Sõidudünaamika.

Muljetavaldav sõidudünaamika. Enesekindlalt ja lõõgastunult teel.

Täpselt üksteisele häälestatud jõuülekandeseadme konfiguratsioonid, spontaanne võimsuse jagamine, suur sõidustabiilsus ja täpne roolimine – see kõik vähendab tuntavalt juhi koormust ja annab talle ainulaadse juhtimise tunde. Lühidalt: ükski teine raskeveok ei sõida nii enesekindlalt ja pingevabalt kui Actros.

Actros paistab silma suurepärase sõidudünaamikaga – selle nimel töötavad kõik ajami-, šassii- ja vedrustuse komponendid täpselt koos. Nii hoolitseb näiteks suure pöördemomendiga ridamootorite täpne reageerimine ja täpselt sellele häälestatud automaatlülitusega käigukasti Mercedes PowerShift 3 käiguvahetusstrateegia spontaanse, mugava paigaltvõtmise eest. Peale selle kantakse mootori toodetud jõud koostöös hüpoidtagasillaga eriti üle teepinnale. Parima võimaliku praktilisuse, eriti efektiivselt ja seega suurema ökonoomsuse jaoks.

Kehtib ka sõidumugavuse juures – kõik on täpselt üksteisele häälestatud. Tundlikust roolist, raamist ja 4 õhkpadjaga vedrustusest kuni uuendusliku tagasilla reguleerimisseadmeni*.

Kõik ühes – suurepärane sõidumugavus ja eriti enesekindel ja lõõgastunud sõit. Algusest lõpuni.

* Ainult 4 × 2 sõidukitel, mitte Actros Loaderil.