Liiklusmärkide tuvastus Traffic Sign Assist (lisavarustus)

Pildil on simulatsioon ühe Mercedes-Benzi sõiduki ja kahe liiklusmärgiga.
Vaata uuesti

Liiklusmärkide tuvastus Traffic Sign Assist (lisavarustus)

Igapäevarutiin ja -liiklus on piisavalt stressirohked. Antud juhiabisüsteem on seetõttu eriti kasulik. Su auto teab alati, milline on kehtiv kiirusepiirang - eriti kasulik pikkadel ja monotoonsetel sõitudel.

See süsteem suudab tuvastada kiiruspiiranguid, liiklusmärke „Sissesõidu keeld” ja „Möödumise keeld” ning nende tühistamist ja ühtlasi kuvada neid märke näidikupaneelil. Juhul kui juht keerab keelatud suunas sisse ühesuunalisele tänavale ja auto selle liiklusmärkide abil tuvastab, edastatakse visuaalne ja heliline hoiatus.

Tuuleklaasi taga asuv kaamera näeb liiklusmärkidelt kiirusepiiranguid, ka neid, mis asuvad tee kohal ning ajutisi, mis paigaldatakse näiteks teetöödel. Andmeid võrreldakse navigatsioonisüsteemi omadega ning süsteem võib infot edastada nii juhi ees asuval ekraanil kui ka kaardivaatel.

Registreeritakse ja kuvatakse möödasõitu lubavaid ja keelavaid märke. Sissesõidukeelu puhul kuvatakse näidikupaneelil hoiatus, samuti kõlab hoiatusheli – see aitab ära hoida raskeid avariisid, mis vales suunas sõites juhtuda võivad.