Aktuaalsed teemad.

20 aasta parimad saavutused. Ühes Actroses.

Actros saab 20-seks – olete kutsutud seda tähistama! Ühega vaid 200 erimudelist, mis on varustatud terve rea turvasüsteemidega, ning mis on väga mugav ja äärmiselt ökonoomne.

Actros ei vanane. Muutub ainult paremaks.

1996. a avas Mercedes-Benz Actrosiga uue peatüki „veoautode ajaloos”. Tänu sellele sai Actros lisaks paljude rahvusvaheliste auhindade, nagu nt ihaldatud „Truck of the Year” või Red Dot Award, võitmisele ka domineerida turul enam kui ükski teine veok.

Actrosi igal uuel põlvkonnal on õnnestunud kehtestada uusi standardeid –: tänu kaugvedude kabiini suurele mugavusele, mis hõlmab tohutut seisukõrgust, mitmesuguseid panipaiku, aga ka ideaalselt ergonoomilist, kaasaegset töökohat.

Eeskujulikult ökonoomne –: Tänu jõuülekande, kõrvaltarbijate ja aerodünaamika pidevale optimeerimisele, sihiks: kütusekulu jätkuv vähendamine. Innovatsioonid nagu BlueTec-mootorid, Mercedes PowerShift või Predictive Powertrain Control (PPC), on vaid mõned näited, miks Actros võib olla taaskord uute teetähiste kättenäitajaks – kõik need uuendused on mõistagi integreeritud ka praegusesse juubelimudelisse.

Aga ka seetõttu, et Mercedes-Benz on alati jäänud truuks oma rollile ohutuse teerajajana: juba aastal 2001 oli Actrosi lisavarustusena saadaval sõiduraja hoidmise abisüsteem – 14 aastat enne ohutussüsteemi seeriapõhiseks saamist. Neljanda põlvkonna teiseks näiteks on Active Brake Assist, mis muudab teed ja tänavad kõigi jaoks turvalisemaks.

Tähistame seda ainulaadset edulugu rangelt 200 sõidukile limiteeritud erimudeliga. Värv on ette andmata, et saaksite valida oma ettevõttele omase värvi. Aga varustuses on kõik, mis aitab teil igapäevaselt oma konkurente üle trumbata.