C-klassi kupee.

Tippvormis sportlane.

Uus C-klassi kupee vaimustab oma ideaalselt treenitud kehaga. Dünaamilised jooned ja selged, musklilised pinnad tähistavad sportliku kupeedisaini puhast kultuuri. Jõulised stiilielemendid, näiteks kaitseraud ja standardvarustuses olev teemantviimistlusega radiaatorivõre, annavad sellele lisaks tugevalt individuaalse isikupära.

Ostuhind tehasest, sh 19% KM

CLA kupee.

Võtab isegi õhu hingetuks.

Kui CLA kupee teeb oma etteastet, muutuvad tuntuimad kvartalid lavaks ja rahulikud kõrvaltänavad lavataguseks alaks. Tema avangardistlik disain loob mastaape. Mäng tänavaga on virtuoosne. Ka digitaalses maailmas oskab särav staar veenev olla: CLA kupee ühendab omavahel juhi, sõiduki ja välismaailma.

Ostuhind tehasest, sh 19% KM

Uus CLS.

Flirtige afääriga.

Disainiikoon uuesti interpreteeritud: dünaamiliselt ettepoole kaldu esiosast kuni valgustatud ventilatsioonidüüsideni – uus CLS rõhutab välist külge sama palju kui sisemist. Täielik uuenduslikkuse jõud tänu uutele abisüsteemidele, mugavusjuhtimisele ENERGIZING ja EQ Boostile.

Ostuhind tehasest, sh 19% KM

E-klassi kupee.

Modernne luksus suures formaadis.

Traditsiooniliselt eksklusiivse Gran Turismose näol pakub C-klassi kupee neljal täisväärtuslikul istekohal igakülgset mugavust ja küllaldast ruumi reisimiseks. Seejuures olete teel dünaamilisemalt ja kindlamalt kui ühegi teise kupeega. Ideaalsed proportsioonid ja meeleline selgus kroonivad E-klassi kupee disainiklassikuks. Tema erakordne tehnoloogiapakett muudab selle intelligentsuse meistriteoseks. Mida te veel ootate?

Ostuhind tehasest, sh 19% KM

S-klassi kupee.

Disain – hingetuksvõttev veetlus.

S-klassi kupee loob etalone luksuskupeede segmendis. Seejuures vaimustab selle unelmate sõiduki uusim generatsioon kütkestavalt jõulise eksterjööri ja stiililoova, ainulaadse disainiga luksusliku salongiga.

Ostuhind tehasest, sh 19% KM

GLC kupee.

Esteetlik ja sportlik uues vormis.

GLC kupee toob linnamaasturi elemendid ja kupee jooned ennenägematule tippude kohtumisele. Esinduslik ja väljendusrikas kupee tõuseb oma laiade joonte ja kõrge küljeservaga muljetavaldavalt esile. Tänaval kütkestab see tänu ebatavaliselt ärksale käsitsemisele ja sportlikkusele. Seejuures ei piira GLC kupee oma rohke ruumikuse ja erinevate panipaikade poolest igapäevast kasutamist. Sõiduk, mis on just teie jaoks valmistatud.

Ostuhind tehasest, sh 19% KM

GLE kupee.

Ainulaadselt ärgas. Erakordselt imposantne.

Autoehituse kunstis tähistab GLE kupee uut ekspressionismi. See ühendab linnamaasturi olemuse kupee dünaamika ja elegantsiga. Selle disain ühendab linnamaasturi ja kupee elemendid, tema sõidukäitumine jõulisuse ja ärksuse. Kõrge istekoht hoolitseb ülevat sõidutunnet, ja horisontaalne voolujoonelisus siseruumis tekitab eriti sportliku atmosfääri. Kogege modernset luksust uues dünaamilises vormis.

Ostuhind tehasest, sh 19% KM

Mercedes-AMG GT 4-ukseline kupee.

Life is a race.

Uus Mercedes-AMG GT 4-ukseline kupee ühendab endas muljetavaldava sportauto jõudluse elegantse neljaukselise auto praktilisusega. Muljetavaldav disain alla kaarduva kapotiga, dominantne esiosa ja muskliline kere toob esile neljaukselise kupee sportlikud geenid.

Ostuhind tehasest, sh 19% KM

Mercedes-AMG GT.

Tuli, et teid kaasa haarata.

Pikk kapott, kaugele taha positsioneeritud juhiruum, lai, jõuline tagaosa. Sellised on Mercedes AMG sportauto proportsioonid. Teie istute sisse ja vajutate käivitusnuppu. Auto ärkab leebe, sügava hingetõmbega. Veel – gaasipedaali vajutamisel esitab iga üksik hobujõud oma ainulaadset AMG kõla. Suursugune, kui Mercedes-AMG GT V8 mootor oma täielikku võimsust näitab. Elegantne liueldes.

Ostuhind tehasest, sh 19% KM