Kontaktid.

Kontaktid.

AS Silberauto Eesti kontaktid:

Peterburi tee 50a, 11415 Tallinn
Silberauto Eesti AS 626 6000
Veebiaadress www.silberauto.ee
E-post silberauto@silberauto.ee
Skype silberauto
Reg. nr. 10284932
KM-kood EE100054752
IBAN EE34 1010 0220 0507 1002 (SEB Pank)
EE65 5100 0051 0009 8988 (OP Pank)

Järve esindus

Järvevana tee 11, Tallinn 11314
Üldtelefon 626 6000
jarve@silberauto.ee
 

Seoses eriolukorraga Eestis on esinduse lahtiolekuajad muutunud:

AUTOMÜÜK
E-R 8.00–18.00
L-P suletud (01. – 30. aprill 2020.a.)
 

TEENINDUS
E-R 8.00–20.00
L-P suletud (01. – 30. aprill 2020.a.)
 

TEENINDUS
Telefon 5333 7003 või 626 6000
 

VARUOSADE MÜÜK
Telefon 5333 7005 või 626 6000

Kliendinõustaja (müük)
Indrek Raadik
Mercedes-Benz sõiduautod
+372 5333 7026

Kliendinõustaja (müük)
Rene Pihlik
Mercedes-Benz sõiduautod
+372 5333 7011

Kliendinõustaja (müük)
Andrei Afonin
Mercedes-Benz sõiduautod
+372 5333 7014
andrei.afonin@silberauto.ee

Kliendinõustaja (müük)
Rannus Ervin
Mercedes-Benz sõiduautod
+372 5333 7615
Rannus.Ervin@silberauto.ee

 

Pärnu esindus

Riia mnt 231a, Pärnu 80042
Üldtelefon 445 1990
parnu@silberauto.ee

Avatud:
E-R 8.00-17.00
L-P suletud

Vanemkliendinõustaja (müük)
Imre Õispuu
Mercedes-Benz sõiduautod ja kaubikud
+372 5333 7999
imre.oispuu@silberauto.ee

 

Rakvere esindus 

Haljala tee 1, Tõrremäe, Lääne-Virumaa 44415
Üldtelefon 660 0152
Faks 660 0153
rakvere@silberauto.ee

Avatud:
E-R 8.00-17.00
L-P suletud

Kliendinõustaja (müük)
Mihkel Moisa
Mercedes-Benz sõiduautod ja kaubikud
+372 5333 7871
Mihkel.Moisa@silberauto.ee

 

Tartu esindus

Ringtee 61, Tartu 50105
Üldtelefon 730 0720
Faks 730 0730
tartu@silberauto.ee

Seoses eriolukorraga Eestis on esinduse lahtiolekuajad muutunud:

Avatud:
E-R 8.00-17.00
L-P suletud

Vanemkliendinõustaja (müük)
Rainer Tüvist
Mercedes-Benz sõiduautod
+372 5346 1368
rainer.tyvist@silberauto.ee