Valmis põnevateks päevadeksja öödeks.

Vabastage end rutiinist ja avastage uusi teid. Nautige V-klassi ja Marco Pologa laialdast vabadust.

V-klass ja Marco Polo


Veel rohkem elurõõmu.

V-klass ja Marco Polo


Veel rohkem elurõõmu.

Marco Polo Outdoor
Mercedes-Benz V-klass & Marco Polo: veel rohkem elurõõmu
Vaata uuesti

Nädalavahetuses peitub palju enamat. V-klass ja Marco Polo ühendavad meeldiva vaba aja veetmise sõiduga ja erakordsete sihtkohtade vallutamist ei peata enam miski.

Suur seiklus.

Sõit V-klassiga.

Suur seiklus.

Alati seiklusrohke – nii linnadžunglis kui ka vabas looduses. Sest V-klassis on piisavalt ruumi sõpradele ja perele. Oma suurust ei tõesta ta vaid oma suursuguse interjööriga, vaid ka stiilse välimusega. Tõeline nähtus universaalautode seas. Kuna uus kogemus võib oodata juba järgmise kurvi taga, üllatab V-klass oma tõhusa sõidumugavuse ja tõelise sportlikkusega kuni kaheksale reisijale. Nii on elu üks tõeline elamus.

Järgmine peatus: iluuni.

Sõit Marco Pologa.

Järgmine peatus: iluuni.

Stiilne uuendus metsikuteks seiklusteks vabal ajal: Marco Polo. Ka pärast seiklusrohket päeva ei peatu sõidukelamu üllatamast. Silmapilkselt pakub see kuni neljale inimesele mugavaid magamisasemeid ja tänu stiilsele kujundusele loob meeldiva kodu tunde. Nii avaneb lisaks katusevoodile ka seikleja süda. Marco Polo läbimõeldud interjöör soosib vabadust ja õhutab oma kõrgetasemelise sõidumugavusega uutele seiklustele. Vabadus saab olla nii stiilne.