Citan Mixto | Mercedes-Benzi tarbesõiduk

Piisavalt ruumi meeskonnale ja kaubale: Citan Mixto.

Citan Mixto: linna kangelane.

Citan on kompaktsete mõõtmetega väikekaubik, mille suur lastiruum sobib hästi mitmekesisteks väljakutseteks.

Majanduslikult rääkides on Citan igal juhul kasumlik: selle tõhus BlueEFFICIENCY tehnoloogiaga mootor 1, kütusekulu alates 4,3 l/100 km2, kõrge töökindlus ja pikad hooldusintervallid ning  samuti atraktiivsed tingimused3ei koorma teie eelarvet. Ja veendumaks, et jõuate alati ohutult sinna, kuhu tahate minna on Citani standardvarustuses adaptiivne stabiilsukontroll (ESP) ja ABS-pidurid.  

Tänu mugavatele istmetele, lihtsale käsitlusele ja reguleeritavale vedrusstusele on Citan äärmiselt mugav ja agiilne linnas liikumiseks koos 6G-DCT topeltklapiga siduriga4(lisavarustuses). Laadimisel ja mahalaadimisel võite nautida ruumikust ja mida lihtsustavad ka laiad uksed ja madal laaadimisserv.

Citan on kõik, mida Sa ootad Mercedese tähega kaunistatud väikekaubikult. Avasta kõik mugavused proovisõidul.

1

BlueEFFICIENCY pakett koos start-stop süsteemiga on bensiinimootoriga Citanil standardvarustuses, diiselmootori puhul lisavarustuses.

2

Kaubikuna (N1) registreeritud Citan kaubik 108 CDI koos BlueEFFICIENCY paketiga ja 5-käigulise manuaalkäigukastiga. Kütusekulu linnas (l/100 km) / maanteel (l/100 km) / keskmine (l/100 km): 5,0–4,7/4,4–4,2/4,6–4,3 l/100 km; keskmine CO2 heide (g/km): 119-112 g/km [*].  Tegelik kütusekulu sõltub muu hulgas sõiduki massist ja valitud lisavarustusest.

3

MobiloVan kehtib kõikidele uutele Mercedes-Benz Vito, Sprinter ja Citan sõidukitele, mis on soetatud Mercedes-Benzi Eesti volitatud müügivõrgu kaudu ja siin esmaselt registreeritud alates 1. oktoobrist 2012. Peale kahe kasutusaasta möödumist pikendatakse teel juhtuva tehnilise rikke puhul tasuta autoabi ja mobiilsuslahenduste pakkumise või käivitusprobleemide juhtumite korral kehtivat MobiloVan mobiilsusteenust iga volitatud Mercedes-Benz töökojas teostatud korralise hoolduse järel kuni järgmise tehnilise hoolduseni ja nii kuni 30 aasta möödumiseni.

4

Topeltklapiga siduriga käigukast 6G-DCT on kaubikuna (N1) registreeritud Citan 112 kaubikul lisavarustuses. Kütusekulu linnas (l/100 km) / maanteel (l/100 km) / keskmine (l/100 km): 8,1–7,9/5,6–5,5/6,5–6,4 l/100 km; keskmine CO2 heide (g/km): 147-144 g/km [*].  Tegelik kütusekulu sõltub muu hulgas sõiduki massist ja valitud lisavarustusest. Ei kehti Citan Mixto korral.

Silmapaistvad omadused.

  1. Mugavus
  2. Sõidurõõmu
  3. Ökonoomsus
  4. Paindlikkus
  5. Turvalisus
Citan Mixto: teab, et sisu loeb.

Citan ühendab meeldiva kasulikuga: Sa naudid töötamist tema sõbalikus interjööris. Funktsionaalsus ja mugavus avaldavad muljet juba sisseistumisel - kõrgendatud istekohad, madal laadimisserv ja uksed, mis teevad asjade peale- ja mahalaadimise kergemaks.

Mugav juhiiste toetab selga on hingav, vastupidav ja seda saab käsitsi reguleerida vastavalt juhi vahadustele nagu ka rooli kõrgust. Nii näidikutepaneel kui lülitid on paigutatud juhile käepäraselt ning lisavad salongi esteetikale. Standard soojendus- ja ventilatsioonisüsteem ning praktilised hoiupaigad aitavad kaasa meeldiva töökeskkonna loomisele.

Citan Mixto: ühendab töö ja sõidurõõmu.

Citani tugevused aitavad sind iga tööga - sõiduki kompaktne mitmekülgsus tuleb kasuks linnaliikluseks ja linnast väljas ning maanteedel saate nautida suurt veojõudu. 
Valige oma nõudmistele vastav suure pöördemomendiga diiselmootor võimsusega 55 kW1 (75 PS), 66 kW2 (90 PS) ja 81 kW3(110 PS) või kaasaegne 84 kW4 (114 PS) võimsusega bensiinimootor. nnovatiivne BlueEFFICIENCY tehnoloogia5 vähendab kütusekulu ja suurendab seeläbi teie kasumlikkust. Sõltuvalt mootori versioonist on paigaldatud 5- või 6-käiguline manguaalkäigukast, mis tagab tõhusa jõuülekande. Lisavarustuses olev topeltklapiga 6G-DCT6 ühendab manuaalkäigukasti dünaamilisuse automaatkäigukasti mugavusega.
Kõik tehnilised komponendid on üksteisega täpselt kohandatud - alates roolivõimendist ja vedrudest ning amortisaatoritest kuni ABS-piduriteni. See tähendab, et saad alati nautida Citani reageerimisvõimet ja lõõgastuda.

Citan: tasub ennast ära. Praegu ja tulevikus.  

Mercedes-Benz peab oma kohustuseks tagada, et Citani disain, nagu ka kõikide teiste sõidukite oma, aitab kujundada mobiilsuse tulevikku vastutustundlikkult ja jätkusuutlikult. Citan järgib neid väärtusi eriti just linnaliikluses. Moodsad mootorid ja innovatiivne BlueEFFICIENCY tehnoloogia5 hoiavad  CO2-heitkogused ja kütusekulu madalal, alates 4.3 l/100 km.1 
Ka kulutõhususe seiskohast on Citan mõistlik valik, mitte ainult oma hinna poolest, vaid ka madalate jooksvate kulude tõttu, mis tulenevad kütuse efektiivsest tarbimisest ja pikkadest hooldusintervallidest kuni 40 000 km-ni.

Mercedes-Benz kaubikute jaoks on parim võimalik kättesaadavus sama oluline kui Sinu jaoks. Rõhutame seda Mercedes-Benz MobiloVan7, 8eluaegse mobiilsusgarantiiga. See on Citani oluline panus jätkusuutlikusse ja pikaaegsesse kasumlikusesse. Reis-reisi järel.

Kaasaegsed mootorid, elektriline roolivõimendi ja käiguvahetuse näidik on tõhusa sõidu aluseks. BlueEFFICIENCY paketi5abil on võimalik veelgi suurendada oma sõoduki efektiivsust.

Citan: võtab vastu iga väljakutse.

Citan ületab iga väljakutse muljetavaldava paindlikkusega. Ta ei saa Sinu eest tööd ära teha, kuid ta saab sõltuvalt töö iseloomust selle tegemise lihtsamaks muuta. Peale kasutamist sa ei kujuta ette sõidukit ilma intelligentse veoseruumita ning madala laadimisservata. Lisaks lihtsale laadimisele ja mahalaadimisele on kaubikul teisigi tugevusi nagu kõrge transpordivõimsuse paindlikkus: kuni kaks lükandust ja kahepoolsed tagauksed, mis avanevad kuni 180°-ni tagades suurepärase juurdepääsu.

Citan Mixto: Eeskujulik turvalisus.

Citan on ka ohutuse esirinnas: adaptiivne stabiilsuskontroll (ESP), pidurdusassistent Brake Assist ja ABS-pidurid paistavad silma lühikese pidurdusteekonnaga isegi märjal teel. Sõltumatu vedrustus on alati teega kontaktis. Lume, muda või liiva peal sõites võid ASR veojõu kontrossüsteemi välja lülitada.

Reguleeritava kõrgusega eelpingutitega ja pinge piirajaga kolme-punkti turvavöö tagab suurepärase toetuse ning hädapidurduse korral aktiveeritakse ohutuled.

Citani standardvarustuses on juhi turvapadjad päevasõidutuled ja mäestardi abisüsteem Hill Start Assist. Lisaks on valikus kaassõitja turvapadi,9 mis vähendab vigastuse tekke riski õnnetuse tagajärjel. Lisavarustusse kuuluvad veel valgus- ja vihmasensor, rehvirõhu andur ja tagurduskaamera, mis aitab parkimiskohta manööverdamisel. 

Tänu Citani populaarsusele on lisavarustuses saadaval varguskaitsepakett, mis kaitseb teie kaubikut sissemurdmise, varguse või ärandamise eest.

1

Kaubikuna (N1) registreeritud Citan kaubik 108 CDI koos BlueEFFICIENCY paketiga ja 5-käigulise manuaalkäigukastiga. Kütusekulu linnas (l/100 km) / maanteel (l/100 km) / keskmine (l/100 km): 5,0–4,7/4,4–4,2/4,6–4,3 l/100 km; keskmine CO2 heide (g/km): 119-112 g/km [*].  Tegelik kütusekulu sõltub muu hulgas sõiduki massist ja valitud lisavarustusest.

2

Kaubikuna (N1) registreeritud Citan kaubik 109 CDI ja Citan Mixto 109 CDI koos BlueEFFICIENCY paketiga ja 5-käigulise manuaalkäigukastiga. Kütusekulu linnas (l/100 km) / maanteel (l/100 km) / keskmine (l/100 km): 5,2–4,7/4,5–4,2/4,7–4,3 l/100 km; keskmine CO2 heide (g/km): 123-112 g/km [*].  Tegelik kütusekulu sõltub muu hulgas sõiduki massist ja valitud lisavarustusest.

3

Kaubikuna (N1) registreeritud Citan kaubik 111 CDI ja Citan Mixto 111 CDI koos BlueEFFICIENCY paketiga ja 6-käigulise manuaalkäigukastiga. Kütusekulu linnas (l/100 km) / maanteel (l/100 km) / keskmine (l/100 km): 4,9-4,8/4,3–4,2/4,5-4,4 l/100 km; keskmine CO2 heide (g/km): 119-115 g/km [*].  Tegelik kütusekulu sõltub muu hulgas sõiduki massist ja valitud lisavarustusest.

4

Kaubikuna (N1) registreeritud Citan van 112 koos BlueEFFICIENCY paketiga ja 6-käigulise manuaalkäigukastiga. Kütusekulu linnas (l/100 km) / maanteel (l/100 km) / keskmine (l/100 km): 7,4-7,3/5,8-5,6/6,4-6,2 l/100 km; keskmine CO2 heide (g/km): 143-140 g/km [*].  Tegelik kütusekulu sõltub muu hulgas sõiduki massist ja valitud lisavarustusest.

5

BlueEFFICIENCY pakett koos start-stop süsteemiga on bensiinimootoriga Citanil standardvarustuses, diiselmootori puhul lisavarustuses.

6

Topeltklapiga siduriga käigukast 6G-DCT on kaubikuna (N1) registreeritud Citan 112 kaubikul lisavarustuses. Kütusekulu linnas (l/100 km) / maanteel (l/100 km) / keskmine (l/100 km): 8,1–7,9/5,6–5,5/6,5–6,4 l/100 km; keskmine CO2 heide (g/km): 147-144 g/km [*].  Tegelik kütusekulu sõltub muu hulgas sõiduki massist ja valitud lisavarustusest. Ei kehti Citan Mixto korral.

7

Uuendatakse tasuta pärast igat Mercedes-Benz hooldust – ja nii kuni 30 aastat.

8

Sõidukitele, mille esmane registreerimine alates 01.10.2012.

9

Kaassõitjale on saadaval puusa/rindkere külgturvapadi.

Turvaline sõit ja kaubavedu.

Mixtot iseloomustab paindlikkus ja muljetavaldav kaubaruum.

Citan Mixto sõitjateruumi mahub kuni 5 inimest. Sõitjateruumi muudavad avaraks 3-kohaline iste ja külgaknad. Liuguksed võimaldavad mugavat sõidukist sisenemist ja väljumist. Reguleerimisvõimalustega 1/3 kuni 2/3 kokkuklapitav 3-kohaline iste annab kaubikule võimaluse suurema kauba veoks. 

Kinnitage kaup vastavalt nõuetele.

Nutikad lahendused kauba kinnitamiseks.

Citan Mixto Sprinteri kaubik on varustatud põrandal asuvate kinnitusaasadega. Kauba paindliku kinnitamise muudavad võimalikuks kinnitusrelsside süsteem põrandal ja seintel eri kõrgustel asuvad kinnitusaasad. Lisaks aitavad need kaubaruumi vigastuste eest kaitsta.

Kauba kinnitamiseks on saadaval järgmine varustus:

  • 8 põrandal asuvat kinnitusaasa
  • kaubaruumi vahesein, kaitseb meeskonda kauba eest
  • FOLD & LOAD kergesti eemaldatav 3-kohaline tagaiste
  • külgseintel või liugustel asuvad kinnitusaasad

Muudab raske töö lihtsamaks.

Et pikad tööpäevad mööduks nii mugavalt kui võimalik.

Citan Mixto pakub laia valikut istmeid, mis vastavad kõikidele nõudmistele: : 3-kohaline reguleeritavate peatugede ja kolmepunktiturvavöödega iste. Kui vajate täiendavat kaubaruumi, võimaldab seda 1/3 kuni 2/3 kokkuklapitav esimeses reas asuv iste.

Soovi korral on saadaval metallist vahesein, mis kaitseb sõitjateruumi kauba eest. Tänu mugavale kinnitussüsteemile, saate kiiresti paigaldada istmete asemel kaitsva vaheseina. 

Võtab vastu iga väljakutse.

Citan ületab iga väljakutse muljetavaldava paindlikkusega. Ta ei saa Sinu eest tööd ära teha, kuid ta saab sõltuvalt töö iseloomust selle tegemise lihtsamaks muuta. Peale kasutamist sa ei kujuta ette sõidukit ilma intelligentse veoseruumita ning madala laadimisservata. Lisaks lihtsale laadimisele ja mahalaadimisele on kaubikul teisigi tugevusi nagu kõrge transpordivõimsuse paindlikkus: kuni kaks lükandust ja kahepoolsed tagauksed, mis avanevad kuni 180°-ni tagades suurepärase juurdepääsu.  

Citan Mixto, tagaiste FOLD & amp; LOAD kaitsevõrega

Tagaiste FOLD & LOAD kaitsevõrega

Citan Mixto, kinnitusaasad külgseina

Kinnitusaasad külgseinal

Citan Mixto, plastmasspõrand lastiruumi

Plastikust põrandakate

* Lühend WLTP tähistab kontrollmeetodit Worldwide Harmonized Light-Duty Vehicle Test, mis vahendab sõiduki kulu- ja heitgaasiväärtuseid rullkatsestendil. Alates 01. septembrist 2017 viiakse WLTP sammhaaval sisse ja sellega asendatakse kontrollmeetod NEFZ. Uue sertifitseerimisprotsessi käigus mõõdetakse ka heitmeid reaalsel autorežiimil tänaval.

Uusimate heitmegaasi normide Euro 6c, Euro 6d-TEMP ja Euro 6d korral täiendatakse WLTP-sertifitseerimist laboris heitmete tänaval mõõtmisega.

Lorem Ipsum