Mercedes-Benz Service24h.

Isiklik sõiduk tähendab vabadust ja sõidurõõmu, Mercedes-Benzi kaubamärk aga lisaks sajaprotsendilist kindlustunnet selles, et kui tehnika peaks siiski alt vedama, saabub abi kiiresti - seda nii öösel kui päeval. Kõikidele Mercedes-Benzi sõiduki omanikele kehtib ööpäevaringne autoabiteenus Mercedez-Benz Service24h ehk tehniline abi teel juhtuva rikke korral.

Üle Euroopa tagavad selle teenuse kiire toimimise 3500 volitatud Mercedes-Benzi töökoda, mis on ühendatud oma asu­kohamaade tsentraalsete hädaabikeskustega ning sestap tagavad abi kõige kiirema kohalejõudmise. Professionaalne tehniline abi on garanteeritud ja nii kodu- kui välismaal Teist vaid ühe telefonikõne kaugusel.

Abi saamiseks helistage

Mercedes-Benz Service24h

infotelefonidele 00 800 5 777 7777 (tasuta) ja +372 88 01 590 (tasuline)..

Väiksemate küsimuste korral annavad professionaalid esmalt nõu telefoni teel, vajadusel sõidab kohale Mercedes-Benz Service24h tehnoabi auto ning kui lahendust ei õnnestu leida kohapeal, organiseerib autoabi meeskond Teie sõiduki transpordi lähimasse volitatud Mercedes-Benzi esindusse. Service24h teenus on otseselt suunatud kliendi mobiilsuse tagamiseks auto sõiduvõimetuse korral, aidates taastada sõiduki liikumisvõime või liikluskõlbulikkuse nii õnnetuse, tehnilise rikke kui käivitumis­probleemi korral. Uue auto müügigarantii ja Mobilo mobiilsus­paketi kehtivuse ajal on teenus tasuta.