E-klassi sedaan.

Sõidumugavuse ja sõiduohutuse tunnusmärk.

E-klassi sedaan on uue Mercedes-Benzi disainifilosoofia veenev tulemus. See kehastab modernset stiili ja elegantset sportlikkust nagu ei ükski teine kõrgklassi sedaan. Teie Mercedes-Benz Intelligent Drive tehnoloogiad vähendavad juhi koormust tuntavalt ja hoolitsevad mugavuse ja ohutuse eest, mis on sedaani kohta ainulaadsed – ja seetõttu täiesti tüüpilised just E-klassi jaoks.

Ostuhind tehasest sh 19% km

E-klassi universaal.

Uus intelligents. Ja ruum seda kogeda.

E-klassi universaal jätab kõrgklassi suurimast ruumikusest uskumatult elegantse mulje – suurima funktsionaalsuse ja eksklusiivse mugavusega. Seejuures on see igal hetkel hoolitsevam kui ükski teine standardsõiduk varem: Mercedes-Benz Intelligent Drive tehnoloogiad teevad E-klassi universaalist parima partneri, keda ärireisidele, perekonnale või kõigile teistele liiklejatele teele kaasa soovida.

Ostuhind tehasest sh 19% km

E-klassi All-Terrain.

Teedrajavalt uuenduslik.

Spontaanne kõrvalepõige maastikule, üle põlluteede, lume ja liiva – E-klassi All-Terrain pöörab hea meelega ja ülimalt enesekindlalt teelt kõrvale. Jõulised linnamaasturi tunnused esindavad urbanistlikku elustiili. Uuenduslikud tehnoloogiad võimaldavad luua E-klassile tüüpilise mugavuse ja maastikuvõimekuse vahelise optimaalse sümbioosi. Nautige kõrgklassi suurt ruumikust juba nüüd ka asfalteeritud teedest väljaspool.

Ostuhind tehasest sh 19% km

E-klassi kupee.

Modernne luksus suures formaadis.

Traditsiooniliselt eksklusiivse Gran Turismos'e kujul pakub uus E-klassi kupee neljal täisväärtuslikul istekohal igakülgset mugavust ja küllaldast ruumi reisimiseks. Seejuures olete teel dünaamilisemalt ja kindlamalt kui ühegi teise kupeega. Ideaalsed proportsioonid ja meeleline selgus kroonivad uue E-klassi kupee disainiklassikuks. Tema erakordne tehnoloogiapakett muudab selle intelligentsuse meistriteoseks. Mida te veel ootate?

Ostuhind tehasest sh 19% km

Uus E-klassi kabriolett.

Avatud intensiivsele naudingule.

Mugavus ja luksus vaba taeva all: uus E-klassi kabriolett on parimal viisil traditsiooniline klassikalise pehmekatusega lahtine kabriolett. See ühendab puristliku, meelelise disaini modernse tehnika ja pikkade reiside jaoks küllusliku mugavuse neljale inimesele. Rõõmustage sportliku ja luksusliku sõiduelamuse ja maksimaalse vaba õhu naudingu üle.

Ostuhind tehasest sh 19% km