Veoautode hooldus

Silberauto eesmärgiks on pakkuda oma klientidele mugavaid lahendusi ja professionaalset abi kõikides sõidukeid puudutavates küsimustes. Mercedes-Benzi kaubamärgi esindaja AS Silberauto esinduste võrk hõlmab nii Eesti kui ka Leedu suuremaid linnu ning meie esindustest leiate kõige kaasaegseima tehnoloogia ning sisseseade Teie sõiduki remondi- ja hooldustöödeks.

Meie hindame Teie aega, seetõttu pakume Teile teeninduse külastuse korral soodsa hinnaga rendiautot, et igapäevatoimetused saaksid tehtud ka sõiduki teenindusajal. Lisaks arendame hetkel uue mugavuslahendusena veebipõhist hooldusbroneeringute süsteemi, mille abil saate Interneti kaudu broneerida sobiva aja oma sõiduki korraliseks hoolduseks.

Kõik Teie sõidukit hooldavad töötajad - lukksepad, diagnostikud ja teeninduse kliendinõustajad läbivad pidevalt sõidukite tootjate poolt kehtestatud sertifitseerimiskoolitusi, mis tagab kõikide mudelite eripära ning uusimate tehnoloogiate ja tehniliste lahenduste tundmise. Samuti on püsikliendil võimalus valida endale nn isiklik autotohter personaalse kliendinõustaja näol, kes on pideval kursis Teie sõiduki vajadustega.

Meeldivate kohtumisteni!