Sõltumatute remondiettevõtete veebileht.

Tere tulemast Veho Baltics OÜ sõltumatute remondiettevõtete veebilehele.

Mercedes-Benzi töökoja- ja varuosarakendused, XENTRY diagnoosilahendused.

Sõltumatute remondiettevõtted

Tere tulemast Veho Baltics OÜ sõltumatute remondiettevõtete veebilehele.

Mercedes-Benzi töökoja- ja varuosarakendused, XENTRY diagnoosilahendused.

Service & Parts net on internetiportaal, mille kaudu Mercedes-Benz AG pakub juurdepääsu Mercedes-Benzi sõidukite hooldamiseks ja remondiks vajalikule teabele ning rakendustele nende ettevõtete jaoks, mis hooldavad ja remondivad Mercedes-Benzi sõidukeid, kuid ei kuulu volitatud esinduste hulka. Samuti on selle portaali kaudu võimalik soetada diagnoosilahendusi kasutamiseks standardsetel personaalarvutitel (XENTRY Pass Thru EU).

Vaid Service & Parts net veebilehelt on võimalik soetada juurdepääsuõigusi müügijärgse teenindamise rakendustele otse Mercedes-Benz AG poolt seatud veebikauplejalt ning teha seda vajadusepõhiselt ja rakendusest sõltuvalt kas tunniks, päevaks, nädalaks, kuuks või terveks aastaks.

Service & Parts net portaali kaudu on sõltumatul remondiettevõttel võimalik taotleda juurdepääsu Mercedes-Benzi digitaalsele hooldusraamatule Digital Service Booklet (DSB).

Service ja Parts net portaal avaneb allpool olevalt lingilt:

Küsimustes, mis on seotud

  •  XENTRY Kit tüüpi diagnoosiriistvara soetamisega, 
  • diagnoositarkvara XENTRY Diagnostics rentimisega XENTRY Kit tüüpi tööjaamadele;
  •  kontode loomisega Mercedes-Benzi infosüsteemides sõltumatutele remondiettevõtetele ning nende ettevõtete töötajatest kasutajatele;
  •  olemasolevatele kasutajatele juurdepääsuõiguste lisamisega rakendusele XENTRY Flash, mis on vajalik juhtplokkide SCN-kodeerimiseks,

palume pöörduda Veho Baltics OÜ poole e-posti aadressil service@silberauto.ee.

Veho Baltics OÜ üldtingimused Mercedes-Benz AG poolt tarnitavate müügijärgse teenindamise valdkonna rakenduste ja andmete kasutamiseks leiate allpool olevalt lingilt: