Uus GLC ja GLC Coupé. Pühendumusest vormitud.

Vaid neli aastat peale turuletulekut on GLC-st saanud Mercedes-Benzi kõige populaarsem maastur. Uuenenud GLC jätkab võimsat edulugu koos nendega, kes armastavad olla kiirelt areneva elu keskel. Kõige dünaamilisem maastur on sündinud pühendunud tegijate visioonist just sarnase vaatega inimestele – neile, kes armastavad põnevaid väljakutseid ja lahendavad ka kõige keerulisemad
ülesanded. Ning teha seda autoga, mis pakub tippsooritust nii maanteel kui maastikul, on ruumikas, praktiline ja tõelist mugavust pakkuv. GLC Coupé on maiuspala neile, kes usuvad armastusse esimesest pilgust – see auto paistab silma eriliselt dünaamilise ja elegantse disainijoonega.

 

Disain

 

Uuendatud iluvõrega disainilahendus esi- ja tagaosas annab GLC maasturile veelgi jõulisema ilme. GLC Coupé on elav tõestus maasturi ja kupeemudeli harmoonilisest ühendusest, seda eelkõige oma kaunilt langeva katuse- ja musklilise kerejoonega. LED High Performance tuledesüsteem on nüüd GLC ja GLC Coupé standardvarustuses ning lahendatud eriti kaasaegse lameda joonega.
Uuendused on sisedisaini toonud värsked värvi- ja materjalilahendused, uue multifunktsionaalse rooli ning info- ja meelelahutussüsteem MBUX tippkvaliteedis ekraanikujunduse. Puutetundliku ekraani saab standardvarustuses 7-tolliselt mõõdult viia lausa 10,25-tollise suuruseni.

 

Jõuallikad

 

Uuendatud GLC mudeliseeria pakub Mercedes-Benzi uue põlvkonna diisel- ja bensiinimootoreid. 48-voldine EQ Boost süsteem täiendab bensiinimootorit lahendustega, mis tagavad samaaegselt väiksema kütusekulu koos suurema erksuse ja mugavusega. Kõik diiselmootorid vastavad juba EURO 6d (RDE) nõuetele, mis muutuvad kohustuslikeks alles 2020. aastast.

 

Juhiabisüsteemid, vedrustus

 

GLC ja GLC Coupé juhtimine on teatud situatsioonides võimalik juba semi-automaatses režiimis. Samuti pakutakse GLC mudeliseeria Driving Assistance paketis lausa S-klassile sarnaseid juhiabisüsteeme. AGILITY CONTROL vedrustus on nüüd standardvarustuses, kuid lisaks sellele on esimest korda GLC maasturile saadaval ka DYNAMIC BODY CONTROL terasvedrustus koos kohandatava summutiga.

AIR BODY CONTROL õhkvedrustus on saadaval veelgi mugavama sõiduelamuse pakkumiseks.

 

Multimeediasüsteem

 

Standardvarustuses on nii GLC and GLC Coupé varustatud info- ja meelelahutussüsteemiga MBUX, mis on täiendatud lisafunktsiooniga "Hey Mercedes." Lisavarustusena on võimalik tellida ka MBUX Interior Assistant, mis suudab ära tunda ja eristada juhi ning kaassõitja käeliigutustega antavaid korraldusi.

 

Mugavus

 

Lisavarustuses pakutav ENERGIZING mugavuskontroll ühendab erinevad salongi mugavussüsteemid ning mängib meeleolu loomiseks erinevate valguse- ja muusikaprogrammidega. ENERGIZING COACH süsteem pakub erinevateks olukordadeks ise sobivaid programme. Esmakordselt on GLC ja GLC Coupé mudelitel saadaval ka multikontuur-istmed.