Uus C-klassi universaal.

Inspireerivalt modernne.

Edasipüüutahe on uuele C-klassi universaalile näkku kirjutatud: kõrgmodernsed täis-LED-esilaternad valgustavad täpsemalt, heledamalt ja intelligentsemalt kui kunagi varem. See on alles algus, otse kannul on tõhusad optimaalsete väärtustega elektrifitseeritud mootorid. Täisdigitaalne juhiruum, uusimad abisüsteemid, üks klahvivajutus, mis muudab teie meeleolu. Nii palju uut, kuid üks on jääv: uue C-klassi impulss saada iga päeva ja iga sõiduga ainult paremaks.

Ostuhind tehasest, sh 19% KM

E-klassi universaal.

Uus intelligents. Ja ruum seda kogeda.

E-klassi universaal jätab kõrgklassi suurimast ruumikusest uskumatult elegantse mulje – suurima funktsionaalsuse ja eksklusiivse mugavusega. Seejuures on see igal hetkel hoolitsevam kui ükski teine standardsõiduk varem: Mercedes-Benz Intelligent Drive'i tehnoloogiad teevad E-klassi universaalist parima partneri, keda ärireisidele, perekonnale või kõigile teistele liiklejatele teele kaasa soovida.

Ostuhind tehasest, sh 19% KM

E-klassi All-Terrain.

Teedrajavalt uuenduslik.

Spontaanne kõrvalepõige maastikule, üle põlluteede, lume ja liiva – E-klassi All-Terrain pöörab hea meelega ja ülimalt enesekindlalt teelt kõrvale. Jõulised linnamaasturi tunnused esindavad urbanistlikku elustiili. Uuenduslikud tehnoloogiad võimaldavad luua E-klassile tüüpilise mugavuse ja maastikuvõimekuse vahelise optimaalse sümbioosi. Nautige kõrgklassi suurt ruumikust juba nüüd ka asfalteeritud teedest väljaspool.

Ostuhind tehasest, sh 19% KM