• Digitaalteenused

  Digitaalteenused

  Mercedes me connect.

  Digitaalteenused

  Maksimaalne mugavus Mercedes-Benzi digitaalteenustega: alati täiuslik digitaalne sõidukogemus laia valiku Mercedes me connect kaug- ja navigeerimisteenustega - praegu ja tulevikus. Kas paindlik ja pingevaba laadimine teel olles või teekonna planeerimine Electric Intelligence'i abil laadimispeatuseid arvesse võttes, lisaks parkimine nutitelefoni abil* ja suur hulk teenindusfunktsioone - õigete telefonirakenduste abil on sul alati kõik vajalik olemas ja sinu täieliku kontrolli all.

  EQSi puhul muutub Electric Intelligence'iga navigeerimine veelgi intelligentsemaks: tulevikus arvutatakse välja eeldatav laadimiskulu iga laadimispeatuse kohta ja kliendil on võimalus teekonda planeerida, lisades eelistatud laadimiskohtasid või välistades välja pakutud laadimiskohtasid.

  *Remote Parking paketi võimalused on ainult abivahend. Need ei asenda juhi teadlikkust ümbritsevast. Juht jääb vastutavaks kogu parkimis- ja manööverdamisprotsessi eest ning peab jälgima parkimismanöövreid, vajadusel sekkudes. Juht peab tagama, et sõiduki teele ei jääks inimesi, loomi, esemeid jne.

 • Digitaalsed võimalused ja üle-õhu-uuendused

  Digitaalsed võimalused ja üle-õhu-uuendused

  Mercedes me connect.

  Digitaalsed võimalused ja üle-õhu-uuendused

  Elektriline autosõit peaks olema lihtne ja mugav. Ning eelkõige ühendatud. Uus Mercedes-Benz EQS võimaldab paljusid eri tüüpi teenuseid aktiveerida üle õhu - kas prooviperioodil tasuta, tellimusega, ainult vajadusel või ka püsivalt.
  Nende hulka kuuluvad näiteks sõiduheli "Roaring Pulse" ja 10° kraadi ulatuses pööravad tagarattad.
  Kui sa ise ei rooli: EQSi kasutamist saab kahe digitaalse ohutusfunktsiooniga kohandada eri tüüpi juhtide jaoks. Nendeks on „algaja juhi režiim“ ja „teenindusrežiim“.  Põhikasutaja aktiveerib need programmid oma isikliku profiili kaudu, mis on kaitstud PIN-koodi ja/või biomeetrilise tuvastusega, või mugavalt Mercedes me telefonirakenduse kaudu.
  Ja viimase, kuid mitte vähem olulisena hoiavad üle õhu tehtavad uuendused su EQSi alati ajakohasena. Kui seda soovid.