Loodud Sinu jaoks: uus Sprinter

Trendilooja, efektiivne, usaldusväärne.

See on nii mitmekülgne, et leiad täpselt enda transpordivajadustele vastava variandi. See näeb nii hea välja, et jätab suurepärase esmamulje: uus Sprinter. Sõiduki mitmed variandid ning seaded muudavad selle täpselt teie tööga kohanduvaks ja vajadustele vastavaks.

Hea vaadata, kuid veel parem tööd teha.

Uus Sprinter on visuaalselt märkimisväärne: selle disain järgib modernset Mercedes-Benzi disainikontseptsiooni Sensual Purity. Ka juhtpaneel on uuendatud, tuues teieni nii kõrgetasemelise disaini kui erakordse funktsionaalsuse.

Teie mobiilsus 4.0.

Selleks, et muuta töö tegemine võimalikult ökonoomseks ja meeldivaks on soovi korral saadaval mitmed raadio- ja multimeediasüsteemid ning ühenduvuslahendused. Sõltuvalt vajadustest võib leida varustust alustades nutitelefoni hoidjast kuni Bluetooth®-liidesega raadio,
kõrge resolutsiooniga puutetundliku ekraani ning nutitelefoni integratsioonini. Kõik on just selline nagu soovid: lihtne.

Seal, kus on transpordivajadus, seal on ka Sprinter.

Kas kaubik peaks üle kõige olema ökonoomne ja praktiline? Või meeldiks teile esinduslik kaubik, mis täidab ka kõrgeimad mugavusvajadused? Sprinteriga on mõlemad variandid võimalikud - ja rohkemgi veel: kaubik, kombi ning raamauto moodustavad muljetavaldavate valikuvariantide alustalad. Seda täiendavad 4 mootorit, suur valik lisavarustust, vedrustuse versioonid ja tööstusharupõhised lahendused ümberehitajatelt.

Tagab Sinu tee eduni.

Sprinter on läbinisti turvalisuse huvides disainitud. Selle kere on eriti stabiilne tänu oma konstruktsioonile ja materjalile. Sellele lisanduvad mitmed juhiabisüsteemid, mis võivad ka kõige kogenumale juhile ootamatutes situatsioonides teretulnud abi pakkuda.

Ökonoomne seal, kus see loeb.

Sprinteriga valite endale sõiduki, mis on enam kui 20 aasta jooksul enda ökonoomsust tõestanud. Uus Sprinter jätkab seda edulugu oma tuntud kvaliteedi ja usaldusväärsusega. Te saate Sprinteri ökonoomsusest kasu juba esimesest päevast: atraktiivne alghind esirattaveolisele mudelile ja mitmed konfigureerimisvõimalused, millega tellite endale just sellise sõiduki, mida tõeliselt vajate.