S-klassi sedaan.

Uus äriklassi mugavus.

S-klassi sedaan on autode valdkonnas standardiks tõhususe ja mugavuse osas – kõikehõlmavad uuendused muudavad selle Premium-segmendi liidriks. Nii hoolitseb see oma kaassõitjate kehalise ja vaimse heaolu eest. Mugavussüsteemidega, mis ergutavad või lõõgastavad teid vastavalt teie soovile. Ja abisüsteemid, mis aitavad teil kõike jälgida, et vähendada juhi pinget tõhusamalt kui kunagi varem. Eeskujulikuks turvalisuseks kõigil teekondadel.

Ostuhind tehasest, sh 19% KM

S-klassi kupee.

Disain – hingetuksvõttev veetlus.

S-klassi kupee loob etalone luksuskupeede segmendis. Seejuures vaimustab selle unelmate sõiduki uusim generatsioon kütkestavalt jõulise eksterjööri ja stiililoova, ainulaadse disainiga luksusliku salongiga.

S-klassi kabriolett.

Vabas õhus sõitmine – heaolu meelele.

Soe õhk, meeldiv päikesepaiste, vastupandamatult pehme nahk ja läikiv läikeviimistlus. Disaini meeleline selgus. S-klassi kabrioletiga sõitmine viib teid tõelisse joovastusse. Enam mugavamalt, luksuslikumalt ja intelligentsemalt pole võimalik vaba taeva all reisida.

Mercedes-Maybachi S-klassi sedaan.

Luksusliku automobiilsuse tipp.

Mercedes-Maybachi S-klassi sedaan ühendab kõrgklassi luksuse traditsioonilise elegantsiga. Selle imposantne välimus rõhutab neid väiteid igast perspektiivist. Siseruumis ootab teid avar ruumikus ja arhitektuur, mis vastab ühtaegu mitmeotstarbelisele töökeskkonnale ja eksklusiivsele salongile. Igas võimalikus mugavusaspektis vastab see teie kui esimese klassi reisija ootustele. Juhti toetavad optimaalselt modernsed abisüsteemid.

Ostuhind tehasest, sh 19% KM