GLE pistikhübriidmudelid.

Dünaamika, efektiivsus ja sõiduulatus.

Mootorivalik


Mootorid: praktilised ja efektiivsed.

Mootorivalik


Mootorid: praktilised ja efektiivsed.

 • GLE 350 e 4MATIC

  Bensiinimootori ja pistikhübriidajamiga GLE kasutab Mercedes-Benzi kolmanda põlvkonna pistikhübriidtehnoloogiat ning lummab oma selgete eelistega elektrilise sõiduulatuse ning lisafunktsioonide näol, mis tagavad mugava ja lõõgastava sõidu. GLE 350 e ühendab võimsa 100 kW elektrimootori pakutava dünaamika, oluliselt suurema aku mahutavuse ja neljasilindrilise bensiinimootori efektiivsuse, andes koguvõimsuseks kuni 235 kW (320 hj)<p>Nominaalvõimsus vastavalt määruse (EC) No. 715/2007 hetkel kehtivale versioonile.<br> </p> ja maksimaalseks pöördemomendiks kuni 700 Nm.<p>Nominaalvõimsus vastavalt määruse (EC) No. 715/2007 hetkel kehtivale versioonile.<br> </p> .

   

  See võimaldab GLE-ga esmakordselt saavutada kuni 106-kilomeetrise (WLTP) elektrilise sõiduulatuse, mis peaks oluliselt suurendama kohapealselt heitmevabade elektrisõitude osakaalu linnas ja lühikestel distantsidel. See muudab GLE igapäevase kasutamise veelgi meeldivamaks – nagu ka pidevalt kohanduv nelikvedu koos iga ratta rekuperatsiooniga ning kiirlaadimisvõimalus tänu integreeritud COMBO laadimispesale. Unustamata seejuures GLE teada-tuntud praktilisi eeliseid nagu pikk teljevahe, erakordne ruumikus ja pakiruum, mis on suur ka vaatamata hübriidajami akule.

  Kuni

  106 km

  elektriline sõiduulatus

  20 minutit

  laadimisaeg 

  0,9-1,3 l/100 km

  kütusekulu (keskmine)

  GLE 350 e 4MATIC testitsükli keskmine elektrikulu: 23,2-26,6 kWh/100 km; keskmine kütusekulu: 0,9-1,3 l/100 km; keskmine CO₂ heide: 21-29 g/km;<p>Nimetatud väärtusi käsitleti vastavalt etteantud mõõtmismeetoditele. Tegu on „WLTP-CO2-väärtustega“ Artikkel 2 lg 3 rakendusmääruse (EL) 2017/1153 mõistes. Kütusekulu väärtused arvutati nende väärtuste põhjal. Andmed ei käi konkreetse sõiduki kohta ega ole pakkumise osa, vaid on mõeldud üksnes erinevate sõidukitüüpide võrdlemiseks. Väärtused erinevad olenevalt valitud erivarustusest.<br> </p>

  GLE 350 de 4MATIC testitsükli keskmine elektrikulu: 23,9-26,4 kWh/100 km; keskmine kütusekulu: 0,7-1,0 l/100 km; keskmine CO₂ heide: 18-25 g/km;<p>Nimetatud väärtusi käsitleti vastavalt etteantud mõõtmismeetoditele. Tegu on „WLTP-CO2-väärtustega“ Artikkel 2 lg 3 rakendusmääruse (EL) 2017/1153 mõistes. Kütusekulu väärtused arvutati nende väärtuste põhjal. Andmed ei käi konkreetse sõiduki kohta ega ole pakkumise osa, vaid on mõeldud üksnes erinevate sõidukitüüpide võrdlemiseks. Väärtused erinevad olenevalt valitud erivarustusest.<br> </p>

 • GLE 350 de 4MATIC

  GLE ühendab võimsa 100 kW elektrimootori pakutava dünaamika, suurema aku mahutavuse ja moodsaima neljasilindrilise diiselmootori jõulisuse ning efektiivsuse, andes koguvõimsuseks kuni 235 kW (320 hj) ja maksimaalseks pöördemomendiks kuni 700 Nm<p>Nominaalvõimsus vastavalt määruse (EC) No. 715/2007 hetkel kehtivale versioonile.<br> </p> .

   

  Sobiva sõidustiili korral on esmakordselt saavutatav kuni 106-kilomeetrine (WLTP) elektriline sõiduulatus, mis suurendab oluliselt kohapealselt heitmevabade elektrisõitude osakaalu – eriti linnas ja lühikestel distantsidel. See muudab GLE igapäevase kasutamise veenvalt veelgi meeldivamaks – nagu ka pidevalt kohanduv nelikvedu, kiirlaadimisvõimalus tänu integreeritud COMBO laadimispesale ja võimas rekuperatsioon kõigi nelja rattaga. Lisaks sellele on alles kõik teada-tuntud GLE praktilised eelised nagu näiteks pikk teljevahe, suurepärane ruumikus ja pakiruum, mis on avar ka vaatamata hübriidajami akule.

  Kuni

  106 km

  elektriline sõiduulatus

  20 minutes

  laadimisaeg 

  0,7-1,0 l/100 km

  kütusekulu (keskmine)<p>Nimetatud väärtusi käsitleti vastavalt etteantud mõõtmismeetoditele. Tegu on „WLTP-CO2-väärtustega“ Artikkel 2 lg 3 rakendusmääruse (EL) 2017/1153 mõistes. Kütusekulu väärtused arvutati nende väärtuste põhjal. Andmed ei käi konkreetse sõiduki kohta ega ole pakkumise osa, vaid on mõeldud üksnes erinevate sõidukitüüpide võrdlemiseks. Väärtused erinevad olenevalt valitud erivarustusest.<br> </p>

  GLE 350 e 4MATIC testitsükli keskmine elektrikulu: 23,2-26,6 kWh/100 km; keskmine kütusekulu: 0,9-1,3 l/100 km; keskmine CO₂ heide: 21-29 g/km;<p>Nimetatud väärtusi käsitleti vastavalt etteantud mõõtmismeetoditele. Tegu on „WLTP-CO2-väärtustega“ Artikkel 2 lg 3 rakendusmääruse (EL) 2017/1153 mõistes. Kütusekulu väärtused arvutati nende väärtuste põhjal. Andmed ei käi konkreetse sõiduki kohta ega ole pakkumise osa, vaid on mõeldud üksnes erinevate sõidukitüüpide võrdlemiseks. Väärtused erinevad olenevalt valitud erivarustusest.<br> </p>

  GLE 350 de 4MATIC testitsükli keskmine elektrikulu: 23,9-26,4 kWh/100 km; keskmine kütusekulu: 0,7-1,0 l/100 km; keskmine CO₂ heide: 18-25 g/km;<p>Nimetatud väärtusi käsitleti vastavalt etteantud mõõtmismeetoditele. Tegu on „WLTP-CO2-väärtustega“ Artikkel 2 lg 3 rakendusmääruse (EL) 2017/1153 mõistes. Kütusekulu väärtused arvutati nende väärtuste põhjal. Andmed ei käi konkreetse sõiduki kohta ega ole pakkumise osa, vaid on mõeldud üksnes erinevate sõidukitüüpide võrdlemiseks. Väärtused erinevad olenevalt valitud erivarustusest.<br> </p>

Electric Driving Intelligence


Me mõtleme ühe sammu võrra kaugemale, et teie saaksite sõita kaugemale ja tunda end seejuures lõõgastunult.

Veelgi suurema sõiduulatuse saavutamiseks on GLE pistikhübriididel palju intelligentseid süsteeme, mis toetavad võimalikult ennetava ja energiasäästliku sõidustiili kasutamist.

Electric Driving Intelligence


Me mõtleme ühe sammu võrra kaugemale, et teie saaksite sõita kaugemale ja tunda end seejuures lõõgastunult.

Veelgi suurema sõiduulatuse saavutamiseks on GLE pistikhübriididel palju intelligentseid süsteeme, mis toetavad võimalikult ennetava ja energiasäästliku sõidustiili kasutamist.

Energiavool rekuperatsiooni ajal.

Rekuperatsioon

DYNAMIC SELECT valits, millega saab sõidurežiime valida.

Sõidurežiimid

Mercedes me telefonirakendus.

Mercedes me connect

Mercedes me telefonirakendusega töötav eelrakendatav kliimaseade.

Eelrakendatav kliimaseade

Laadimisvõimalused


Flexible charging, wherever you happen to be.

Laadimisvõimalused


Flexible charging, wherever you happen to be.

  Kodus laadimine

  Mercedes-Benz GLE pistikhübriid laadimas.

  Laadige oma pistikhübriidi mugavalt kodus Mercedes-Benz Wallboxiga. See muudab laadimise mugavamaks ning auto saavutab kiiresti taas oma maksimaalse elektrilise sõiduulatuse.

  Laadimine, kui olete kodunt eemal

  Mercedes-Benz GLE pistikhübriid laadimas avalikus laadimisjaamas.

  Thanks to a growing network of public charging stations, there are now plenty of opportunities for easy and flexible charging while you're out and about – in town, at shopping centres or on motorways. Mercedes me Charge gives you convenient access to public charging stations from various providers.

  Digitaalteenused

  Mercedes me telefonirakendus nutitelefonis.

  Remote & Navigation kaug- ja navigeerimisteenused ühendavad ühte paketti palju kasulikke teenuseid. Mercedes me telefonirakenduse abil saate seadistada eelrakendatavat kliimaseadet ja sellega oluliselt vähendada energiavajadust sõidu ajal. Ühtlasi saate igal ajal muuta laadimisseadeid. Samuti saate Mercedes me rakenduse kaudu mugavalt palju teavet – näiteks aku laetuse ja sõiduulatuse kohta. Nii on teil alati olemas värskeim info, tänu millele võite lõõgastuda ka siis, kui ees ootab pikem reis.