Mugavus, mis keskendub juhile. Ja kasutamisele.

Tegelik suurus kuni pisima detailini.

Actros annab liikumisvabaduse, ruumitunnetuse ja miljöö mõistetele täiesti oma tähenduse, ilma et unustaks juhi argipäeva. Lühidalt öeldes –: kaugvedude autojuhi ülesannetele ja kõrgetele nõudmistele vastav töö-, olme- ja magamismugavus.

Moodne töökoht, atraktiivne olmeruum ja samaaegselt ruum lõõgastavaks puhkuseks – Actrose kabiinid vastavad neile nõudmistele igas mõttes. GigaSpace – kõigist ees. See võimaldab meeldivalt kogeda Actrose erakordset mugavust kaugvedudel. Näiteks oma muljetavaldava sisekõrgusega*, mis on 2,13 m, ja silmapaistva panipaikade ja liikumisruumi suhtega.

Actrose töökoha tõstavad esile täiuslik ergonoomika ja praktilised lahendused – see, mis tundub nii lihtne ning loob teel olles hea tunde, on terve rea ergonoomiliste ja funktsionaalselt üksteisele häälestatud komponentide tulem. Siia kuuluvad näiteks juhi vajaduste kohaselt kujundatud kokpit, mugavad istmed ja multifunktsionaalne rool. Kõik on intuitiivselt käsitsetav ja täpselt kaugvedude vajadustele kohandatud. Actrose meeldiva atmosfääri loomisel mängib kõrvuti hubase, sõbraliku värvikontseptsiooniga sisekujunduse, selge vormikeele ja kvaliteetsete, täiusliku töötlusega kergesti puhastatavate materjalidega olulist rolli ka töökoha ja olmeruumi selge eraldatus.

Läbimõeldud olme ja eelkõige SoloStar-kontseptsioon hoolitsevad lõõgastavate puhkepauside eest. Sügava une garanteerivad mugavad voodid. Peale selle suurendavad arvukad praktilised detailid, samuti sisekujunduskontseptsioonid**, heaolutunnet ja lisavad Actrose kabiini mugavusele individuaalsust.

* Seisukõrgus istmete vahel.
** Lisavarustus.