Mercedes-Benziga laadimine.

Innovaatiline, mugav ja usaldusväärne.

EQE 350+ | WLTP keskmine elektrikulu kWh/100 km: 15.9-18.7; keskmine CO2 heide g/km: 0.[1]

Mercedes-Benzi elektri- ja pistikhübriidautode laadimisvõimalused


Paindlik laadimine, ükskõik kus viibite.

Mercedes-Benzi elektri- ja pistikhübriidautode laadimisvõimalused


Paindlik laadimine, ükskõik kus viibite.

Teie Mercedes-Benzi elektri- või pistikhübriidautodele on saadaval terve hulk usaldusväärseid ja lihtsaid laadimisvõimalusi. Otsustage ise, kus soovite oma autot laadida. Kas kodus oma garaažis Wallboxiga? Avalikus laadimisjaamas linnas? Või hoopis kiirtee ääres kiirlaadimisjaamas? Mercedes-Benz pakub terviklikke lahendusi, mis loovad intuitiivse juurdepääsu laadimisinfrastruktuurile või võimaldavad teil oma sõidukit mugavalt laadida.

 

Kodus laadimine


Lihtne, kiire ja mugav laadimine kodus.

Kodus laadimine


Lihtne, kiire ja mugav laadimine kodus.

EQE laadimine Wallboxiga.

Laadige oma pistikhübriidi mugavalt kodus Mercedes-Benz Wallboxiga. See tähendab, et laadimine pole ainult kiirem ja mugavam, vaid ka ohutum kui tavalisest pistikupesast. Uus: juhtige ja jälgige Mercedes-Benz Wallboxiga laadimist Mercedes me telefonirakendusega. Paigalduse kohta saate professionaalset nõu ja abi meie partneritelt. Saadaval on veel teine laadimislahendus paindliku laadimissüsteemi näol. See on loodud kõigile, kes sõidavad elektrisõidukiga palju ja vajavad seetõttu paindlikke laadimisvõimalusi.

 • Wallbox
 • Paigaldusteenus
 • Paindlik laadimissüsteem
 • Korduma kippuvad küsimused

Mercedes-Benz Wallbox


Saage oma koju laadimisjaam mugavalt ja lihtsalt.

Mercedes-Benz Wallbox


Saage oma koju laadimisjaam mugavalt ja lihtsalt.

Mercedes-Benz Wallbox 2.0 

Tootekood MA0009063412, hind 1642,01 € (lisandub paigaldamistasu) 

The image shows the Mercedes-Benz Wallbox.

Mercedes-Benz Wallbox 2.0 

Tootekood MA0009063412, hind 1642,01 € (lisandub paigaldamistasu) 

Uus Mercedes-Benz Wallbox laeb elektriautosid ja pistikhübriide kiiresti ja mugavalt laadimisvõimsusega kuni 22 kW. Tänu kaugjuhtimisfunktsioone võimaldavale tehnilisele seadistusele saab laadimisprotsesse käivitada ja peatada Mercedes me rakendusega1, jälgida laadimisolekut ja kuvada laadimisajalugu. Lisaks on edas- pidi võimalik teostada tarkvarauuendusi üle õhu. See muudab teie koduseinale kinnitatava laadimisjaama eriti tulevikukindlaks.

Eelised:

 •  Oluliselt lühem laadimisaeg maksimaalse laadimisvõimsusega kuni 22 kW võrreldes koduse pistikupesa kaudu laadimisega (olenevalt toiteallikast ja sõiduki varustusest)
 •  Turvaline laadimine (kaitseaste IP55)
 •  Sobib kasutamiseks nii väli- kui sisetingimustes
 •  Kaugjuhtimine Mercedes me rakendusega
 •  Kvaliteetne Mercedes-Benzi disain


Mercedes-Benz Wallbox kodulaadija sobib kõigile pistikhübriididele ja elektriautodele, millel on Tüüp2 või CCS laadimissüsteem. Tellimiseks või lisainfo saamiseks võtke ühendust lähima Veho esindusega.

1 Kaugjuhtimisfunktsioonide kasutamiseks peab olema seadistatud Mercedes me konto ja nõustutud Mercedes me connecti teenuste kasutustingimustega. Lisaks on vajalik Wallboxi ühendamine internetiga kas kaabli või WiFi kaudu. 

Digitaalteenused


Ülevaade kõigest, alati – et planeerimine oleks usaldusväärne.

Digitaalteenused


Ülevaade kõigest, alati – et planeerimine oleks usaldusväärne.

Mercedes me telefonirakendus nutitelefonis.

Remote & Navigation kaug- ja navigeerimisteenused ühendavad ühte paketti palju kasulikke teenuseid. Näiteks tagab elektrilise intelligentsusega navigeerimine ja sõiduulatuse kuvamine kaardil kindlustunde sõiduulatuse osas ning automaatse laadimispeatuste planeerimise. Mercedes me telefonirakenduse abil saate seadistada eelrakendatavat kliimaseadet ja sellega oluliselt vähendada energiavajadust sõidu ajal. Ühtlasi saate igal ajal muuta laadimisseadeid. Samuti on teil Mercedes me telefonirakenduse kaudu alati olemas põhjalik teave – näiteks aku laetuse ja sõiduulatuse kohta. Nii olete optimaalselt informeeritud ega pea muretsema ka siis, kui ees ootab pikem reis.

 • Navigeerimine ja sõiduulatuse kuvamine kaardil
 • Laadimisjaamade kuvamine
 • Laadimise seaded ja eelrakendatav kliimaseade
 • Eco Coach