Ekskursioonid kodulehel
 

16 500-ruutmeetrise muuseumiala läbimine tähendab viie kilomeetri pikkust teekonda. Kuid muuseumi kodulehel saab vaid paari hiireklikiga kujundada just endale sobiva muuseumikogemuse. Legendide saale on muuseumis seitse, Collection saale viis - ja kõikide neis olevate eksponaatide kohta on olemas digitaalne info ning 360kraadised vaated. (http://mb4.me/Rundgang).
 

Iga muuseumikülastus on unikaalne ning et seda tagada ka virtuaalmaailmas, viivad ekskursioone läbi erinevad Mercedesega seotud giidid. Nende hulka kuuluvad Jutta Benz, kes on auto leiutaja Carl Benzi ja tema naise Bertha lapselapselaps (http://mb4.me/JuttaBenz). Samuti Bernd Mayländer, kes juhtis 20 aasta vältel F1 etappidel ohutusautot (http://mb4.me/BerndMaylaender2), samuti Mercedes-Benz Group AG disainijuht  Gorden Wagener ja paljud teised.
 

Interaktiivsed ekskursioonid Instagramis
 

Mercedes-Benzi muuseumi giididel on rääkida lugematul arvul põnevaid lugusid. Neid jagatakse muuseumis ja Instagramis: nii püsiekspositsiooni (http://mb4.me/MuseumTour) kui ka praeguse erinäituse “40 aastat Mercedes-Benz G-klassi” kohta (http://mb4.me/40Jahre_G_Klasse).
 

Ekskursioonid YouTube’is
 

Edukas juutuuber Shmee150 külastas muuseumi ning jagab 180-kraadises virtuaalreaalsuse formaadis viit vähetuntud fakti Mercedes-Benzi ja selle eelkäijate kohta (http://mb4.me/Top5). Huvilised saavad ka ise muuseumis ringi vaadata.
 

Kui teil on rohkem aega, osalege täiemahulisel ekskursioonil „Mercedes-Benzi muuseum öösel“ (http://mb4.me/Nachts_im_Museum).
 

Eriti põhjalik Mercedes-Benz Classic
 

Mercedes-Benz Classic pakub eriti põhjalikku digitaalmaailma. Kõige olulisemad mudelid, arhiivid, kollektsioonid ja palju muud: avasta see kõik kodulehel https://www.mercedes-benz.com/en/classic/.
 

Ja veel palju muud…
  

Milline klassikaline Mercedes-Benz sobib sulle kõige paremini? Vasta küsimustele ja saa teada: http://mb4.me/Quiz.
 

Praktilised nõuanded, kuidas oma klassikaline auto pärast talve taas tippvormi viia: http://mb4.me/AuswinternTipps.
 

Mercedes-Benzi ajakirjade telefonirakenduse, mille abil saad ajakirju tasuta lugeda,  leiad Androidile siit: http://mb4.me/MercedesMagazin_android ja iOSile siit: http://mb4.me/MercedesMagazin_iOS.
 

Aksessuaarid, riided ja palju muud Mercedes-Benz Classic veebipoest:

https://www.mercedes-benz-classic-store.com/.