Mugavus.

Täiesti uus tase.

Mugavus


B-klassiga liiklete igapäevaselt ohutult ja mugavalt. Veenduge selles ise.

Mugavus


B-klassiga liiklete igapäevaselt ohutult ja mugavalt. Veenduge selles ise.
 • ENERGIZING Plus pakett

  ENERGIZING Plus pakett

  Pilt näitlikustab B-klassis plusspaketti ENERGIZING.

  ENERGIZING Plus pakett: teie kasvava heaolu nimel.

  ENERGIZING Plus pakett

  Kes tunneb end hästi, see sõidab tähelepanelikumalt – kes on pingevabalt teel, jõuab puhanult sihtkohta. See aitab ENERGIZING mugavuskontrolli keerukat põhimõtet lihtsalt kokku võtta. Pakett ühendab luksuslikku lisavarustust ja koostab mugavusprogramme, mis suurendavad Sinu seisundi stabiilsust ja heaolu. Positiivsed mõjud toetavad Sind füüsiliselt ja vaimselt koormavates olukordades. See, kui silmnähtavalt keskendumisvõimet mõjutatakse ning kui suveräänselt pikki vahemaid sõita saate, tekitab vaimustust. Kümneminutilised programmid juhivad kliimaseadet, meeleoluvalgustust, muusikat ning istmefunktsioone nagu soojendus.

 • HANDS-FREE ACCESS

  HANDS-FREE ACCESS.

  Pildil on näha Hands-Free Access funktsiooni B-klassis.
  Das Video veranschaulicht die Funktion des Hands-Free Access in der B-Klasse.
  Vaata uuesti

  HANDS-FREE ACCESS: puutevaba tagaluugi avamine ja sulgemine.

  HANDS-FREE ACCESS.

  Sisseoste või suusavarustust peale laadides: lisavarustuses olev HANDS-FREE ACCESS funktsioon võimaldab teil uue B-klassi tagaluuki puutevabalt avada. Piisab vaid väikesest jalaliigutusest tagumise kaitseraua piirkonnas, et luuk avaneks. See tuleb näiteks eriti kasuks, kui liigute auto suunas ja teil on raskeid poekotte kandes mõlemad käed kinni. 

 • Kohanduvad istmed

  Kohanduvad istmed.

  Pildil on B-klassi interjöör, fookusega istmetel.

  Kohanduvad istmed: parim võimalik istumismugavus.

  Kohanduvad istmed.

  Uue B-klassiga on juhi ja kaasreisijate jaoks esmakordselt valikus kohanduv iste, mis pakub kõrgeimat võimalikku istumismugavust ja külgtuge. Tänu täispuhutavatele õhukambritele on võimalik külgi ja nimmetuge individuaalselt ja mugavalt puutetundliku ekraani abil kohandada. Veelgi meeldivam on massaažifunktsioon.

 • Soojendusega multifunktsionaalne rooliratas

  Soojendusega multifunktsionaalne rooliratas.

  Pildil on kujutatud B-klassi mitmefunktsioonilise rooliratta lähivaade.

  Soojendusega multifunksionaalne rooliratas: teie käed on alati soojas.

  Soojendusega multifunktsionaalne rooliratas.

  Kes on seda korra proovinud, ei suuda enam loobuda: lisavarustuses saadaval soojendusega multifunktsionaalne rooliratas hellitab teid kõrgema klassi mugavusega. Soojendus toimib sõltumata sõiduki soojendusest ja multifunktsionaalne rooliratas pakub teile puutetundliku kontrolli abil mugavat juurdepääsu paljudele sõiduki funktsioonidele.

Praktilisus


Astuge julgelt lähemale.

Uus B-klass juba ootab! Suure istumismugavuse, ruumikuse ja paindlikkusega pakiruumis.

Praktilisus


Astuge julgelt lähemale.

Uus B-klass juba ootab! Suure istumismugavuse, ruumikuse ja paindlikkusega pakiruumis.

Motiivil on näha Mercedes-Benzi B-klassi salong.
Pildil on näha Mercedes-Benzi B-klassi praktilised eelised.
Vaata uuesti

MBUX


Kõige intuitiivsem kasutajakogemus.

MBUX


Kõige intuitiivsem kasutajakogemus.
Pildil kujutatakse naist, kes avab Mercedes-Benzi B-klassi juhiukse.
Video annab ülevaate B-klassi juhtsüsteemist.
Vaata uuesti

Võimalik, et toodet on pärast sisu tootmist muudetud.

 • MBUX

  Uus B-klass seadistub iga päevaga üha paremini teie nõudmistele vastavaks. Selle taga peitub revolutsiooniline MBUX (Mercedes-Benz User Experience). Multimeediasüsteem, mis õpib pidevalt tundma teid ja teie eelistusi. Täpselt nii kaua, kuni uus B-klass tunneb teid vähemalt sama hästi kui te ise.

 • Puutetundlik kasutuskontseptsioon

  Kui otsite uue B-klassi juhiruumis nuppe ja regulaatoreid, siis peaaegu asjatult. Kõiki funktsioone saab intuitiivselt juhtida. Näiteks puuteekraan või -plaat, mille kaudu juhite autos funktsioone üksnes sõrmeliigutusega ja saate kõike oma soovi järgi seadistada. Muu hulgas kuvastiile, taustavalgustust või meelelahutussüsteemi. Neid on teil võimalik seadistada ka roolirattal paikneva puutetundliku juhtimise abil. Seda nii, et te ei pea selleks isegi käsi roolirattalt vabastama.

 • Kuvastiilid

  Juhiruum tervitab teid kahe täisdigitaalse ekraaniga, mis on kujundatud pilkupüüdva ühe üksusena. See ei näe mitte üksnes peen välja, vaid võimaldab end võrdlemisi hõlpsalt teie vajadustele kohandada. Näidikuploki ekraani puhul on võimalik valida kolme kuvastiili vahel: klassikaline, sport ja tagasihoidlik – saate neid kuvastiile vahetada olenevalt meeleolust, reisikavast või sõiduolukorrast.

 • Hääljuhtimine

  Ükski teine auto ei ole võimeline teid mõistma nii nagu B-klass. Seda selle sõna kõige otsesemas mõttes. Tänu MBUXi hääljuhtimisele kuulab ja mõistab sõiduk teid, ilma et peaks selleks varem käsklused ära õppima. Ent seegi ei ole veel kõik. Ta uurib teie jaoks välja sihtkoha ilma, vahetab raadiojaama või viib teid kiireimat teed pidi koju. Kas soovite SMS-ide ettelugemist või nende dikteerimist ja saatmist? Piisab, kui lausute kaks sõna: „Tere, Mercedes“. B-klass kuulab teid kui üks suur kõrv ja on kõigeks valmis.

 • Liitreaalsuse video

  Juhi ülevaade liiklusolukorrast on alati üks parimaid ohutussüsteeme. MBUXi navigeerimise liitreaalsus aitab teil keerukates liiklusolukordades parimal võimalikul moel toime tulla. Selleks ühendab tehnoloogia virtuaalse maailma reaalsega. Ühtlasi kuvatakse graafilised navigeerimis- ja liiklussuunised sõiduki ümbrusest otsepildile, mida edastab teile meediumiekraan. Nii on süsteemil võimalik teid toetada, et jõuaksite ohutumalt ja stressivabamalt sihtpunkti.

Jõudlus


Tõeline sõiduelamus

Sportlike seadete jaoks piisab Dynamic Select lüliti vajutamisest. Valikuline nelikvedu 4MATIC lülitab end suuremaks haarduvuseks automaatselt sisse. Nõnda ei paku uus B-klass teile üksnes vaimustavat sõiduelamust, vaid ühtlasi parimat vastavust sõiduolukorrale.

Jõudlus


Tõeline sõiduelamus

Sportlike seadete jaoks piisab Dynamic Select lüliti vajutamisest. Valikuline nelikvedu 4MATIC lülitab end suuremaks haarduvuseks automaatselt sisse. Nõnda ei paku uus B-klass teile üksnes vaimustavat sõiduelamust, vaid ühtlasi parimat vastavust sõiduolukorrale.

Pildil on Mercedes-Benzi B-klassi külgmine tagantvaade.
 • Nelikvedu

  4MATIC nelikveoga mootor hoolitseb igas olukorras parima võimaliku sõidudünaamika, hõõrdumise ja tõhususe eest. Tagatelje ajamisse integreeritud elektro-hüdrauliline lamellsidur võimaldab varieeruvat pöördemomendi jaotust. See ulatub alates eriti ökonoomsest esiveost kuni jaotuseni 50:50 lume, libeda tee või dünaamiliste sõidumanöövrite korral. Nõnda jõuate ohutult ja kindlalt sihtpunkti.

 • DYNAMIC SELECT

  DYNAMIC SELECT sõiduprogrammide abil võite uue B-klassi sõiduomadused lihtsalt vastavalt teie soovidele kohandada. Olenevalt sellest, kas eelistate eriti mugavat, sportlikku, säästlikku või individuaalset sõidustiili, on valida nelja programmi vahel: „Comfort“, „Sport“, „ECO“ ja „Individual“. Piisab vaid nupuvajutusest ja süsteem muudab automaatselt mootori, käigukasti, vedrustuse, rooli ja salongikliima reguleerimise omadusi. 

 • Adaptiivne vedrustus

  B-klassi veermik on varustatud adaptiivse reguleeritava vedrustusega, mis kohandub soovi korral rataste vedrustusega ja seega ka hetkega teie sõiduomadustega. Selleks valige lihtsalt üks kolmest profiilist: „Sport“, „ECO“ või „Comfort“ DIRECT SELECT lüliti abil, mis paikneb keskkonsooli

 • Silindri väljalülitamine

  B-klassi puhul on saadaval ülimodernne 4-silindriline bensiinimootori põlvkond koos silindri väljalülitamisega. See säästab kütust ilma võimsuses järeleandmisi tegemata. Kohe, kui juht tugevamini kiirendab, lülituvad silindrid täiesti märkamatult juurde.

Komfort-varustuse paketid


Mugavusvarustus, mis on teie jaoks loodud.

Komfort-varustuse paketid


Mugavusvarustus, mis on teie jaoks loodud.

ENERGIZING Plus pakett

ENERGIZING Plus pakett on uuenduslik – see pakub ülimat mugavust kõigile meeltele.

Pakett ENERGIZING

Et juht oleks rooli taga pikemalt värske ja et tagada meeldivam sõit.

Nutitelefoni ühenduvuspakett

Paketi abil ühendatakse teie nutitelefon teie sõiduki käsitsus- ja näidikuelementidega.

Ühenduvuspakett Navigation

Nii leiate alati õige tee ja olete kõige paremini informeeritud.

Pakiruumipakett

Transportige argipäeva- ja vabaajaesemeid veelgi praktilisemalt ja ohutumalt.

Kohanduva istme pakett

Kohanduva istme pakett kohandab teie istme sama mugavaks kui seda on rätsepaülikond.

Valgustus- ja nähtavuspakett

Rohkem valgusallikaid heaks orienteerumiseks.

Komfort-lisavarustus


Suurim mugavus täpselt teie soovide järgi.

Komfort-lisavarustus


Suurim mugavus täpselt teie soovide järgi.

  Burmester® ruumilise heli süsteem

  Pildil kujutatakse B-klassi Burmester®-i ruumilise heli süsteemi.

  Kogege veelgi võimsamaid emotsioone ja eksklusiivsust tänu legendaarsele Burmester helisüsteemile. Võimsad kõlarid annavad edasi esmaklassilise ruumilise kõla. Neid on võimalik optimeerida eesmistele ja tagumistele istekohtadele suunamisega ning võimendada muusikakuulamise elamust. Kvaliteet, mida kinnitavad ka tunnustatud Burmesteri logod.

  Kohanduva reguleeritava vedrustusega veermik

  Motiivil on kujutatud Mercedes-Benzi B-klassi kohanduva reguleeritava vedrustusega veermik.

  Kas soovite suuremat stabiilsust kurvides või mugavust pikkadel sõitudel? Kohanduva vedrustusega veermik võimaldab sellist silmapaistvat valikuvõimalust. DYNAMIC SELECT lüliti abil keskkonsoolis saab valida programmi ja seeläbi täiustada sõiduomadusi: „Eco“, „Comfort“ või „Sport“. Teie autol oleks justkui kaks veermikku, mis muudab selle elegantselt sportlikuks.

  Head-up-ekraan

  Pildil on B-klassi head-up-ekraan.

  Head väljavaated tunda rõõmu sportlikust ja enesekindlast sõidust: head-up-ekraan muudab teie esiklaasi vaimustavaks digitaalseks juhiruumiks. Tänu sellele on oluline info teil alati silme ees. Kogu teie tähelepanu kuulub teele ja liiklusele teie ees. Kasutage head-up-ekraani oma vajaduste järgi ja otsustage ise, millist teavet te näha soovite. Valikus on muuhulgas kiirus, kiiruspiirangud, navigeerimissuunised või juhiabisüsteemide seadistused.