Tähelepanuväärsed omadused


Täiesti uus sõidukogemus, mis viib teid tulevikku.

Kohalike heitmete vaba ja praktiliselt müravaba sõitmine on tõeliseks naudinguks mitte ainult teile, vaid ka teistele teie ümber.

Tähelepanuväärsed omadused


Täiesti uus sõidukogemus, mis viib teid tulevikku.

Kohalike heitmete vaba ja praktiliselt müravaba sõitmine on tõeliseks naudinguks mitte ainult teile, vaid ka teistele teie ümber.

Mercedes-EQ elektrisõidukeid iseloomustab pikk sõiduulatus, lühikesed laadimisajad ning intuitiivne hääljuhtimine.

Siit leiate täpsema teabe Mercedes-EQ mudelite, parimate omaduste, sõiduulatuste, hindade ning tugiteenuste kohta.

 

 

Parimad omadused:
 

 • Multimeediasüsteem MBUX kohandub juhi eelistustele tänu tehisintellektile
 • Navigatsioon ja Electric Intelligence on meie uus toode ja tehnoloogiaalane kaubamärk, mille eesmärk on luua terviklikke lahendusi, mis on seotud elektrikulu, laadimismugavuse, teekonna planeerimise ning abisüsteemidega.

Mudelite ülevaade


Avasta Mercedes-EQ elektriautod.

Mudelite ülevaade


Avasta Mercedes-EQ elektriautod.

  Uus EQA

  Pildil on Mercedes-Benz EQA.

  Uute ja silmatorkavate disainielementidega EQA loob uue, elektromobiilse elustiili. Suveräänne. Turvaline. 

  Uus EQB

  Pildil on Mercedes-Benz EQB.

  Elektromobiilsus perepakendis: ükskõik, kas tegemist on suure pisipere või väikese suurperega. 

  EQC

  Pildil on Mercedes-Benz EQC.

  EQC hämmastavalt pikk jääkläbisõit, nutikas laadimistehnoloogia ja Mercedes-Benzi juhiabisüsteemid loovad vaimustavalt uudse elektriga sõitmise tunde. 

  Uus EQE

  Pildil on Mercedes-Benz EQE.

  Alates ikoonilisest voolujoonelisest disainist kuni suurepärase MBUX Hyperscreen ekraanini – uues EQE-s on ühendatud sensuaalne esteetika ja tipptasemel, teedrajav inseneriteadus. 

  EQS

  Pildil on Mercedes-Benz EQS.

  EQS on esimene täiselektriline Mercedes-EQ luksussedaan. Mercedes-EQ defineerib EQSi abil selle sõidukite segmendi täiesti uuel kujul. 

  EQV

  Pildil on Mercedes-Benz EQV.

  Täiselektriline mahtuniversaal Mercedes-EQ mudeliperekonnas. Spetsiaalselt EQ mudelitele loodud disainielemendid, näiteks mustade paneelidega radiaatorivõre, annavad EQV-le põneva ja progressiivse karakteri.

  Uus EQA.

  See on uuele põlvkonnale.

  Pildil on Mercedes-Benz EQA külgvaates.

  Uus EQA.

  See on uuele põlvkonnale.

  Uute ja silmatorkavate disainielementidega EQA loob uue, elektromobiilse elustiili. Suveräänne. Turvaline. EQA mugavusvarustus ja turvasüsteemid kannavad hoolt suurepärase ja elektrilise sõiduelamuse eest.

  EQA 250: keskmine elektrikulu kWh/100 km: 15,7; keskmine CO2 heide g/km: 0. <p>Näidud vastavalt kindlaks määratud mõõtemetoodikale. Energiakulu ja sõiduulatus vastavalt määrusele 2017/1151 / EL alusel. Elektrikulu ja sõiduulatus sõltuvad sõiduki varustusest.<br> </p>

  Uus EQB.

  Elektromobiilsus uues dimensioonis. 

  Pildil on Mercedes-Benz EQB külgvaates.

  Uus EQB.

  Elektromobiilsus uues dimensioonis. 

  Elektromobiilsus perepakendis: ükskõik, kas tegemist on suure pisipere või väikese suurperega. Uues seitsmekohalises EQBs on ruumi pere mistahes koosseisu ja kõigi erinevate transpordivajaduste jaoks. Tänu sellele on EQB erandiks mitte ainult kompaktmudelite, vaid kogu elektriautode segmendis.

  EQB 350 4MATIC: keskmine elektrikulu kWh/100 km: 16,2; keskmine CO2 heide g/km: 0. <p>Näidud vastavalt kindlaks määratud mõõtemetoodikale. Energiakulu ja sõiduulatus vastavalt määrusele 2017/1151 / EL alusel. Elektrikulu ja sõiduulatus sõltuvad sõiduki varustusest.<br> </p>

  EQC.

  Nautige elektrilist.

  Pildil om Mercedes-Benz EQC.

  EQC.

  Nautige elektrilist.

  EQC hämmastavalt pikk jääkläbisõit, nutikas laadimistehnoloogia ja Mercedes-Benzi juhiabisüsteemid loovad vaimustavalt uudse elektriga sõitmise tunde. 

  EQC 400 4MATIC: keskmine elektrikulu kWh/100 km: 21,3-20,2; keskmine CO2 heide g/km: 0. <p>Näidud vastavalt kindlaks määratud mõõtemetoodikale. Energiakulu ja sõiduulatus vastavalt määrusele 2017/1151 / EL alusel. Elektrikulu ja sõiduulatus sõltuvad sõiduki varustusest.<br> </p>

  Uus EQE.

  See on kõikidele meeltele.

  Pildil on Mercedes-Benz EQE külgvaates.

  Uus EQE.

  See on kõikidele meeltele.

  Alates ikoonilisest voolujoonelisest disainist kuni suurepärase MBUX Hyperscreen ekraanini – uues EQE-s on ühendatud sensuaalne esteetika ja tipptasemel, teedrajav inseneriteadus. Kogege uut ja luksuslikku elektrilise liikuvuse ajastut.

  EQE 350: keskmine elektrikulu kWh/100 km: 19,3-15,7; keskmine CO2 heide g/km): 0. <p>Näidud vastavalt kindlaks määratud mõõtemetoodikale. Energiakulu ja sõiduulatus vastavalt määrusele 2017/1151 / EL alusel. Elektrikulu ja sõiduulatus sõltuvad sõiduki varustusest.<br> </p>

  Uus EQS.     

  See on teile, maailm.

  Pildil on Mercedes-Benz EQS külgvaates.

  Uus EQS.     

  See on teile, maailm.

  EQS on esimene täiselektriline Mercedes-EQ luksussedaan. Mercedes-EQ defineerib EQSi abil selle sõidukite segmendi täiesti uuel kujul. Lisaks sellele on EQS näol tegemist esimese mudeliga, mis põhineb luksuslike ja kõrgema klassi elektrisõidukite modulaarsel arhitektuuril.

  EQS 450+: keskmine elektrikulu kWh/100 km: 18,9-16,2; keskmine CO2 heide g/km: 0. <p>Näidud vastavalt kindlaks määratud mõõtemetoodikale. Energiakulu ja sõiduulatus vastavalt määrusele 2017/1151 / EL alusel. Elektrikulu ja sõiduulatus sõltuvad sõiduki varustusest.<br> </p>
  EQS 580 4MATIC: keskmine elektrikulu kWh/100 km: 19,6-17,6; keskmine CO2 heide g/km: 0. <p>Näidud vastavalt kindlaks määratud mõõtemetoodikale. Energiakulu ja sõiduulatus vastavalt määrusele 2017/1151 / EL alusel. Elektrikulu ja sõiduulatus sõltuvad sõiduki varustusest.<br> </p>

  Uus EQV.

  Astu samm tulevikku.

  Pildil on Mercedes-Benz EQV.

  Uus EQV.

  Astu samm tulevikku.

  Täiselektriline mahtuniversaal Mercedes-EQ mudeliperekonnas. Spetsiaalselt EQ mudelitele loodud disainielemendid, näiteks mustade paneelidega radiaatorivõre, annavad EQV-le põneva ja progressiivse karakteri. EQV on vabal ajal Sulle ja Su perele reisikaaslane, kellele võid alati kindel olla. Sama kehtib igapäevases äritegevuses – kas esindusliku väikebussina sõiduteenuse pakkumisel või mahuka mahtuniversaalina, mis asendab teel olles kontorit. Nüüd veelgi säästlikuma energiatarbega.

  EQV 300: keskmine elektrikulu kWh/100 km: 30,3-27,6; keskmine CO2 heide g/km: 0. <p>Näidud vastavalt kindlaks määratud mõõtemetoodikale. Energiakulu ja sõiduulatus vastavalt määrusele 2017/1151 / EL alusel. Elektrikulu ja sõiduulatus sõltuvad sõiduki varustusest.<br> </p>

  Info


  Efektiivselt elektrilised.

  Info


  Efektiivselt elektrilised.

  EQ

  Muljetavaldavalt võimekad jõuallikad tagavad võimsuse, efektiivsuse, ohutuse, mugavuse ja sõidunaudingu – see kõik käib kaasas iga Mercedes-EQ-ga. Kompaktsest EQA mudelist jõulise EQC maasturini, kuni kaheksakohalisest EQV mahtuniversaalist luksusliku EQS sedaanini: sõiduulatusega kuni 770 km. Tipptehnoloogia, mis pakub kõige mugavamat viisi tulevikku jõudmiseks. 

  Mitmekülgsest Mercedes-EQ mudelivalikust leiab igaüks oma. Keskkonnasäästlik sõidukogemus pole veel kunagi olnud nii lihtne ja äge: olles täiselektriline, sõites kohapealsete heitmeteta ja sisuliselt hääletult.

  Ole valmis avastama täiesti uut maailma, kus kõige innovatiivsemad teenused muudavad sõidu erakordselt nauditavaks. 

  Uued elamused ja puhas tulevik ootavad Sind koos Mercedes-EQ-ga.