Logistikasüsteem

AS Silberauto logistikasüsteem kasutab Tallinnas ja Pärnus asuvaid jaotusladusid, mis tagavad kõigi Silberauto poolt esindatavate brändide põhiosade pideva saadavuse. Samuti on kõikides Silberauto esindustes kohapeal regulaarhoolduste ja sagedamini esinevate remonttööde läbiviimiseks vajalikud osad ja tarvikud. Igapäevaselt tagavad kiire varuosade jõudmise meie esindusse kaks Silberauto varuosaveokit.

Silberauto esindustesse jõuavad varuosad hommikul tellides juba sama tööpäeva jooksul. Varuosi, mida Silberauto ladudes ei ole, tellitakse Euroopa keskladudest Poolast, Hollandist, Prantsusmaalt ja Saksamaalt. Mercedes-Benzi tellitavate osade tarneaeg Poola kesklaost on lühem kui üks tööpäev. Kiire vajaduse korral tellitakse kaupa ka otse tehastest, see jõuab lennukiga kohale alates tellimisjärgsest päevast.

2008. a kevadel avas AS Silberauto oma kesklao Tallinna piiril Tänassilmas, et tagada veelgi operatiivsem logistika kõikide Silberauto esinduste paremaks teenindamiseks. Uues kompleksis asub veel ka kere- ja värvitööde osakond ning Silberauto tehnilise koolituse keskus.