Kergeks tehtud raskeveotransport.

Kuni 250-tonnine Actros.

Kuni 250-tonnise Actrosega tuleb teedele veduk, mis ongi arendatud ja ehitatud eriti raskete ja suurte koormate jaoks. Veel enam – kuni 250-tonnine Actros on mugavuse, sõiduki võimsuse ja paindlikkuse mõõdupuuks. Esmapilgul, igal sõidul ja pauside ajal – kabiiniga GigaSpace ja BigSpace pakub ta täpselt sellist töö- ja olmemugavust, mida te raskeveotranspordis vajate.

Tänu jõulistele usaldusväärsetele Euro VI mootoritele, automaatlülitusega käigukastile Mercedes PowerShift 3 ja turboaeglusti-sidurile on tal jõuline suurt koormust taluv ajam, mis pakub just sellist jõudlust, mida raskeveotransport praktikas vajab. Ja et seda äärmiselt suurt jõudlust saaks ka usaldusväärselt ära kasutada, oleme kuni 250-tonnise Actrose varustanud äärmiselt tugeva šassii-, vedrustus- ja raamikonstruktsiooniga, mis kannab olemasoleva jõu ka maksimaalse koormuse korral täpselt teele üle.

Maksimaalse paindlikkuse ja optimaalse praktilisuse eest hoolitseb varustus- ja mudelivariantide paljusus, mis pakub peaaegu igaks puhuks täiuslikult konfigureeritud sõidukit. Kergeks tehtud raskeveotransport. Kuni 250-tonnine Actros.