Küsimused ja vastused.

Küsimused ja vastused.

  Mercedes me Adapter koosneb riistvarast ja tarkvarast. Mercedes me Adapteri riistvara ühendatakse sõiduki diagnostikaga (nn „OBD2-pesa“) ja lõpuks Bluetooth®-i kaudu nutitelefoniga. Selle abil saate lugeda mitmesugust teavet oma sõiduki kohta. Mercedes me Adapter mobiilirakenduse abil saate salvestatud andmete põhjal kasutada erinevaid ohutus-, teenindus ja mobiilsusfunktsioone.

  Rakendus on saadaval nii iOS App Store’is kui ka Google Play Store’is tasuta.

  Rakenduse Mercedes me Adapter kasutamine on tasuta. Rakendusest tehtud kõnede puhul kehtivad lauatelefoni- või mobiilsidevõrgu tavatingimused. Vastavalt mobiilsidelepingule võivad lisanduda allalaadimise ja andmete edastamise kulud.

  Vaadake meie mudelisobivuse infolehte, et teada saada, kas teie sõidukit on võimalik Mercedes me Adapteriga täiendada.

  Mercedes me Adapteri kasutamise eelised on järgmised.

  • Nutitelefon (iPhone või Androidi nutitelefon)
  • Ühilduvast seeriast Mercedes-Benzi sõiduk
  • Mercedes me Adapter rakendus (tasuta saadaval iOS App Store’is või Google Play poes)
  • Mercedes me kasutajakonto (registreerimine aadressil www.mercedes.me) aktsepteeritud kasutustingimustega
  • Mercedes me Adapter (saadaval Mercedes-Benzi esindustes)
  • Mercedes me Adapteri teenuste aktiveerimine Mercedes-Benzi esinduses pärast isikut tõendava dokumendi ja registreerimistunnistuse esitamist.

  Daimler AG süsteemidesse salvestatakse järgmised andmed: sõiduki identifitseerimisnumber, läbisõit, kütusetase, järelejäänud aeg, järelejäänud maa, töökoja- ja teeninduskood, süüte olek, võimaluse korral juhtseadme seerianumber. Andmete ülekandmine on vajalik selleks, et pakkuda teile või teistele kasutajatele teavet sõiduki praeguse staatuse kohta ja soovitada sobivaid hoolduspakkumisi. Daimler AG ei loo esitatud andmete põhjal liikumisprofiile. Asukoha andmed (kui saadaval) edastatakse vaid siis, kui võtate õnnetusjuhtumi või rikke korral klienditoega ühendust. Isiklikud andmed, nt sõidugraafik või tanklad, salvestatakse vaid teie nutitelefonisse ega edastata Daimleri süsteemidele.

  Andmeid, mida loetakse teie sõiduki Mercedes me Adapterist või teie salvestatud informatsiooni ei sünkroonita Mercedes me portaaliga. Näete andmeid rakenduses Mercedes me Adapter.

  Mercedes me Adapterit on võimalik kasutada mitmes ühilduvas sõidukis. Eelduseks on Mercedes-Benzi esinduses sõiduki ühendamine teie Mercedes me kontoga. Pärast teise sõidukiga ühendamist tuleb aktiveerimine uuesti teostada.

  Jah, saate oma Mercedes me kasutajakontot kasutada Mercedes me Adapteri jaoks.

  Juba võrguteenuste kavandamisel jälgisime andmekaitset ning oleme oma süsteemid ja teenused algusest peale välja töötanud nii, et võetakse arvesse kõige kõrgemat andmekaitset.

  Tuleviku auto muutub üha enam digitaalseks kaaslaseks, mis tähendab, et see peab olema mitte ainult sõidukorras ja ohutu, vaid ka andmed peavad olema turvatud.

  Daimler AG ei loo Mercedes me teenuste põhjal liikumisprofiile. Andmekaitse puhul järgime kõiki kohaldatavaid seadusi ja valitsusasutuste juurdepääs on võimalik ainult seaduse kohaselt.

  Lisaks sellele reguleerib Daimler isikuandmete töötlemist "kontserni direktiivi kliendi- ja partnerandmetega seotud andmete kaitseks“ abil, mis põhineb üldtunnustatud põhimõtetel ning tagab ühtse ja ülemaailmselt kehtiva andmekaitse ja andmete turvalisuse standardi.

  Mercedes me teenuste raames kogutakse ja luuakse isikuandmeid. Seda tehakse lepingutingimuste alusel või kliendi nõusolekul. Kogutud andmed salvestatakse krüpteeritud kujul. Lisaks on kliendil võimalus alati Mercedes me adapteri teenused inaktiveerida.

  Kasutame tehnilisi ja korralduslikke turvameetmeid, et kaitsta kasutajate andmeid manipuleerimise, kadumise, hävitamise ning volitamata isikute juurdepääsu eest. Turvameetmeid parandatakse pidevalt vastavalt tehnoloogia arenemisele.

  Daimler AG on Mercedes me Adapterit katsetanud ja selle heaks lisaseadmena heaks kiitnud (sh kokkupõrkekatse ja elektromagnetiline ühilduvus). Pakub kõrgeimat ohutusstandardit võrreldes kolmandate poolte pakutud toodetega.Seega on adapteri kasutamisel välistatud sõidukikahjustused ja garantii tühistamine.
  Mercedes me Adapteriga on võimalik paljud mudeliseeriad (alates 2002. aastast) ühendada Mercedese digimaailmaga. Saate Mercedes me Adapteri ainult volitatud Mercedes-Benzi esindusest – rakendus on tasuta saadaval Apple App Store'is ja Google Plays. Lisaks sellele laiendatakse adapteri funktsioone ja teenuseid pidevalt ning kohandatakse tänapäevase võrgustikuga sõidukogemuse soovide ja vajaduste järgi.

Küsimused Mercedes me Adapter rakenduse kohta.

Küsimused Mercedes me Adapter rakenduse kohta.

  Rakendus on saadaval nii Apple App Store’is kui ka Google Plays.

  Rakendus on saadaval järgmistele nutitelefonidele:

  • Apple: alates operatsioonisüsteemist iOS 8.4
  • Android: alates operatsioonisüsteemist 4.4.2

  Turvakaalutlustel ei toetata root- või jailbreak-ligipääsuga nutitelefone.

  Pärast rakenduse Mercedes me Adapter allalaadimist saate osasid piiratud funktsioone kasutada. Rakenduse kõigi funktsioonide kasutamiseks peate endale adapteri soetama ja seda kasutama hakkama. Selleks pöörduge Mercedes-Benzi esinduse poole.

  Pärast iga sõidu lõppu saadetakse andmed Daimler AG süsteemidesse. Nende andmete maht on väga väike. Kokkuvõttes lisanduvad kuu jooksul vaid mõned üksikud MB-d.

  Veenduge, et Bluetooth®-i ühendamine Mercedes me Adapteriga õnnestus. Selleks peab teie nutitelefoni Bluetooth®-funktsioon aktiivne olema. Mercedes me Adapter peab asuma vahetus läheduses. Lisaks on registreerimiseks vajalik ka internetiühendus. Kui teil on ikka raskusi rakenduse käivitamisega, pöörduge klienditoe poole.

  Kontrollige rakenduse seadistusi.Siin saate määrata, kas ja milliste funktsioonidega võib rakendus teie asukohta määrata.Funktsioonide „Pargi ja leia“, „Tankimine“ ja „Minu sõidud“ jaoks peab asukoha määramine olema aktiveeritud.Lisaks võib nutitelefoni asukohamääramine üleüldiselt või selle rakenduse jaoks deaktiveeritud.

  Puuduvate teadiste üheks põhjuseks võib veel olla järgmine: viibite sõidu alguses või lõpus sellises kohas, kus asukohamääramine ei ole võimalik.Näiteks maa-aluses parklas.

  Kui sõidukit liigutatakse ilma Mercedes me Adapterita või see ei ole nutitelefoniga ühendatud, nt kui Bluetooth® on välja lülitatud, ei salvestata ühtegi sõitu. Nii võivad registreeritud sõitude loendis lüngad tekkida.

  Niipea kui sõiduki kütusepaagi tase on madal, ei ole võimalik enam täpset paagi taset kuvada. Seepärast on vajalik, et sisestate juurdetangitud koguse manuaalselt.

  Rakendus Mercedes me Adapter on ainus, millega saab Mercedes me Adapterit kasutada, teised Mercedese rakendused on juba võrku ühendatud sõidukitele ega ühildu adapteriga. Rakenduste funktsioonid on põhimõtteliselt samad (nt sõiduki andmete näitamine või pargitud sõiduki leidmise funktsioon), kuid rakenduses Mercedes me Adapter on lisaks funktsioonid „Minu sõidud“ (automaatne sõidugraafik) ja „Tankimine“ (automaatne tankimise nimekiri). Mõned teised Mercedes me rakenduste funktsioonid, nt rakenduse kaudu sõiduki uste avamine/sulgemine, ei ole rakenduses Mercedes me Adapter saadaval. Põhiline erinevus Mercedes me Adapteri ja ühendatud Mercedes me connecti sõidukite vahel on see, et adapter suhtleb nutitelefoniga Bluetooth®-i teel ega kasuta spetsiaalset SIM-kaarti. Kui sõiduki süüde on väljas, ei ole adapter aktiivne ja seega ei ole võimalik ka kaugteenuseid, nt uste avamist ja sulgemist või seisukütte programmeerimist, kasutada.

  Adapterit saab ka välisreisidel piiranguteta kasutada, kui andmerändlus on aktiveeritud, st et lisanduda võivad rändlustasud. Adapterit on võimalik kasutada ka ilma internetiühenduseta. Sellisel juhul võib kasutamine olla piiratud, nt ei ole võimalik GPS-koordinaate aadressi andmeteks üle kanda.

Küsimused Mercedes me Adapteri kohta.

Küsimused Mercedes me Adapteri kohta.

Küsimused Mercedes me Adapteri ühise kasutamise kohta.

Küsimused Mercedes me Adapteri ühise kasutamise kohta.

  Mercedes me Adapteriga sõiduki põhikasjutajana saate kaaskasutajate halduse kaudu teisi isikuid lisada ja sõiduki kaaskasutajaks määrata.

  Tehke nii:

  Minge Mercedes me portaali, klõpsake valikul „Teie sõidukid“ ja valige vastav sõiduk. Seejärel klõpsake jaotises „Mercedes me connect“ punkti „Kaaskasutaja haldamine“. Funktsiooni „Kaaskasutaja kutsumine“ abil saate kutse saata e-posti aadressile. Teid ja kutsutud isikut teavitatakse e-postiga. Kutsutud kaaskasutaja peab kutse vastuvõtmiseks klõpsama meiliga saadetud lingil.

  Seejärel peab kaaskasutaja oma nutitelefoniga uuesti adapteri kasutuselevõtu läbi viima, selleks eemaldage adapter ja ühendage uuesti. Lõpuks saab adapteri kasutusele võtta rakenduses Mercedes me Adapter oleva funktsiooniga „Uue sõiduki lisamine“.

  Kui kaaskasutaja täitis need sammud, saab ka tema teie sõidukit Mercedes me Adapteriga kasutada.

  Kaaskasutajaid saab lisada vaid põhikasutaja.

  Kaaskasutaja saab rakendust Mercedes me Adapter täielikult kasutada. Tema isiklikud andmed (nt sõidugraafik) salvestatakse üksnes tema nutitelefoni ja seda ei ole võimalik üle kanda. Põhikasutajale on hoitud hoolduspakkumiste kinnitamine, kaaskasutajate lisamine ja teenuste aktiveerimine või inaktiveerimine.

  Sõidu lõpus salvestatakse taustal lehel „Minu sõidukid“ kuvatud sõiduki väärtused ja jagatakse kasutajate vahel.

  Valikute „Pargi & leia“, „Tankimine“ ja „Minu sõidud“ sisu ei sünkroniseerita. Eelkõige jäävad asukohaandmed vaid sellesse nutitelefoni, mis need salvestas.

Ohutussuunised.

Ohutussuunised.

  Mercedes me Adapteri ühendamisel diagnostikaga on üldjuhul tagatud, et

  • ei esineks sõidukisüsteemide funktsionaalseid kahjustusi,
  • aku ei tühjene,
  • ei lähtestata heitgaasi seireandmeid.

  Mercedes me Adapterit tohib kasutada ainult Mercedes-Benz poolt heakskiidetud sõidukitel koos toetatud nutitelefonide ja operatsioonisüsteemidega. 

  Mercedes me Adapter on loodud vastava diagnostikaühenduse püsikasutuseks ja see peaks jääma alati ühendatuks.

  Palun järgige oma riigis kehtivaid õiguslikke nõudeid sõidu ajal nutitelefoni kasutamise kohta.

  Mercedes me Adapteri ümberkujundamine või muutmine mõjutab toote ohutust ja võib teie sõidukit kahjustada. Tähelepanu: vigastuste oht!

  Ärge kunagi avage volitamata Mercedes me Adapterit. Ärge kunagi ise remontige!

  Hoolitsege Mercedes me Adapteri eest. Seda võivad kahjustada juba kergemad löögid või väiksemad kukkumised.

  Kaitske Mercedes me Adapterit niiskuse ja ekstreemse kuumuse eest.

  Ärge kunagi pange Mercedes me Adapterit vette või teistesse vedelikesse. Puhastamiseks kasutage vaid veega niisutatud lappi. Ärge kunagi kasutage puhastamiseks agressiivseid puhastusvahendeid (äädikas/sidrunipuhastusvahendit, puhastuspastat, katlakivi- või küünelakieemaldit, universaalset puhastusvahendit, neutraalset puhastusvahendit, alkoholi, õlibaasil naturaalseid puhastusvahendeid jms) või tugevaid harjasid ja pesukäsnasid või sarnaseid puhastusvahendeid.

  Hoidke oma Mercedes me Adapterit ja selle tarvikuid lastele kättesaamatus kohas. Väikeste osade allaneelamisel pöörduge kohe arsti poole. Oht vigastustele või isegi elule!

  Juhul kui nutitelefon kuumeneb üle, kontrollige kindlasti selle funktsionaalsust. Kui probleemid püsivad, lõpetage rakenduse kasutamine nutitelefonis ja võtke ühendust nutitelefoni tootjaga.

  Enne igat sõitu hoiustage või asetage või kinnitage nutitelefon alati kindlalt paika. Siinkohal tuleb jälgida, et ootamatu aeglustuse (pidurdamise) korral võivad kinnitamata elemendid, näiteks nutitelefonid põhjustada sõitjatele ja teistele liiklejatele märkimisväärseid ohte, vigastusi ja kahjustusi.

  Kuuldeaparaatide või teiste seadmetega, millel on BAHA® („Bone Anchored Hearing Aid“) nimetus, või „osaliselt siirdatud“ või „täielikult siirdatud“ kuuldeaparaatidega isikutel võib esineda rohkem müra.Võtke ühendust oma kuuldeaparaadi tootjaga alternatiivide jaoks.

  Meditsiiniseadmetega isikud, nt südamestimulaatoriga või defibrillaatoriga: kui kasutate Mercedes me Adapterit, on teie nutitelefoni ja adapteri vahel raadioühendus. Elektromagnetiline kiirgus võib kahjustada meditsiiniseadme funktsiooni. Eluohtlik! Enne Mercedes me Adapteri kasutamist konsulteerige kindlasti oma arsti või meditsiiniseadme tootjaga Mercedes me Adapteri mõjust.

  Tanklates kehtib range mobiiltelefonide kasutamise keeld. Plahvatusoht, sest maha kukkunud telefonil võib aku eemalduda, mis omakorda võib tekkinud sädemetega bensiiniaurud süüdata. Mercedes me Adapteri eemaldamine või ühendamine on tanklates keelatud.

  Peatage igasugune tarkvara ümberkorraldamine, logimine või dekompileerimine ning kõik Mercedes me Adapteri ja rakendusega seotud koodide manipuleerimised.

  Jailbreakiga (nutitelefoni tootjate mobiilsideseadmete operatsioonisüsteemi piirangute volitamata eemaldamine) nutitelefone ei toetata ja nende kasutamine on üldiselt välistatud.

  Vältige tehnilisi muudatusi, vigasid ja kõrvalekaldeid!

Vaba ja avatud lähtekoodiga tarkvara.

Vaba ja avatud lähtekoodiga tarkvara.

  1. AES256 Byte-oriented AES-256 implementation. All lookup tables replaced with 'on the fly' calculations. Copyright © 2007-2011 Ilya O. Levin, http://www.literatecode.com Other contributors: Hal Finney Permission to use, copy, modify, and distribute this software for any purpose with or without fee is hereby granted, provided that the above copyright notice and this permission notice appear in all copies. THE SOFTWARE IS PROVIDED 'AS IS' AND THE AUTHOR DISCLAIMS ALL WARRANTIES WITH REGARD TO THIS SOFTWARE INCLUDING ALL IMPLIED WARRANTIES OF MERCHANTABILITY AND FITNESS. IN NO EVENT SHALL THE AUTHOR BE LIABLE FOR ANY SPECIAL, DIRECT, INDIRECT, OR CONSEQUENTIAL DAMAGES OR ANY DAMAGES WHATSOEVER RESULTING FROM LOSS OF USE, DATA OR PROFITS, WHETHER IN AN ACTION OF CONTRACT, NEGLIGENCE OR OTHER TORTIOUS ACTION, ARISING OUT OF OR IN CONNECTION WITH THE USE OR PERFORMANCE OF THIS SOFTWARE.
  2. Base64 Copyright © Trantor Standard Systems Inc., 2001 The MIT License Permission is hereby granted, free of charge, to any person obtaining a copy of this software and associated documentation files (the 'Software'), to deal in the Software without restriction, including without limitation the rights to use, copy, modify, merge, publish, distribute, sublicense, and/or sell copies of the Software, and to permit persons to whom the Software is furnished to do so, subject to the following conditions: The above copyright notice and this permission notice shall be included in all copies or substantial portions of the Software. THE SOFTWARE IS PROVIDED 'AS IS', WITHOUT WARRANTY OF ANY KIND, EXPRESS OR IMPLIED, INCLUDING BUT NOT LIMITED TO THE WARRANTIES OF MERCHANTABILITY, FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE AND NONINFRINGEMENT. IN NO EVENT SHALL THE AUTHORS OR COPYRIGHT HOLDERS BE LIABLE FOR ANY CLAIM, DAMAGES OR OTHER LIABILITY, WHETHER IN AN ACTION OF CONTRACT, TORT OR OTHERWISE, ARISING FROM, OUT OF OR IN CONNECTION WITH THE SOFTWARE OR THE USE OR OTHER DEALINGS IN THE SOFTWARE.
  3. CPU Test für PIC 33FJ128GP804 von Microchip Copyright © 2011 Microchip Technology Inc. and Microchip Technology (Barbados) II Inc. All rights reserved. Microchip Technology Inc. Software License Agreement MICROCHIP IS WILLING TO LICENSE THE ACCOMPANYING SOFTWARE AND DOCUMENTATION TO YOU ONLY ON THE CONDITION THAT YOU ACCEPT ALL OF THE FOLLOWING TERMS. TO ACCEPT THE TERMS OF THIS LICENSE, CLICK 'I ACCEPT' AND PROCEED WITH THE DOWNLOAD OR INSTALL. IF YOU DO NOT ACCEPT THESE LICENSE TERMS, CLICK 'I DO NOT ACCEPT,' AND DO NOT DOWNLOAD OR INSTALL THIS SOFTWARE. NON-EXCLUSIVE SOFTWARE LICENSE AGREEMENT This Non-exclusive Software License Agreement ('Agreement') is a contract between you, your heirs, successors and assigns ('Licensee') and Microchip Technology Incorporated, a Delaware corporation, with a principal place of business at 2355 W. Chandler Blvd., Chandler, AZ 85224-6199, and its subsidiary, Microchip Technology (Barbados) II Incorporated (collectively, 'Microchip') for the accompanying Microchip software including, but not limited to, '16-bit CPU Self-Test Library', and/or any PC programs, and any updates thereto (collectively, the 'Software'), and accompanying documentation, including images and any other graphic resources provided by Microchip ('Documentation').

  1. Definitions. As used in this Agreement, the following capitalized terms will have the meanings defined below:

  • a. 'Microchip Products' means Microchip digital signal controllers.
  • b. 'Licensee Products' means Licensee products that use or incorporate Microchip Products.
  • c. 'Object Code' means the Software computer programming code that is in binary form (including related documentation, if any), and error corrections, improvements, modifications, and updates.
  • d. 'Source Code' means the Software computer programming code that may be printed out or displayed in human readable form (including related programmer comments and documentation, if any), and error corrections, improvements, modifications, and updates.
  • e. 'Third Party' means Licensee’s agents, representatives, consultants, clients, customers, or contract manufacturers.
  • f. 'Third Party Products' means Third Party products that use or incorporate Microchip Products.

  2. Software License Grant. Subject to the terms of this Agreement, Microchip grants strictly to Licensee a non-exclusive, non-transferable, worldwide license to: a. use the Software in connection with Licensee Products and/or Third Party Products; b. if Source Code is provided, modify the Software, provided that no Open Source Components (defined in Section 5 below) are incorporated into such Software in such a way that would affect Microchip’s right to distribute the Software with the limitations set forth herein and provided that Licensee clearly notifies Third Parties regarding such modifications; c. distribute the Software to Third Parties for use in Third Party Products, so long as such Third Party agrees to be bound by this Agreement (in writing or by 'click to accept') and this Agreement accompanies such distribution; and d. sublicense to a Third Party to use the Software, so long as such Third Party agrees to be bound by this Agreement (in writing or by 'click to accept').

  3. Documentation License Grant. Microchip grants strictly to Licensee a non-exclusive, non-transferable, worldwide license to use the Documentation in support of Licensee's authorized use of the Software

  4. Third Party Requirements. Licensee acknowledges that it is Licensee’s responsibility to comply with any third party license terms or requirements applicable to the use of such third party software, specifications, systems, or tools. Microchip is not responsible and will not be held responsible in any manner for Licensee’s failure to comply with such applicable terms or requirements.

  5. Open Source Components. Notwithstanding the license grant in Section 1 above, Licensee further acknowledges that certain components of the Software may be covered by so-called 'open source' software licenses ('Open Source Components'). Open Source Components means any software licenses approved as open source licenses by the Open Source Initiative or any substantially similar licenses, including without limitation any license that, as a condition of distribution of the software licensed under such license, requires that the distributor make the software available in source code format. To the extent required by the licenses covering Open Source Components, the terms of such license will apply in lieu of the terms of this Agreement. To the extent the terms of the licenses applicable to Open Source Components prohibit any of the restrictions in this Agreement with respect to such Open Source Components, such restrictions will not apply to such Open Source Component.

  6. Licensee Obligations. Licensee will not: (i) engage in unauthorized use, modification, disclosure or distribution of Software or Documentation, or its derivatives; (ii) use all or any portion of the Software, Documentation, or its derivatives except in conjunction with Microchip Products or Third Party Products; or (iii) reverse engineer (by disassembly, decompilation or otherwise) Software or any portion thereof. Licensee may not remove or alter any Microchip copyright or other proprietary rights notice posted in any portion of the Software or Documentation. Licensee will defend, indemnify and hold Microchip and its subsidiaries harmless from and against any and all claims, costs, damages, expenses (including reasonable attorney's fees), liabilities, and losses, including without limitation product liability claims, directly or indirectly arising from or related to the use, modification, disclosure or distribution of the Software, Documentation, or any intellectual property rights related thereto; (ii) the use, sale and distribution of Licensee Products or Third Party Products; and (iii) breach of this Agreement.

  7. Confidentiality. Licensee agrees that the Software (including but not limited to the Source Code, Object Code and library files) and its derivatives, Documentation and underlying inventions, algorithms, know-how and ideas relating to the Software and the Documentation are proprietary information belonging to Microchip and its licensors ('Proprietary Information'). Except as expressly and unambiguously allowed herein, Licensee will hold in confidence and not use or disclose any Proprietary Information and will similarly bind its employees and Third Party(ies) in writing. Proprietary Information will not include information that: (i) is in or enters the public domain without breach of this Agreement and through no fault of the receiving party; (ii) the receiving party was legally in possession of prior to receiving it; (iii) the receiving party can demonstrate was developed by the receiving party independently and without use of or reference to the disclosing party's Proprietary Information; or (iv) the receiving party receives from a third party without restriction on disclosure. If Licensee is required to disclose Proprietary Information by law, court order, or government agency, License will give Microchip prompt notice of such requirement in order to allow Microchip to object or limit such disclosure. Licensee agrees that the provisions of this Agreement regarding unauthorized use and nondisclosure of the Software, Documentation and related Proprietary Rights are necessary to protect the legitimate business interests of Microchip and its licensors and that monetary damage alone cannot adequately compensate Microchip or its licensors if such provisions are violated. Licensee, therefore, agrees that if Microchip alleges that Licensee or Third Party has breached or violated such provision then Microchip will have the right to injunctive relief, without the requirement for the posting of a bond, in addition to all other remedies at law or in equity.

  8. Ownership of Proprietary Rights. Microchip and its licensors retain all right, title and interest in and to the Software and Documentation including, but not limited to all patent, copyright, trade secret and other intellectual property rights in the Software, Documentation, and underlying technology and all copies and derivative works thereof (by whomever produced). Licensee and Third Party use of such modifications and derivatives is limited to the license rights described in Sections this Agreement.

  9. Termination of Agreement. Without prejudice to any other rights, this Agreement terminates immediately, without notice by Microchip, upon a failure by Licensee or Third Party to comply with any provision of this Agreement. Upon termination, Licensee and Third Party will immediately stop using the Software, Documentation, and derivatives thereof, and immediately destroy all such copies.

  10. Warranty Disclaimers. THE SOFTWARE AND DOCUMENTATION ARE PROVIDED 'AS IS' WITHOUT WARRANTY OF ANY KIND, EITHER EXPRESS OR IMPLIED, INCLUDING WITHOUT LIMITATION, ANY WARRANTY OF MERCHANTABILITY, TITLE, NON-INFRINGEMENT AND FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE. MICROCHIP AND ITS LICENSORS ASSUME NO RESPONSIBILITY FOR THE ACCURACY, RELIABILITY OR APPLICATION OF THE SOFTWARE OR DOCUMENTATION. MICROCHIP AND ITS LICENSORS DO NOT WARRANT THAT THE SOFTWARE WILL MEET REQUIREMENTS OF LICENSEE OR THIRD PARTY, BE UNINTERRUPTED OR ERROR-FREE. MICROCHIP AND ITS LICENSORS HAVE NO OBLIGATION TO CORRECT ANY DEFECTS IN THE SOFTWARE.

  11. Limited Liability. IN NO EVENT WILL MICROCHIP OR ITS LICENSORS BE LIABLE OR OBLIGATED UNDER ANY LEGAL OR EQUITABLE THEORY FOR ANY DIRECT OR INDIRECT DAMAGES OR EXPENSES INCLUDING BUT NOT LIMITED TO INCIDENTAL, SPECIAL, INDIRECT, PUNITIVE OR CONSEQUENTIAL DAMAGES, LOST PROFITS OR LOST DATA, COST OF PROCUREMENT OF SUBSTITUTE GOODS, TECHNOLOGY, SERVICES, OR ANY CLAIMS BY THIRD PARTIES (INCLUDING BUT NOT LIMITED TO ANY DEFENSE THEREOF), OR OTHER SIMILAR COSTS. The aggregate and cumulative liability of Microchip and its licensors for damages hereunder will in no event exceed $1000 or the amount Licensee paid Microchip for the Software and Documentation, whichever is greater. Licensee acknowledges that the foregoing limitations are reasonable and an essential part of this Agreement.

  12. General. THIS AGREEMENT WILL BE GOVERNED BY AND CONSTRUED UNDER THE LAWS OF THE STATE OF ARIZONA AND THE UNITED STATES WITHOUT REGARD TO CONFLICTS OF LAWS PROVISIONS. Licensee agrees that any disputes arising out of or related to this Agreement, Software or Documentation will be brought in the courts of the State of Arizona. This Agreement will constitute the entire agreement between the parties with respect to the subject matter hereof. It will not be modified except by a written agreement signed by an authorized representative of the Microchip. If any provision of this Agreement will be held by a court of competent jurisdiction to be illegal, invalid or unenforceable, that provision will be limited or eliminated to the minimum extent necessary so that this Agreement will otherwise remain in full force and effect and enforceable. No waiver of any breach of any provision of this Agreement will constitute a waiver of any prior, concurrent or subsequent breach of the same or any other provisions hereof, and no waiver will be effective unless made in writing and signed by an authorized representative of the waiving party. Licensee agrees to comply with all export laws and restrictions and regulations of the Department of Commerce or other United States or foreign agency or authority. The indemnities, obligations of confidentiality, and limitations on liability described herein, and any right of action for breach of this Agreement prior to termination, will survive any termination of this Agreement. Any prohibited assignment will be null and void. Use, duplication or disclosure by the United States Government is subject to restrictions set forth in subparagraphs (a) through (d) of the Commercial Computer-Restricted Rights clause of FAR 52.227-19 when applicable, or in subparagraph (c)(1)(ii) of the Rights in Technical Data and Computer Software clause at DFARS 252.227-7013, and in similar clauses in the NASA FAR Supplement. Contractor/manufacturer is Microchip Technology Inc., 2355 W. Chandler Blvd., Chandler, AZ 85224-6199. If Licensee has any questions about this Agreement, please write to Microchip Technology Inc., 2355 W. Chandler Blvd., Chandler, AZ 85224-6199 USA. ATTN: Marketing. Copyright (c) 2011 Microchip Technology Inc. and Microchip Technology (Barbados) II Inc. All rights reserved.License Rev. No. 04-091511 License Rev. No.01-101111

  4. CRC-16 Georges Menie Copyright © 1979, 1980, 1983, 1986, 1988, 1989, 1991, 1992, 1993, 1994 The Regents of the University of California. All rights reserved.(http://www.menie.org/georges/embedded/) BSD License
  5. SHA-2 Copyright © 2000-2001, Aaron D. Gifford * All rights reserved. http://www.aarongifford.com/computers/sha.html BSD License
  6. Redistribution and use in source and binary forms, with or without modification, are permitted provided that the following conditions are met: 1. Redistributions of source code must retain the above copyright notice, this list of conditions and the following disclaimer. 2. Redistributions in binary form must reproduce the above copyright notice, this list of conditions and the following disclaimer in the documentation and/or other materials provided with the distribution. 3. All advertising materials mentioning features or use of this software must display the following acknowledgement: This product includes software developed by the organization. 4. Neither the name of the organization nor the names of its contributors may be used to endorse or promote products derived from this software without specific prior written permission. THIS SOFTWARE IS PROVIDED BY COPYRIGHT HOLDER ''AS IS'' AND ANY EXPRESS OR IMPLIED WARRANTIES, INCLUDING, BUT NOT LIMITED TO, THE IMPLIED WARRANTIES OF MERCHANTABILITY AND FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE ARE DISCLAIMED. IN NO EVENT SHALL COPYRIGHT HOLDER BE LIABLE FOR ANY DIRECT, INDIRECT, INCIDENTAL, SPECIAL, EXEMPLARY, OR CONSEQUENTIAL DAMAGES (INCLUDING, BUT NOT LIMITED TO, PROCUREMENT OF SUBSTITUTE GOODS OR SERVICES; LOSS OF USE, DATA, OR PROFITS; OR BUSINESS INTERRUPTION) HOWEVER CAUSED AND ON ANY THEORY OF LIABILITY, WHETHER IN CONTRACT, STRICT LIABILITY, OR TORT (INCLUDING NEGLIGENCE OR OTHERWISE) ARISING IN ANY WAY OUT OF THE USE OF THIS SOFTWARE, EVEN IF ADVISED OF THE POSSIBILITY OF SUCH DAMAGE.