Uus G-klass.

Ajast tugevam.

Grazi insenerid arendasid juba pikalt täiesti uut tüüpi DNA-d. Maastikusõiduki DNA - ikooniline, vastupidav ja peaaegu hävimatu. Nad lõid osi, mille funktsioonid teenivad siiani oma eesmärki. Komponendid, mis moodustasid üle mitme põlvkonna unikaalse iseloomu. See, kes arvab, et uus G-klass on omas elemendis ainult maastikul, eksib. Ka tänavatel selgub, et Offroader ei tee mingeid järeleandmisi. Teel olles jõuavad dünaamika ja mugavus täiesti uuele tasemele ja toovad sõidurõõmu sfääridesse, millega G-klassi juhid on juba ammu harjunud.

Ostuhind tehasest, sh 19% KM

GLA.

Oma klassi sportlik maastur.

Luues uusi teid, väljaspool teekattega teid ja tundmatutel maastikel: mis puudutab uudishimu ja seiklushimu, siis GLA on tõeline maastikuauto. Teisest küljest: dünaamilised disainijooned kiirgavad puhast edasipüüutahet, peaaegu nagu sportkupee. See teeb GLA-st kultuurse Crossoveri. Linn on tema loomulik maastik. Sealt saab alguse iga tema seiklus, mille te ette võtate. Tere tulemast GLA-sse.

Ostuhind tehasest, sh 19% KM

GLC.

Funktsionaalsus ja ärksa intelligentselt üheskoos.

GLC on usaldusväärne ja elegantne saatja igas elu olukorras – ja on alati valmis sportlikeks etteasteteks. Selle ruumikus on esinduslik, uued Mercedes-Benz Intelligent Drive'i tehnoloogiad garanteerivad suurima võimaliku turvalisuse. Olgu tegemist pika reisiga koos perega või suure seiklusega koos sõpradega – GLC-ga ootab teid ees suur vabadus. Avastamisrõõm oma klassi edumeelseima linnamaasturiga.

Ostuhind tehasest, sh 19% KM

GLE.

All kinds of strength.

Lisavarustusena saadaoleva hüdraulilise High-End veermiku ja revolutsioonilise MBUX-ga (Mercedes-Benz User Experience) maalib uus GLE uue pildi linnamaasturist. Intelligentne, tähelepanelik ja arvestavam kui kunagi varem.

Ostuhind tehasest, sh 19% KM

GLS.

Piirideta elegants.

Aja, edu, kogemusega eesmärgid ei kahane. Ainult tee läheb ilusamaks. Täiesti erilises GLS-is, S-klassi linnamaasturis. Rahu ja enesekindlus? Seda te pole veel kogenud. Jõud? Igal ajal piisav. Piirid? Meile teadaolevalt mitte. Mugavus, ruumikus, varustusvalikud – pole mingit küsimust, GLS sobib ideaalselt pikaks, stressivabaks reisimiseks. Ja ka kõvakatteta teedel tunnete ennast GLS-is nagu kodus.

Ostuhind tehasest, sh 19% KM