• Disain

  Suursugune vabaõhuetteaste.

  Pildil on Mercedes-AMG S 65 kabriolett eest- ja külgvaates.
  Pildil on Mercedes-AMG S 65 kabriolett tagant- ja külgvaates.

  Suursugune vabaõhuetteaste.

  Disain pole meie jaoks mitte kunagi eesmärk omaette. Disain, see on kuju ja funktsiooni perfektne kooskõla. Seetõttu räägib Mercedes-AMG S 65 kabrioleti iga detail kompromissitust püüdlusest maksimumi järele.

  Lennukitiiva disainiga ja suurte õhusisselaskevõredega eesmise kaitseraua põlled annavad koos AMG-le omase radiaatorikestaga sõidukile äravahetamatu väljanägemise. Ainuüksi esiosa kroomviimistlusega kõrgläikega detailid annavad juba esimesest pilgust teada: siit läheneb taltsutamatu jõud, mida kroonib luksuslik disain.

 • Tehnoloogia

  Tipus olemine on loomuses.

  Pildil on Mercedes-AMG S 65 kabriolett külgvaates.

  Tipus olemine on loomuses.

  Sume suveöö. Tee, mis lookleb elegantselt läbi imekauni maastiku. Kas on veel paremat kohta, kus enda jõud valla päästa? Ja kõigest 4,1 sekundiga paigalt kuni 100 km/h kiirendada?

  Selle unelmate auto töötasid välja AMG arendajad ning see on varustatud Performance-valdkonna tippudega. Siia kuuluvad nt AMG 6-liitrine V12-biturbomootor võimusega 463 kilovatti<p>Teave nimivõimsuse ja nimipöördemomendi kohta määruse (EÜ) nt 715/2007 hetkel kehtiva versiooni kohaselt.</p> (630 hj) ja pöördemomendiga 1000 Nm.<p>Teave nimivõimsuse ja nimipöördemomendi kohta määruse (EÜ) nt 715/2007 hetkel kehtiva versiooni kohaselt.</p> Nende näitajatega kuulub Mercedes-AMG S 65 kabriolett enda segmendi tipptegijate hulka. 12-silindrilise biturbomootori tugevuste hulka kuuluvad muretu kiirendus kõikides kiirusevahemikes ja sujuvalt töötav mootor ning selle AMG-le omane tüüpiline V12-mootoriheli. Lühidalt: tugev Performance ja stiilitunnetus.

  20-tollised AMG nelja kodaraga ja keraamilise kõrgläikeliste poleeritud pindadega valuveljed esitavad asfaldil ebahariliku sõidudünaamika – valikvarustuses koos AMG keraamiliste kõrgjõudlus-komposiitpidurisüsteemiga.