Uus A-klassi sedaan.

Esimene 3-Box-disainiga A-klass.

Juba väikeste lastena oleme autosid joonistanud 3-Box-disainiga. Uue A-klassi sedaaniga hakkame uuesti sellest unistama. Nii dünaamiline ja seejuures ajatult elegantne siluett. Uus MBUX-ga (Mercedes-Benz User Experience) ja sportliku 3-Box-disainiga A-klassi sedaan.

Ostuhind tehasest, sh 19% KM

Uus A-klassi mudel.

Tere, Mercedes.

Kas tunnete teda? Te kohtate mõnda inimest ja teil on tunne, nagu tunneksite teda juba terve igaviku. Samamoodi on see uue A-klassi mudeliga. Te olete alles paar päeva koos teel olnud ja ta tunneb teie iseärasusi, teie tujusid, mida te kõige meelsamini armastate ning mida üldse mitte. Vaata et paremini kui te ise. Uus A-klassi mudel ja teie saate ühtäkki üheks. Et saaksite olla alati täpselt nii, nagu olete.

Ostuhind tehasest, sh 19% KM

Uus C-klassi sedaan.

Klassikaline sedaan, inspireerivalt dünaamiliseks loodud.

Eesmärk pole olla parem kui teised. Eesmärk on saada paremaks, kui sa juba oled. Ja see loeb. Nii nagu spordis, nii ka teedel. C-klass on kuulus oma ideaalsete proportsioonide, mugavuse, kvaliteedi ja jõuülekande poolest: et ennast iga päev, iga sõiduga ületada.

Ostuhind tehasest, sh 19% KM

E-klassi sedaan.

Sõidumugavuse ja sõiduohutuse tunnusmärk.

E-klassi sedaan on uue Mercedes-Benzi disainifilosoofia veenev tulemus. See kehastab modernset stiili ja elegantset sportlikkust nagu ei ükski teine kõrgklassi sedaan. Teie Mercedes-Benz Intelligent Drive'i tehnoloogiad vähendavad juhi koormust tuntavalt ning hoolitsevad mugavuse ja ohutuse eest, mis on sedaani kohta ainulaadsed – ja seetõttu täiesti tüüpilised just E-klassi jaoks.

Ostuhind tehasest, sh 19% KM

S-klassi sedaan.

Uus äriklassi mugavus.

S-klassi sedaan tähendab säästlikkust ja mugavust. Nii hoolitseb see oma kaassõitjate kehalise ja vaimse heaolu eest. Mugavussüsteemidega, mis ergutavad või lõõgastavad teid vastavalt teie soovile. Ja juhiabisüsteemid, mis tagavad esmaklassilise ohutuse ning vähendavad veelgi enam juhi koormust.

Ostuhind tehasest, sh 19% KM

Mercedes-Maybachi S-klassi sedaan.

Luksusliku automobiilsuse tipp.

Mercedes-Maybachi S-klassi sedaan ühendab kõrgklassi luksuse traditsioonilise elegantsiga. Selle imposantne välimus rõhutab neid väiteid igast perspektiivist. Siseruumis ootab teid avar ruumikus ja arhitektuur, mis vastab ühtaegu mitmeotstarbelisele töökeskkonnale ning eksklusiivsele salongile. Igas võimalikus mugavusaspektis vastab see teie kui esimese klassi reisija ootustele. Juhti toetavad suurepäraselt modernsed abisüsteemid.

Ostuhind tehasest, sh 19% KM