Mercedes-Benz V-klass

Luksuslikud lahendused

Pildid on illustratiivsed. Valitud mudeleid ja lisavarustust ei pruugi kõikide riikides saadaval olla.

Sõiduki kontseptsioon


Sõiduki kontseptsioon

Mercedes-Benz V-klassis sõidad lastega veelgi stressivabamalt, seiklejad kogevad iga hetke veelgi intensiivsemalt ja ärireisijad jõuavad sihtkohta mugavamalt ja stiilsemalt kui kunagi varem.

Sõiduki kontseptsioon


Sõiduki kontseptsioon

Mercedes-Benz V-klassis sõidad lastega veelgi stressivabamalt, seiklejad kogevad iga hetke veelgi intensiivsemalt ja ärireisijad jõuavad sihtkohta mugavamalt ja stiilsemalt kui kunagi varem.

Vabandame, kuid teie seade ei toeta seda funktsiooni.

Vabandame, kuid teie seade ei toeta seda funktsiooni.

Proovige landscape režiimi aktiveerimiseks seadet pöörata. Või kasutage kõrgema eraldusvõimega seadet.

Kogu pere lemmik.

Mercedes-Benz V-klass on alati kohal – ja kõik on kaasas.
Pildil on näidatud pereväljasõit kolme lapse ja nende isaga.
Sulge
Mercedes-Benzi V-klassi reklaamklipp on elu täis: saage osa ühe perekonna sündmusterohkest nädalavahetusest.
Das gewünschte Video ist momentan leider nicht verfügbar. Bitte versuchen Sie es später noch einmal.
Vaata uuesti
Kõigile neile, kellel on suured plaanid.
Mercedes-Benz V-klass toetab teid kõigis elusituatsioonides. Kas vajate lisaruumi, et jalgpallivarustus kusagile paigutada, või plaanite perega jalgrattamatka või surfipuhkust - Mercedes-Benz V-klass saadab teid kõikidel väljasõitudel. Ja teeb neist tõelise elamuse.
Pildil on näidatud avatud tagaaknaga Mercedes-Benzi V-klass, kuhu ema ja tütar parajasti kotte laadivad.

Viib teie pere mugavalt sihtkohta.

Mercedes-Benz V-klass võimaldab teil reisida luksuslikult, mugavalt ja eelkõige turvaliselt.
Pildil on näidatud Mercedes-Benzi V-klass küljelt lähivaates koos kolme lapsega tagaistmetel ja emaga roolis.
Sulge
Otsetee lõbutsema.
Võtke ette reis oma unistuste sihtkohta. Olgu see mägedes või mere ääres, V-klassiga saab sõitjad ja pagasi turvaliselt ja mugavalt kõikjale transportida.
V-klassist võib vabalt ka meeskonnabuss saada, mahutades ideaalselt kogu spordivarustuse. Varieeritav istmekontseptsioon pakub ruumi kuni 8 inimesele ja pagasile.
Pildil on näidatud Mercedes-Benzi V-klassi ruumikontseptsioon ruumiga 8 inimesele ülalt.
Mercedes-Benzi V-klass varustuspaketiga AVANTGARDE koos AVANTGARDE välise sportpaketiga dünaamilises sõidusituatsioonis.

Sama väärtuslik kui perega veedetud aeg: kahe lükanduksega V-klass.

Kõige paremad vaated.

Teie kindel kaaslane - Mercedes-Benz V-klass.
Pildil on näidatud lainelaudur kaenla all oleva lainelauaga rannal jalutamas.
Sulge
Suur mugavus, kompromissitu turvalisus. 
V-klass võib arvukate juhiabisüsteemidega teid ka kõige ootamatutes olukordades aidata. Nii aitab näiteks standardvarustuses olev külgtuule abisüsteem teil puhanguliste tuulehoogude korral rajal püsida. 
Pildil on näidatud lähivaates Mercedes-Benzi V-klassi armatuurlaud ja sisselülitatud küljetuule abisüsteem.

Viib teid eesmärkidele lähemale.

Mercedes-Benz V-klass. Argipäevadeks ja tähtsündmusteks.
Pildil on näidatud lähivaates naine Mercedes-Benzi V-klassi roolis ja mees kõrvalistmel.
Sulge
Tuntav edu.
Mitte ainult õhtuse ürituse sissejuhatus - V-klass vaimustab oma ruumilise heliga igas olukorras. Võimendi- ja kõlarisüsteemi täiuslik kokkumäng Burmester® helisüsteemilt Burmester®-i ruumilise heli süsteem on saadaval V-klassi lisavarustuses, samuti V-klassi AVANTGARDE’i ja V-klassi EXCLUSIVE’i põhivarustuses. tekitab oma 15 kõlari abil teie sõidukist kontserdisaali.
Juhi ja kaassõitjate vestlust vahendatakse integreeritud mikrofoni abil eest taha - selgelt ja võimendusega.
Pildil on näidatud lähivaates Burmester®-i ruumilise heli süsteem Mercedes-Benzi V-klassis.
Kõigile, kelle töö on nende kutsumus.
Inimesed, kes armastavad oma tööd, näevad selles tihtipeale oma kutsumust. Nii näiteks teeb muusik päeval proovi, aga töötab tihti ka pärast päikeseloojangut. Sellise elukorralduse puhul on eriti oluline, et kõik toimiks võimalikult mugavalt ja muretult. Siinkohal tulevadki Mercedes-Benz V-klassi omadused eriti hästi esile. V-klassi stiilsesse sisemusse mahub kõik, mis teeb päeva eriliseks: kuulsast sopranist staarmuusikuni koos tema instrumentidega. 

Alati stiilne välimus.

Ametialasele edule aitab kaasa see, kui on truu kaaslane, keda usaldada. Eriti juhul, kui see kaaslane esindab eksklusiivset mobiilsust nagu V-klass.
Meeleolukal õhtupildil on näidatud naine, astumas välja Mercedes-Benzi V-klassi lükanduksest.
Sulge
Meeleolukal ööpildil on näidatud avatud lükanduksega Mercedes-Benzi V-klass.

2 lükanduksega Mercedes-Benz V-klass.

Kus mugavus ja elegantsus on argipäev.
Mercedes-Benzi V-klassiga toimub sihtkohta jõudmine alati mugavalt ja elegantselt. Täpselt sama moodi toimib ka selle laadimine ja mahalaadimine: eraldi avatavat tagaklaasi on võimalik mehaaniliselt avada ja sulgeda - ja seda tagaluugist sõltumatult.
Pildil on näidatud Mercedes-Benzi V-klass avatud tagaklaasiga.

Kuidas alati stiilselt saabuda?

Mercedes-Benz V-klassiga.
Muljetavaldav lavastus EXCLUSIVE varustuspaketiga Mercedes-Benzi V-klassist.
Sulge
EXCLUSIVE varustuspaketiga Mercedes-Benzi V-klassi salongist kiirgab VIP-salongi hinnalisust.

Muudab sõiduki salongi VIP-salongiks. Varustuspakett EXCLUSIVE.

Läbi ja lõhki eksklusiivne.
Kes on ametialaselt edukas, soovib, et tal oleks ka sellele vastav transpordilahendus. EXCLUSIVE varustuspaketiga Mercedes-Benz V-klass vastab sellistele nõudmistele ideaalselt. Nii kujutavad harjatud alumiiniumist disainielemendid endast erilist silmailu. Ja panoraamkatuseluuk pakub lisaväärtust. 
Pildil on näidatud Mercedes-Benzi V-klass eest- ja tagantvaates linnulennult.

Seikluste otsingul.

Mercedes-Benz V-klass. Meeliülendav sõidunauding.
Katuseboksi ja tagaosa jalgrattahoidikuga varustatud Mercedes-Benzi V-klassi sõiduk dünaamilisel kurvisõidul – vastu uutele seiklustele.
Sulge
Pildil on näidatud Mercedes-Benzi V-klassi sõiduk tagaosa jalgrattahoidikuga, millele saab panna kuni 4 jalgratast iga uue seikluse jaoks.

Seiklemiseks kahel rattal: tagaosa jalgrattahoidik kuni neljale jalgrattale.

Panipaigad igaks elujuhtumiks.
Kes reisib palju, sellel on palju rääkida - ja tihti ka transportida. Mercedes-Benz katuseboksiga pole see mingi probleem: selle mahuks on kuni 400 liitrit ja see suudab kanda kuni 75 kg. Boks paigaldatakse lihtsalt ja turvaliselt katuseraami külge, mis omakorda on kinnitatud sõiduki katuse külge. 
Pildil on näidatud Mercedes-Benzi V-klassi sõiduk katuseboksiga, mis pakub järgmise seikluse tarvis kuni 400 liitrit mahtu.

Püüeldes uute eesmärkide poole.

Mercedes-Benz V-klass. Kui elust saab elamus.
Pildil on näidatud Mercedes-Benzi V-klassi sõiduk rannal ja kaks naist, kes plaanivad peale laadida oma võidusõidurattad.
Sulge
Jõuate sihtpunkti pingevabalt. 
Multimeediasüsteem COMAND Online COMAND Online on valikuliselt saadaval V-klassile ja V-klassi mudelile AVANTGARDE. V-klassi EXCLUSIVE’i mudeli puhul on tegu standardvarustusega. Selleks et saaksite kasutada kõiki COMAND Online'i funktsioone, on vajalik internetipaketi ja Bluetooth®-i funktsiooniga telefon või mobiiltelefon. aitab juhil turvaliselt ja pingevabalt sihtkohta jõuda. Kiire kõvakettanavigatsioon arvestab teekonda planeerides aktuaalset liiklusinfot. COMAND Online kuvab neid andmeid selgelt topograafiliste 3D-kaartide abil. Veelgi suurema rahulolu eest hoolitsevad COMAND Online meelelahutus- ja kommunikatsioonitööriistad: internetibrauser, multimeediaekraan, sisseehitatud 80 GB kõvaketas ja DVD-draiv panevad peaaegu unustama, et ollakse reisil ja mitte kodus elutoas.
Pildil on näidatud kiire kõvakettanavigatsiooniga multimeediumsüsteem COMAND Online lähivaates.
Iga maastik on hea maastik.
Pidev nelikvedu 4MATIC Pidev nelikvedu 4MATIC on valikuline V-klassi mudelite 7G-TRONIC PLUS ja AVANTGARDE’i ning V-klassi mudeli EXCLUSIVE puhul.  aitab  teid alati kindlalt edasi: see tagab suurepärase haarduvuse ja sõidustabiilsuse pea igal pinnasel. Tõeline eelis inimestele, kes soovivad end igal maastikul koduselt tunda. Nii pääsete maailma kõige kaugematesse nurkadesse - ja seiklused võivad alata. 
Pildil on näidatud detailvaade 4MATICu kirjast Mercedes-Benzi V-klassi sõidukil.
Mercedes-Benzi V-klassi sektsioonvaade näitab üht 2 üksikistmega ja salongi tagaossa paigutatud jalgrattaga varianti.

Mercedes-Benz V 220 d koos BlueEFFICIENCY paketi ja sellega seotud 7G-TRONIC PLUSiga: kütusekulu linnas/asulaväline/kombineeritud: 7,3/6,4/6,8 l/100 km; CO2-emissioonid kombineeritud: 179 g/km; efektiivsusklass: B.<p>Kütusekulu ja CO2-heidet kajastavad näitajad on saadud järgides ettekirjutatud kontrollimetoodikat (§ 2 nr 5, 6, 6a Pkw-EnVKV kehtiva redaktsiooni kohaselt). Andmed ei käi konkreetse sõiduki kohta ega ole pakkumise osa, vaid on mõeldud üksnes erinevate sõidukitüüpide võrdlemiseks. Väärtused kõiguvad olenevalt sõiduki ratastest/rehvidest.<br />Edasise info ametliku uute sõiduautode kütusekulu ja ametlike spetsiifiliste CO2-emissioonide kohta leiate jaotisest „Suunised sõiduautode kütusekulu, CO2-emissioonide ja elektrikulu kohta“, mis on tasuta saadaval kõigis müügipunktides ning ettevõtte DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH (www.dat.de) veebisaidil.</p>

Mercedes-Benz V 250 d koos BlueEFFICIENCY paketi ja sellega seotud 7G-TRONIC PLUSiga: kütusekulu linnas/asulaväline/kombineeritud: 7,1/6,6/6,8 l/100 km; CO2-emissioonid kombineeritud: 179 g/km; efektiivsusklass: B.<p>Kütusekulu ja CO2-heidet kajastavad näitajad on saadud järgides ettekirjutatud kontrollimetoodikat (§ 2 nr 5, 6, 6a Pkw-EnVKV kehtiva redaktsiooni kohaselt). Andmed ei käi konkreetse sõiduki kohta ega ole pakkumise osa, vaid on mõeldud üksnes erinevate sõidukitüüpide võrdlemiseks. Väärtused kõiguvad olenevalt sõiduki ratastest/rehvidest.<br />Edasise info ametliku uute sõiduautode kütusekulu ja ametlike spetsiifiliste CO2-emissioonide kohta leiate jaotisest „Suunised sõiduautode kütusekulu, CO2-emissioonide ja elektrikulu kohta“, mis on tasuta saadaval kõigis müügipunktides ning ettevõtte DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH (www.dat.de) veebisaidil.</p>

Eelised.


Eelised.

V-klassi mitmekülgsus.

Soliidne ja mugav sõiduk ärikliendile või ruumikust ja luksust hindavale perele. Auto sisemuses domineerivad kõrgekvaliteedilised materjalid ning läbimõeldud värvikombinatsioonid.

Eelised.


Eelised.

V-klassi mitmekülgsus.

Soliidne ja mugav sõiduk ärikliendile või ruumikust ja luksust hindavale perele. Auto sisemuses domineerivad kõrgekvaliteedilised materjalid ning läbimõeldud värvikombinatsioonid.

Pildil on näidatud Mercedes-Benzi V-klassi optiliselt, haptiliselt ja ergonoomiliselt lummav juhiruum.
Pildil on näidatud optiliselt, haptiliselt ja ergonoomiliselt lummav Mercedes-Benzi V-klassi juhiruum.

Mugavustsoon.

Elamus kõigile meeltele – visuaalselt, heliliselt ja ergonoomiliselt. Eksklusiivsed detailid, nagu kvaliteetne meediaekraan, rõhutavad luksuslikkust.

Pildil on näidatud Mercedes-Benzi V-klassi eksklusiivne juhiruum, täiusliku disaini ja esmaklassilise materjalivalikuga.

Avar juhiruum.

Sõiduki täiusliku disainiga sisemuses on kasutatud esmaklassilisi materjale. PanoraamkatuseluukValikuliselt on saadaval panoraam-lükandkatus. See kuulub V-klassi EXCLUSIVE’i varustusse. hellitab teid lisavalguse ja -õhuga.

Pildil on näidatud salongi tagaosa 4 mugava üksistme ja avatud lükanduksega.

Imeline varieeruvus. 

V-klassi sisemus on varieeritav vastavalt vajadusele, tegemata samal ajal järelandmisi sõidumugavuses. V-klass transpordib kuni 8 inimest ja nende pagasi. 

Standardvarustuses on salongi tagaossa paigutatud 4 mugavat üksikistet, mida on igal ajal lihtne eemaldada.

Pildil on näidatud Mercedes-Benzi V-klass avatud juhi- ja lükanduksega.

Paindlikkus.

Praktiline kitsaste liiklusolude korral: sõiduki vasakul küljel paiknev lükanduks pakub täiendavat ligipääsu asjade peale- või mahalaadimisel nagu ka sõidukisse sisenemisel ja väljumisel. 

Pildil on näidatud kavansiitsinine V-klassi Mercedes-Benz eraldi avatava tagaklaasiga.

Tõhus laadimine. 

Laadimise lihtsustamiseks on Mercedes-Benz V-klassi tagaluugi klaas avatav luugist eraldiseisvalt – see lihtsustab laadimist kitsastes oludes.


Veetlev olemus.

Eksklusiivne disain: V-klass valdab täiuslikult Mercedes-Benzi disainikeelt. Kuid atraktiivseks ei tee seda mitte ainult väljendusrikkus. Ka V-klassi salong veenab oma kvaliteetsete materjalidega.


Veetlev olemus.

Eksklusiivne disain: V-klass valdab täiuslikult Mercedes-Benzi disainikeelt. Kuid atraktiivseks ei tee seda mitte ainult väljendusrikkus. Ka V-klassi salong veenab oma kvaliteetsete materjalidega.

Salongikontseptsioon


Paindlik istmekontseptsioon. 

Suur mitmekesisus igapäevasel kasutamisel: 6, 7 või 8 istmega V-klass on erakordselt mitmekülgne.

Salongikontseptsioon


Paindlik istmekontseptsioon. 

Suur mitmekesisus igapäevasel kasutamisel: 6, 7 või 8 istmega V-klass on erakordselt mitmekülgne.

Mercedes-Benzi V-klassi sektsioonvaade näitab ülevalt kahte kolmekohalist istepinki sõidukis.
Mercedes-Benzi V-klassi sektsioonvaade näitab ülevalt kolmekohalist istepinki ja pagasi ning suuremõõtmelise kauba paigutamiseks mõeldud ruumi.
Mercedes-Benzi V-klassi sektsioonvaade näitab ülevalt 2 üksikistmega ja tahapaigutatud jalgrattaga varianti.
Mercedes-Benzi V-klassi sektsioonvaade näitab ülevalt Mercedes-Benzi V-klassi moodulpõhist istmekontseptsiooni üksikistmete ja kolmekohalise istepingiga.
Mercedes-Benzi V-klassi sektsioonvaade näitab ülevalt tagaistmete näoga vastastikku pööratud asetust ja klapitavat lauda.
Pildil on näidatud Mercedes-Benzi V-klassi tagaosa avatud tagaluugiga ja vaatega pagasi ja reisijate kaitsevõrgule.

Sõiduki pikkused


Mercedes-Benz V-klass on saadaval 3 erinevas pikkuses.

Vastavalt teie vajadustele: kompaktne, pikk või ülipikk.

Sõiduki pikkused


Mercedes-Benz V-klass on saadaval 3 erinevas pikkuses.

Vastavalt teie vajadustele: kompaktne, pikk või ülipikk.

 • Kompaktne

  Pildil on näidatud Mercedes-Benzi V-klassi kompaktversioon külgvaates.

  Sõiduki pikkus

  4,895 m

  Sõiduki kõrgus: 1,88 m.
  Mahub pea igasse maa-alusesse parklasse!

  Pakiruumi maht

  610 l

  maksimaalselt 8 istekoha korral.

 • Pikk

  Pildil on näidatud Mercedes-Benzi V-klassi pikk versioon külgvaates.

  Sõiduki pikkus

  5,140 m

  Sõiduki kõrgus: 1,88 m.
  Mahub pea igasse maa-alusesse parklasse!

  Pakiruumi maht

  1030 l

  maksimaalselt 8 istekoha korral.

 • Ülipikk

  Pildil on näidatud Mercedes-Benzi V-klass ülipikas versioonis külgvaates.

  Sõiduki pikkus

  5,370 m

  Sõiduki kõrgus: 1,88 m.
  Mahub pea igasse maa-alusesse parklasse!

  Pakiruumi maht

  1410 l

  maksimaalselt 8 istekoha korral.

Mercedes-Benz Intelligent Drive


Mercedes-Benz Intelligent Drive.

Intelligentsed süsteemid suurema ohutuse, mugavuse ja ühenduvuse jaoks.

Mercedes-Benz Intelligent Drive


Mercedes-Benz Intelligent Drive.

Intelligentsed süsteemid suurema ohutuse, mugavuse ja ühenduvuse jaoks.

Avariiennetussüsteem COLLISION PREVENTION ASSIST

<p>Kohanduv pidurdusabisüsteem on saadaval V-klassi lisavarustuses, samuti V-klassi AVANTGARDE’i ja V-klassi EXCLUSIVE’i põhivarustuses. Tegemist on osaga lisavarustuses olevast juhiabisüsteemide paketist.</p>COLLISION PREVENTION ASSIST aitab juhil hoida eessõitva sõidukiga pikivahet ja hoiatab kokkupõrkeohu korral helisignaaliga.

COLLISION PREVENTION ASSIST hoiatab visuaalselt, kui pikivahe eessõitva sõidukiga on lubatust väiksem. Samal ajal lülitab süsteem sisse pidurdusabi BAS PRO, mis suurendab pidurdusjõudu, kui juht pidurdab liiga nõrgalt.

LED Intelligent Light System esituled.

LED Intelligent Light System on saadaval V-klassi lisavarustuses, samuti V-klassi AVANTGARDE’i ja V-klassi EXCLUSIVE’i põhivarustuses.LED Intelligent Light System esituled kohanduvad vastavalt valgus- ja ilmastikutingimustele. See kergendab juhi tööd.

Reguleeritavad esituled kohanduvad automaatselt sõidusituatsiooniga. Kaugtulede abisüsteem hoolitseb selle eest, et ei pimestataks vastutulevaid sõidukeid. Aktiivne kurvituli suunab esilaternad kurvi suunas ning parandab nii sõidutee valgustatust.

Rajahoidik Lane Keeping Assist.

Rajahoidik Lane Keeping AssistSõidurajalt kõrvalekaldumise hoiatussüsteem on valikuline V-klassi mudelite AVANTGARDE ja EXCLUSIVE puhul seoses valikulise sõidurajapaketi või valikulise juhiabisüsteemide paketi puhul. aitab vältida õnnetusi, mis tulenevad sõidurajalt kõrvalekaldumisest. Süsteem töötab alates kiirusest 60 km/h ja selle tundlikkust saab reguleerida.

Mitmeotstarbeline kaamera suudab tuvastada sõidutee piirded ning kontrollib, kas sõiduk püsib sõidurajal. Süsteem hoiatab rooli vibreerimisega, kui juht ületab tahtmatult pidev- või katkendjoone.

Pikivahe hoidja DISTRONIC.

Pikivahe hoidja DISTRONIC<p>Aktiivne pikivaheabi DISTRONIC on saadaval V-klassi, V-klassi AVANTGARDE’i ja V-klassi EXCLUSIVE’i lisavarustuses.</p> aitab eessõitva sõidukiga tuvalist pikivahet hoida ning vähendab koormust pikkadel teekondadel ja ummikus sõitmisel.

Radarite toel töötav süsteem pidurdab vajaduse korral ja kiirendab võimaluse korral taas teie poolt määratud soovitud kiirusele. Nii väheneb eessõitjale otsasõitmise oht ja suureneb sõidumugavus.

Mercedes-Benz Intelligent Drive


Mercedes-Benz Intelligent Drive.

Jõudlust suurendav mugavus ja eeskujulik turvalisus.

Mercedes-Benz Intelligent Drive


Mercedes-Benz Intelligent Drive.

Jõudlust suurendav mugavus ja eeskujulik turvalisus.

Olgu tipptund, pikad öösõidud või tundmatud marsruudid – teie V-klassi sõiduk vähendab just stressirohketes olukordades teie koormust. Selle taga on kontseptsioon, mis muudab Mercedes-Benziga sõitmise ohutuks ja ainulaadseks: Mercedes-Benz Intelligent Drive. Sest rooli taga veedetud aeg on teie aeg. Aeg lõõgastuda. Aeg jõudu koguda. Et jõuaksite sihtkohta eelkõige ohutult, kuid alati ka pingevabalt.

Pikivahe hoidja DISTRONICuga Mercedes-Benzi V-klass hoiab automaatselt pikivahet eessõitva sõidukiga ja abistab juhti näiteks kiirteedel sõites või sagedast peatumist nõudvas liikluses.

Pikivahe hoidja DISTRONIC

COLLISION PREVENTION ASSIST Mercedes-Benzi V-klassis tuvastab eessõitva sõiduki ning võib aidata ära hoida tagantkokkupõrkeid.

COLLISION PREVENTION ASSIST

Dünaamiline sõit Mercedes-Benzi V-klassis. Küljetuule abisüsteem võib tugevate küljetuule puhangute puhul aidata vältida rajalt kõrvalekaldumist.

Külgtuuleassistent Crosswind Assist

Sõidurajapakett hoolitseb Mercedes-Benzi V-klassis suurema ohutuse eest sõiduraja hoidmisel ja sõiduraja vahetamisel.

Sõidurajapakett

ATTENTION ASSIST suudab tuvastada tüüpilisi väsimuse ilminguid ning hoiatada Mercedes-Benzi V-klassi juhti.

ATTENTION ASSIST

Juhiabisüsteemide paketiga Mercedes-Benzi V-klass toetab turvalist sõitu ning aitab vältida õnnetusi.

Juhiabisüsteemide pakett

Pimenurgaabiga Mercedes-Benzi V-klass aitab vältida sõiduraja vahetusel juhtuvaid õnnetusi, näiteks kiirteedel.

Pimenurgaassistent Blind Spot Assist

PRE-SAFE®-i süsteem tuvastab varakult kriitilised sõidusituatsioonid ning kaitseb sõitjaid ennetavalt.

PRE-SAFE® süsteem

Liiklusmärgiabi abistab Mercedes-Benzi V-klassi juhti kiiruspiirangute näidu abil.

Traffic Sign Assist

Tagurduskaameraga parkimispakett abistab Mercedes-Benzi V-klassi juhti parkimiskoha otsingul ja manööverdamisel.

Tagurduskaameraga parkimispakett

Parkimispakett koos 360° kaameraga abistab Mercedes-Benzi V-klassi juhti täielikult parkimiskoha otsingul, samuti parkimisel ja manööverdamisel.

Parkimispakett koos 360° kaameraga

Mercedes-Benzi V-klassi LED intelligentne esitulede süsteem kohandab tuled paindlikult valitsevate valgus-, tee- ja ilmastikuoludega.

LED Intelligent Light System

Ühenduvus


Ühenduvus.

Sinu ligipääs Mercedes-Benzi digitaalmaailma.

Ühenduvus


Ühenduvus.

Sinu ligipääs Mercedes-Benzi digitaalmaailma.

Kogege reaalajas toimivat võrguühendust sõiduki ja maailma vahel.

Parim ühendus Sinu autoga – Mercedes me connect.

Parim ühendus Sinu autoga – Mercedes me connect.

Mercedes me connecti abil loovad Sinu nutitelefon ja Sinu Mercedes-Benz lummava ühenduse. Olgu siis teel või kodus – Mercedes me connecti abil näed auto olulisi andmeid, näiteks läbisõitu, rehvirõhku ja paagis olevat kütuse hulka kas Mercedes me portaalis või Mercedese telefonirakenduses. Telemeetriline diagnoosimine, abi avarii, hoolduse ja teelejäämise puhul, samuti Mercedes-Benzi hädakõnede süsteem tagab, et oled alati ühenduses ja liikled ohutumalt.

See süsteem võimaldab Sul mugavalt oma nutitelefonist välja otsitud sihtkoha saata oma Mercedes-Benzi. Live Traffic Informationi abil jõuab liiklusinfo Sinuni peaaegu reaalajas. Sõiduaja kalkuleerimine hoiatab liiklusummikute eest ja soovitab optimaalse stardiaja.

Registreeru ning kasuta teisigi teenuseid, mis rikastavad ja muudavad Su mobiilse igapäevaelu lihtsamaks.

Mercedes me connect teenuste aktiveerimine.

Mercedes me connect teenuste aktiveerimine.

Täna ei pea keegi leppima digitaalse mugavuse puudumisega. Ka Sina ei pea sellega leppima. Seepärast registreeru nüüd Mercedes me portaalis. Kohe pärast registreerumist ühendab Sinu kohalik Mercedes-Benzi edasimüüja Su auto Mercedes me kontoga. Pärast seda saad aktiveerida ja deaktiveerida oma seadeid, rakendusi ja teenuseid. Maksimaalse paindlikkusega ja täiesti privaatselt.

Pildid ja videod


Mercedes-Benz V-klassi pildid ja videod

Pildid ja videod


Mercedes-Benz V-klassi pildid ja videod

Külgvaade Mercedes-Benzi V-klass AVANTGARDE'ist parempoolse lükanduksega ja teise vasakpoolse lükanduksega.
Mercedes-Benzi V-klass pereväljasõidul mägedesse.
Soovitud video pole hetkel kahjuks saadaval. Proovige hiljem uuesti.
Vaata uuesti
Lähiülesvõte Mercedes-Benzi V-klassist, sõitmas päikeselisel päeval külavaheteel.
Briljanthõbedane Mercedes-Benzi V-klass öises atmosfääris avatud vasakpoolse lükanduksega.
Mercedes-Benzi V-klassi sportlik juhiruum. AMG Line'i värvilise ekraani ja süsinikviimistlusega ehisdetailidega näidikuplokk.
Mercedes-Benzi V-klassi EXCLUSIVE harjatud alumiiniumi viimistlusega ehiselementidega ja nappanahast mitmefunktsioonilise roolirattaga.
Mercedes-Benzi V-klassi EXCLUSIVE metallik värvitoonis ja panoraamkatuseluugiga.
Mercedes-Benzi V-klassi AVANTGARDE taustavalgustuse ja eebenipuidust viimistlusega ehiselementidega.
AMG Line'iga Mercedes-Benzi V-klassi AVANTGARDE esitleb end sportlik-eksklusiivselt.
AMG Line'iga Mercedes-Benzi V-klass esitleb end oma sportlik-eksklusiivse välimusega.
Mercedes-Benzi V-klass salongiülesvõte. Avatud lükanduks ja mugavad tagaistmed kutsuvad kaasa sõitma.