Lihtsalt suurem koorem.

Actros Loader ja Actros Volumer.

Sest kandevõime ja mahutavuse teemas põrkute hiljem niikuinii mahutavuse piiridega: Actros Loaderi ja Actros Volumeriga asetavad kaks tõelist spetsialisti, kes suudavad lihtsalt rohkem kaasa võtta, end teie nimel stardijoonele.

Valdkonnaspetsiifilised sõidukikontseptsioonid.

Actros on eriti ökonoomne kaugvedude lahendus. Selleks et vastata sellele nõudmisele ka suurt kandevõimet nõudvate koormate ja suurte mahtude korral, töötasime välja Actros Loaderi ja Actros Volumeri. Sest spetsiaalne töö nõuab spetsiaalset tööriista – või veel täpsemalt öelduna – spetsiaalseid sõidukeid.

Actros Loader tähistab optimeeritud kandevõimega sadul- ja madelveokeid, mis on ühed kergemad kaugvedude sõidukid. Alates tehasest. Suure jõudlusega, säästlike Euro VI mootoritega, praktiliste kabiinidega loobumata sealjuures Actrose kõrgetest turvalisuse standarditest.

Actros Volumer võimaldab transportida mahukaid veoseid veelgi ökonoomsemalt. Mahukate veoste transportimise spetsialistina vastab ta näiteks oma alla 900 mm sadula kõrgusega ka 4 × 2 sadulveokitele esitatavatele kõrgetele nõuetele. Praktikas tähendab see 3 m laadimiskõrgust. Lisaks suurele laadimismahule annavad oma panuse suuremasse ökonoomsusse ka eriti säästlikud jõuülekande konfiguratsioonid ja näiteks äärmiselt suure mahutavusega paak. Praktilised kabiinivariandid nagu CompactSpace, mis sobib eriti hästi autotreilerile, teevad ülejäänu.