Mercedes-AMG GT nelja uksega kupee.

Life is a race.

Uus Mercedes-AMG GT nelja uksega kupee ühendab endas muljetavaldava sportsõiduki Performance'i elegantse neljaukselise praktilisusega. Sügavale tõmmatud kapoti, dominantse esiosa ja jõulise kehakeelega väljendusrikas disain rõhutab nelja uksega kupee sportlikke geene.

Ostuhind tehasest, sh 19% KM

Mercedes-AMG GT.

Tuli, et teid kaasa haarata.

Pikk kapott, kaugele taha positsioneeritud juhiruum, lai, jõuline tagaosa. Sellised on Mercedes AMG sportauto proportsioonid. Teie istute sisse ja vajutate käivitusnuppu. Auto ärkab leebe, sügava hingetõmbega. Veel – gaasipedaali vajutamisel esitab iga üksik hobujõud oma ainulaadset AMG kõla. Suursugune, kui Mercedes-AMG GT V8 mootor oma täielikku võimsust näitab. Elegantne liueldes.

Ostuhind tehasest sh 19% km

Mercedes-AMG GT rotster.

Intensiivsus parimal kujul.

Mercedes-AMG GT rotster on ideaalne sümbioos tüüpilisest AMG Driving Performance'ist ja piiramatust maastikunaudingust. Klassikalise sportauto proportsioonide ja uue AMG Panamericana-iluvõrega – tabab see otse südamesse. Kvaliteetne salong toob rallispordi õhustiku väga lähedale. Kui pehmest materjalist lahtikäiv katus avaneb vaid üheteistkümne sekundiga, saate iga keharakuga kogeda V8 puhast ja filtreerimata jõudu. Kas lahtise katusega sõitmiseks saab olla paremat põhjust?

Ostuhind tehasest sh 19% km