arvesse ohtlike veoste transportimist.

DispoPilot.guide: seade on hoidiku külge kindlalt paigaldatud ja sellel on suur 7-tolline (17,8 cm) ekraan. Seade tagab soodsama võimaluse professionaalse transpordihaldussüsteemi kasutamiseks.

FleetBoard TiiReci ja DispoPiloti arvutiterminale hallatakse Remote Update'i teel.