Uus C-klassi sedaan.

Klassikaline sedaan, inspireerivalt dünaamiliseks loodud.

Eesmärk pole olla parem kui teised. Eesmärk on saada paremaks, kui sa juba oled. Ja see loeb. Nii nagu spordis, nii ka teedel. C-klass on kuulus oma ideaalsete proportsioonide, mugavuse, kvaliteedi ja jõuülekande poolest: et ennast iga päev, iga sõiduga ületada.

Ostuhind tehasest, sh 19% KM

Uus C-klassi universaal.

Inspireerivalt modernne.

Edasipüüutahe on uuele C-klassi universaalile näkku kirjutatud: kõrgmodernsed täis-LED-esilaternad valgustavad täpsemalt, heledamalt ja intelligentsemalt kui kunagi varem. See on alles algus, otse kannul on tõhusad optimaalsete väärtustega elektrifitseeritud mootorid. Täisdigitaalne juhiruum, uusimad abisüsteemid, üks klahvivajutus, mis muudab teie meeleolu. Nii palju uut, kuid üks on jääv: uue C-klassi impulss saada iga päeva ja iga sõiduga ainult paremaks.

Ostuhind tehasest, sh 19% KM

C-klassi kupee.

Tippvormis sportlane.

Uus C-klassi kupee vaimustab oma ideaalselt treenitud kehaga. Dünaamilised jooned ja selged, musklilised pinnad tähistavad sportliku kupeedisaini puhast kultuuri. Jõulised stiilielemendid, näiteks kaitseraud ja standardvarustuses olev teemantviimistlusega radiaatorivõre, annavad sellele lisaks tugevalt individuaalse isikupära.

Ostuhind tehasest, sh 19% KM

C-klassi kabriolett.

Erakordne kabrioleti sõidumugavus.

Sportige rohkem, parimalt avatud taeva all. Uus C-klassi kabriolett pikendab vabaõhuhooaja terve aasta pikkuseks. Parim kabrioleti sõidumugavus: kombinatsioon automaatsest tuuletõkkest ja pearuumisoojendusest muudab teid sõltumatuks tuulest ja ilmast ning võimaldab optimaalsed harjutustingimused.

Ostuhind tehasest, sh 19% KM