Rohkem kui vaid ökonoomne. Actros.

Mugavus. Kokku üheteistkümne praktilise kabiinivariandiga pakub Actros suurepärast lahendust tööks, olmeks ja magamiseks kaugvedudel. Kõrvuti heleda sõbraliku keskkonnaga ja selgepiirilise töökoha ja olmeruumi eraldatusega hoolitsevad näiteks maksimaalselt 2,13 m sisekõrgus, suur liikumisruum, arvukad panipaigad ja mugavad voodid parima võimaliku töö-, olme- ja magamismugavuse eest.

Ökonoomsus. Actrose ökonoomsus tuleneb erinevatest faktoritest. Nii võtab ta paigalt eriti kuluefektiivse tehnika abil – arvukate teenuste abil on võimalik ökonoomsust ja sõiduki kasutatavust veelgi suurendada. Peale selle võivad ka üksteisele häälestatud teenused nagu Fleetboard ja CharterWay aidata kaasa kulude vähendamisele. Juhikoolitused ja MercedesServiceCard teevad ülejäänu. Täiendav eelis ökonoomsuse küsimuses – TruckStore’i muljet avaldav tagasiostuleping.

Sõidudünaamika. Võrreldamatult hea sõidutunde jaoks oleme ühendanud Actroses 4 × 2 sõidukite puhul uuendusliku tagasilla reguleerimisseadme, tundliku roolimehhanismi ja laia jäiga raami. Spontaanselt reageerivad mootorid on saadaval ühtekokku 18 erineva võimsusastmega kuni 460 kW ja pakuvad koos automaatlülitusega Mercedes PowerShift 3 käigukastiga ökonoomset sõidurõõmu.

Valdkonnaspetsiifilised sõidukikontseptsioonid. Kui Teie jaoks on oluline suur kandevõime, on Actros Loader õige valik. Mahukate veoste jaoks on õige lahendus Actros Volumer.